dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

304 000 zł40 m² 7 543,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W podanej cenie otrzymujesz w pełni wykończone mieszkanie wraz z miejscem garażowym w budynku, komórką lokatorską (tylko 3 na cały budynek). Wszystkie meble widoczne na zdjęciach także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

408 000 zł76 m² 5 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie na bliskiej Białołęce na pograniczu z Targówkiem, osiedle zamknięte i strzeżone. Mieszkanie umeblowane, w cenie zabudowa kuchenna robiona na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pierwsze piętro w dwupiętrowym bloku z roku 2010, osiedle zamknięte, ciche i bezpieczne. Mieszkanie bardzo słoneczne i jasne. Przestronny duży pokoju dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie ciche, położone w centralnej, ale jednocześnie spokojnej części Tarchomina z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta - blisko Mostu Północnego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

409 000 zł63 m² 6 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Piękne, widne trzypokojowe mieszkanie dwustronne - okna na wschód i południe. Bardzo nowoczesne wykończenie w wysokim standardzie zostało wykonane pod czujnym okiem projektanta. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

610 000 zł81 m² 7 530,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 81m2 mieszczące się w inwestycji orco "szafirowa Aleja". Ciekawy rozkład pomieszczeń: salon z jadalnią i aneksem kuchennym o łącznej pow 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

376 000 zł54 m² 6 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na osiedlu strzeżonym położone na Białołęce przy ul. Głębockiej. Mieszkanie składa się z sypialni (15m), pokoju dziennego (18m) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Śliczne,rozkładowe mieszkanie na kameralnym,zamkniętym osiedlu. Kuchnia widna,otwarta na salon,w pełni umeblowana i wyposażona. Łazienka z wanną,wc osobno. Do mieszkania przynależy duży 20m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowodworska,Warszawa

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowodworska, 2 pokoje, 40m, ciche, odświeżone. Indywidualnie zamykany boks garażowy w garażu podziemnym, może służyć też jako komórka. Okna na południowy zachód, na osiedle. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, nowe, komfortowe, dobrze doświetlone, przytulne mieszkanie usytuowane na osiedlu Lewandów. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: pokój dzienny ok.17mkw, 2 sypialnie ok. 10 i 14mkw;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowane,blisko sklepy,bazarek,banki,apteki,tesco,basen,przystanek tramwajowy i autobusowy,parkingi,lokale usługowe,dla niepalących,bez zwierząt,kaucja 1000 zł,oplaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

312 432 zł68 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem / 8,30m2/ położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Pokoje 11,12 i 17m2. Kuchnia zamknięta z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do miłego i przytulnego mieszkanie na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Ma wymienione wszystkie okna (plastikowe z wentylacją i roletami nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasiniec

Białołęka,Warszawa

465 000 zł62 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w niskiej 2-piętrowej zabudowie na kameralnym osiedlu na Zielonej Białołęce w Warszawie. Jak sama nazwa wskazuje w okolicy znajduje się dużo zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Milenijna

Tarchomin,Warszawa

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Tarchominie 2-pokojowe mieszkanie - umeblowane, jasne (2 piętro), na osiedlu strzeżonym. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy. Spokojne, kameralne osiedle, dużo zieleni. Pokoje są oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio: ciepłe, przytulne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia i dostępne od ręki. Lokal składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni, salonu, kuchni w formie aneksu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pajdaka

Tarchomin,Warszawa

420 000 zł74 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe na Tarchomienie przy ul. Pajdaka. Lokal położony jest na IX piętrze w budynku z 1995 roku. Kameralna klatka schodowa - tylko 3 mieszkania na piętrze, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2 pokojowe, ciche mieszkanie. Częściowo umeblowane. Niedawno remontowane. Oddzielna łazienka i wc. Oddzielna kuchnia. Zapraszam do kontaktu i oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

659 000 zł97 m² 6 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament z tarasem (80 m), na strzeżonym ładnie zagospodarowanym osiedlu. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta i wykończone materiałami wysokiej jakości, posiada: przestronny salon (29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z możliwością umeblowania (łóżko, meblościanka rtv, stół, krzesła), w mieszkaniu jest duża garderoba. Lokal wyposażony jest w agd (zmywarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z widną kuchnią na 1 piętrze W bloku na terenie monitorowanego osiedla W okolicy ratusza W-wa białołęka. Stan mieszkania B. Dobry - do zamieszkania. W cenie wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

139 000 zł24 m² 5 815,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Białołęka, osiedle derby Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Pokój z aneksem kuchennym 20 m2, łazienka 4 m2, przedpokój 3 m2 (w przedpokoju miejsce na szafę). Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesiennych Liści

Brzeziny,Warszawa

490 000 zł66 m² 7 378,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,41m 2 przy ul. Jesiennych Liści. Wykończone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia! Kameralne, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gorąco polecam! Wyjątkowa okazja, przepiękne mieszkanie trzypokojowe o podwyższonym standardzie, gotowe do wprowadzenia. Okazyjna cena za m2! Duże przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Atutowa

Białołęka,Warszawa

308 000 zł49 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na zagospodarowanym osiedlu, blisko komunikacji miejskiej. Odzielna, widna kuchnia, loggia. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

739 000 zł107 m² 6 906,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na cichym i kameralnym osiedlu. Górny poziom: 2 pokoje (10,5m2 z balkonem i 11,7m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

492 000 zł76 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładne mieszkanie na warszawskiej Białołęce, na wysokim parterze. Budynek na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu. W pokojach na podłogach deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie z 2 sypialniami i salonem z widnym aneksem kuchennym przy ul. Aluzyjnej w Warszawie do wynajęcia od 1 kwietnia. Cena miesieczna z czynszem to 1600 zł + 220 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

412 000 zł65 m² 6 338,46 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ciche, trzypokojowe mieszkanie na ogrodzonym osiedlu. Salon i dwie sypialnie 19, 12 i 10m2. Balkon 6m2. Duża widna kuchnia 8m2 zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

796 000 zł130 m² 6 123,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie dwupoziomowe: i poziom 56: salon 42,1 z kominkiem dwustronnym, otwarta kuchnia 11,3 z barkiem zabudowa wyposażona w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

461 000 zł73 m² 6 315,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie składa się z: salonu (25m2) z wyjściem na balkon (3m2), widnej kuchni (12m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na osiedlu strzeżonym. Pełna infrastruktura, w pobliżu przedszkole, szkoła, sklepy, zakłady usługowe. Przystanek autobusowy przy bloku. Mieszkanie umeblowane. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

519 000 zł76 m² 6 846,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupoziomowe, czteropokojowe, powierzchnia 75,8 m.kw. Mieszkanie w bloku przy ul. Strumykowej 40D. Cena: 519 000 Poziom dolny: salon z aneksem kuchennym, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jesiennych Liści

Brzeziny,Warszawa

490 000 zł66 m² 7 378,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania w stanie deweloperskim widne, rozkładowe, mieszkanie z otwarta kuchnią. Mieszkanie o płd-wsch. wystawie okien znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

500 000 zł62 m² 8 103,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Atrakcyjne mieszkanie wykończone nowocześnie o powierzchni 61,7 m2. Mieszkanie trzypokojowe o pow. 18, 10 i 10 m2, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładne przestronne, słoneczne mieszkanie na Osiedlu Lewandów. Salon z aneksem kuchennym, z nowoczesną zabudową kuchenną i nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie jest jasne i przestronne, ma duży salon częściowo połączony z kuchnią. Są dwie sypialnie - przy większej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia:dwupoziomowe mieszkanie ,na Warszawskiej Białołęce.Lokal o łacznej powierzchni 75m ,jest częściowo umeblowany ,i składa się min z salonu, łazienki i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, w pobliżu ul. Modlińskiej. Okna mieszkania wychodzą na płd. zach.

Szczegóły ogłoszenia