dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Las Bielański,Warszawa

355 000 zł38 m² 9 298,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne, funkcjonalne w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na Bielanach przy ulicy Marymonckiej o powierzchni 38,18m usytuowana na 5 piętrze w ośmiopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Las Bielański

Bielany,Warszawa

302 456 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji oraz podatku pcc! Wielorodzinny budynek mieszkalny, o niskiej zabudowie z przestronnymi balkonami i podziemnym parkingiem. Lokalizacja: -Najbliższy przystanek autobusowy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Małe, dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, do remontu i własnej aranżacji. Mieszkanie w budynku z lat 50-tych XX wieku, grube mury, cisza, piękny widok na Bielany. Ostatnie 7 mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przytulna, wykończona w wysokim standardzie kawalerka zlokalizowana w pobliżu Fortu Wawrzyszew. Zaprojektowana aby wykorzystać w pełni powierzchnię użytkową. Widna kuchnia. Szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

347 000 zł37 m² 9 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze 10-cio piętrowego bloku w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wawrzyszew. Nieruchomość składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

357 000 zł38 m² 9 350,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Małgorzata Tarach Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (17 m2 i 10 m2) oddzielnej, widnej kuchni (ok 7m2) przedpokoju i łazienki z wanną. Łazienka do remontu. W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

346 000 zł42 m² 8 317,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe z oddzielną kuchnią, rozkładowe, z balkonem na ostatnim piętrze w budynku 10 piętrowym na Bielanach. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Piaski,Warszawa

339 000 zł42 m² 8 149,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe z widokiem na Centrum. Bardzo dobra komunikacja! Lokal jednostronny z ekspozycją okien na południowy wschód. Jest balkon. Do dyspozycji nowego właściciela jest: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach, o pow. 54 m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 pietrowym budynku z lat 60-tych bez windy. Mieszkanie rozkładowe dwustronne, do kapitalnego remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Las Bielański

Bielany,Warszawa

385 774 zł52 m² 7 438,76 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

549 000 zł60 m² 9 205,23 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie wykończone trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Josepha Conrada 18 na warszawskich Bielanach. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

395 000 zł51 m² 7 745 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem. Ciche, spokojne osiedle składajace się z dwóch budynków. Teren zamknięty z ochroną,Miejsce bardzo przyjazne dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Willowa

Bielany,Warszawa

1 800 000 zł149 m² 12 080,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gotowe apartamenty dla wymagających klientów tuż obok metra, zielona I cicha okolica Apartamenty na Marymoncie, tuż obok stacji Metra są odpowiedzią na Twoją potrzebę komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

1 099 000 zł89 m² 12 348,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie mieści się w cichej i zielonej okolicy przy Placu Konfederacji tuż przy stacji Metra Stare Bielany (270m). Rozkład: 3 pokoje, salon, kuchnia, spiżarnia, garderoba, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wysokie, przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie mieści się przy city słodowiec Na to komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 składają się: kuchnia otwarta na salon sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

423 000 zł46 m² 9 195,65 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie na Chomiczówce, o pow. 46 m2, usytuowane na 9 piętrze w 12 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, w dobrym stanie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Piaski,Warszawa

360 000 zł41 m² 8 780,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe, 2 pokoje na Bielanach z widokiem na zieleń. Bardzo dobra komunikacja, do stacji metra 3 przystanki. Ekspozycja okien- wschód. Jets balkon. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bielanach. Mieszkanie jednostronne. Dwa odrębne pokoje z aneksem kuchennym. Mieszkanie do odświeżenia,parkiet w dobrym stanie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

567 000 zł80 m² 7 087,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o potencjale na aranżacje typu loft. 4-te piętro z windą - budynek 4 piętrowy, ciche, umeblowane + kuchnia, pralka, lodówka, duże szafy wnękowe, agd. Poziom dolny powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

449 000 zł45 m² 10 060,50 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne dwupokojowe mieszkanie na Marymoncie w bardzo wysokim standardzie wykończenia!nieruchomość złożona z: salon 17,5 m.kw kuchnia zamykana z oknem 4,5 m.kw sypialnia 8 m.kw łazienka 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wolumen

Wawrzyszew,Warszawa

799 000 zł87 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładny dwupoziomowy apartament na bielanach Z widokiem na stawy brustmana! warszawa/bielany, wolumen, piętro 3/3, 87,2 m2 a 101 m2, to metraż apartamentu po podłodze, różnica wynika ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lisowska

Stare Bielany,Warszawa

890 000 zł71 m² 12 567,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Ciche 3 pokoje z ogródkiem na Starych Bielanach [please scroll down for English] Cisza i zieleń za oknem, prywatny ogródek oraz lokalizacja w sercu Starych Bielan to główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie 2-pokoje do wynajęcia. W dobrej lokalizacji bliziutko do przystanku autobusowego i tramwajowego. Do metra Słodowiec 5 minut spacerkiem. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

310 000 zł28 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży. Mieszkanie 28,5 m2 przy ulicy Broniewskiego. Po generalnym remoncie. Spokojna okolica. Dobra lokalizacja blisko do komunikacji miejskiej tramwaj, autobus, metro. Na podłodze panele, okno pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

719 645 zł73 m² 9 904,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję mieszkania w przepięknej części pogranicza Żoliborza i Bielan, w sąsiedztwie zieleni, licznych parków, a jednocześnie w miejscu doskonale skomunikowanym. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego bloku w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Kochanowskiego, w zielonej i spokojnej części Bielan. Blok jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ekspozycja na trzy strony świata. Kuchnia zamknięta, można otworzyć na salon. Łazienka i kuchnia glazura i terakota. Posadzka drewniana jesionowa. Dwie obszerne szafy wnękowe w obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

735 000 zł59 m² 12 457,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe w apartamentowcu z 2016 roku na Bielanach. Mieszkanie nowoczesne, eleganckie i wygodne, niedrogie w utrzymaniu, idealne dla aktywnego seniora, duzy taras - 15 m2.