dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na Bielanach ul. Heroldów. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią i łazienką. Mieszkanie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

739 000 zł90 m² 8 211,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe, z osobną kuchnia, o powierzchni 90 m , 8 piętro i 9 - w 11-piętrowym bloku z płyty z windą -warszawa, bielany, ul. Klaudyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

569 000 zł84 m² 6 773,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie z dużym potencjałem i wieloma możliwościami aranżacyjnymi. Zamieszkaj w zielonej część Bielan - Rewelacyjne miejsce do spędzania wolnego czasu. Dogodne miejsce do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78 m 1 piętro w 1-piętrowym budynku z 2005 roku Bielany, ul. Arkuszowa. Przestronne, bezczynszowe, klimatyzowane, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

326 000 zł36 m² 9 005,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie (36,2m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Mieszkanie do remontu, do aranżacji własnej. Okna wychodzą na północny - wschód. Blok przeszedł wszelkie remonty: jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

480 000 zł63 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zamieszkaj w zielonej część Bielan - Rewelacyjne miejsce do spędzania wolnego czasu. Dogodne miejsce do pracy i nauki. Świetne miejsce do życia. Komfortowe, jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żubr

Piaski,Warszawa

519 000 zł53 m² 9 829,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zadbane dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Zgrupowania ak Żubr, na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, z 1993r. Położone w zacisznej części osiedla Piaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

535 000 zł56 m² 9 636,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Praktycznie i elegancko zaprojektowane, 2 pokojowe mieszkanie w zadbany budynku, z garażem podziemnym. Świetne miejsce do życia. Dogodne miejsce do pracy i nauki. Rewelacyjne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

2 200 zł45 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja 2 min.od Metra Stare Bielany 2 BALKONY , 2 ODDZIELNE pokoje ( 19,12), ODDZIELNA WIDNA KUCHNIA (8). Podstawowe meble (2 szafy,2 wersalki, stół, krzesła, komoda, regał z witryną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomiańska

Bielany,Warszawa

588 000 zł49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie W kameralnym budynku. Posiada dwa balkony. Ciche. Dzielnica willowa W ładnym miejscu na bielanach. Kuchnia osobna umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe, z dużą widną kuchnią oraz dużym balkonem, zlokalizowane przy ul. Podcaszyńskiego w okolicy ulic Kasprowicza oraz Marymonckiej. Blisko komunikacji miejskiej (węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bądź pierwszy- wynajmij nowe dwupokojowe mieszkanie przy ul Wrzeciono na Białołęce składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Mieszkanie jest zaplanowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

419 000 zł46 m² 8 996,76 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,25m2 na 3 piętrze w budynku 12 piętrowym na Bielanach. Budynek w doskonałej lokalizacji. W promieniu 200m znajdują się: przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 49 m2 do własnej aranżacji przy lesie bielańskim. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego 91 budynek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku. Rok budowy: 1970 Blok ocieplony, wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

2 490 zł42 m² 59,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1.09 w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 42 m2 + 9,4 m2 tarasu na Młocinach (taras wychodzący na ciche patio). Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Conrada na warszawskiej Chomiczówce. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu mnóstwo zieleni. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

540 000 zł65 m² 8 308 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie w bloku z cegły na strzeżonym osiedlu zamkniętym na Chomiczówce wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do metra Młociny 10 min autobusem 203 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

405 000 zł60 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, bardzo ustawne, można połączyć kuchnię z salonem. Budynek zadbany, w okolicy dużo zieleni, dobra komunikacja, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią, po remoncie, dobra komunikacja (metro) pełna infrastruktura, od zaraz Oferujemy do najmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

830 000 zł77 m² 10 779,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bezpośrednia - pośrednikom dziękuję! uwaga - stara(niższa cena) ( w tej chwili ceny tych mieszkań to ~11 400 zł) - u mnie ponad 500 zł/m taniej! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

485 000 zł54 m² 8 899,08 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie na Bielańskiej Chomiczówce. Nieruchomość położona jest na 12 piętrze, do mieszkania prowadzi zamykany, prawie 13 metrowy przedsionek, współdzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielany - Piaski. W okolicy Al.Reymonta i ul.Broniewskiego polecam do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok.42 m. Mieszkanie mieście się na 2-gim piętrze, okna wychodzą na zieleń, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z 60 m2 tarasem ( co się rzadko zdarza), w cichej, spokojnej, zielonej okolicy Bielan, są to 2 pokoje z dużą widną kuchnią. Budynek z 2003 roku, ogrodzony, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

377 000 zł37 m² 10 189,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie do wprowadzenia. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na parterze w 11-sto piętrowym budynku 2 km do uksw. Całość mieszkania składa się: 1) 2 pokoi, 2) Otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

999 000 zł92 m² 10 835,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie jednopoziomowe - układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym: 34 m2 + loggia balkonowa (ok. 8 m2), - pokój 1: 24 m2 + loggia balkonowa (ok. 6 m2), - pokój 2: 13 m2, - łazienka 1: 5,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy Parku Olszyna. Widok na zieleń, ekspozycja okien na wschód i południowy zachód. Niski czynsz - 300 zł wraz z funduszem remontowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

500 000 zł56 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Jasne 3- pokojowe (56 m2) mieszkanie z oknami wychodzącymi zarówno na wschód jak i zachód położone w doskonale skomunikowanym miejscu na Bielanach (kochanowskiego róg Reymonta). 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

550 000 zł54 m² 10 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwa oddzielne pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem w bardzo dobrej lokalizacji na Starych Bielanach (do metra Stare Bielany ok. 500 m2). Lokal znajduje się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Trzypokojowe mieszkanie O powierzchni 49 m2 do remontu blisko uksw. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku z roku 1966. Całość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

567 000 zł84 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie O powierzchni 84 m2 do remontu na chomiczówce. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku. Obecnie mieszkanie składa się z 4 nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

299 000 zł35 m² 8 794 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Agent prowadzący Atrakcyjne, klimatyczne mieszkanie jednopokojowe, w którym wydzielono drugi pokój na sypialnię lub biuro. Możliwość aranżacji mieszkania na dwa oddzielne pokoje z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Idealnie ciche, słoneczne 3 pokoje przy metrze Wawrzyszew. Mieszkanie dwustronne z balkonem w zielonej i cichej okolicy przy Lasku Lindego. Lokal po generalnym remoncie, z wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w apartamentowcu na zamknietym strzeżonym osiedlu na Bielanach tuż przy stacji metra Młociny.Może być umeblowane na życzenie Najemcy.Salon połączony z kuchnią 22m2,sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

437 000 zł49 m² 8 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Świetnie zlokalizowane mieszkanie przy ulicy Nocznickiego na warszawskich Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym, bez windy i zsypu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Młociny,Warszawa

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pok mieszkanie przy ul. Sokratesa, przy metrze stacja Wawrzyszew. Powierzchnia 48 m2. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym z oknem , łazienkę z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

560 000 zł54 m² 10 457,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2, wysokość mieszkania: 2,7 m., 5 minut spacerem od stacji metra Stare Bielany. Bardzo przyjaźni współmieszkańcy Mieszkanie znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zgrupowania Żmija

Piaski,Warszawa

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie w super lokalizacji, niepowtarzalne w budynku typu kamienica na pierwszym piętrze z tarasem 22 m. Budynek niski 3-piętrowy otoczony piękną zielenią, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m ,4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą,Warszawa, bielany. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

560 000 zł73 m² 7 671,23 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czyste zadbane, nie wymaga remontu, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, klatka schodowa również przystosowana dla niepełnosprawnych. Kuchnia widna 8,5m,Ładny przedpokój.