dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

530 000 zł68 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Położone w dzielnicy Tarchomin na osiedlu "ustronie Wiślane". W mieszkaniu są dwie zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Pierwsze piętro w czteropiętrowym budynku. W pobliżu pętla autobusowa, park, las, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

399 000 zł84 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe na III i IV piętrze. pierwszy poziom - salon z dużym balkonem i schodami na piętro, kuchnia z szafkami na wymiar i sprzętem agd łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

230 000 zł29 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży 1. pokojowe mieszkanie położone na nowym osiedlu na warszawskiej Białołęce przy ul. Lewandów/kartograficzna. Niewysokie domy współgrają z podmiejskim charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

351 000 zł44 m² 7 923,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie 2-pokojowe, ciche, o bardzo dobrym rozkładzie. W pokojach parkiet bukowy. W kuchni glazura, meble Forte z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

1 795 000 zł165 m² 10 878,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy apartament zlokalizowany na 3 i 4 piętrze o pow. 165m2, z tarasem 55m2, balkonem 8m2, dwoma miejscami garażowymi, piwnicą ok. 10m2. Do apartamentu można wjechać bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

442 000 zł74 m² 6 002,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękne mieszkanie z balkonem i dużą piwnicą. Salon o powierzchni 20,01m2, na podłodze deski (sosna) przy suficie sztukateria. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Białołęka,Warszawa

308 000 zł46 m² 6 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w odnowionym budynku. Okna z pokoi wychodzą na płd. na zagospodarowane osiedle, z kuchni z płn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Jasne, przestronne, bardzo ładne mieszkanie. Dwa pokoje z loggią, duża, przestronna kuchnia połączona z salonem, duża łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Atutowa

Białołęka,Warszawa

439 000 zł76 m² 5 776,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania ciche, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie na Tarchominie. Budynek z pustaka, ocieplony, wymienione piony, okna 5-komorowe wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania dwupoziomowe, widne mieszkanie na 3 i 4 piętrze w Nowodworach. Na pierwszym poziomie znajduje się salon (22 m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie 50 m2, po remoncie, na Białołęce. Sypialnia, pokój z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym i umeblowanym, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

285 000 zł45 m² 6 291,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa okazja! Bardzo ładne, przestronne z możliwością natychmiastowego zamieszkania dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Tarchomina.Rozkładowy duży pokój 18,5 m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

260 000 zł41 m² 6 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gorąco polecam! Wyjatkowa okazja, śliczne zadbane, nie wymagające zbędnych nakładów finansowych mieszkanie dwupokojowe na Tarchominie. Przestronne, rozkładowe i słoneczne.Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Lewandów

Lewandów,Warszawa

235 000 zł29 m² 8 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Gorąco polecam - wyjątkowa okazja, pięknie zaaranżowane mieszkanie, w bardzo dobrej cenie. Ładne, w idealny stanie, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Białołęce - Lewandów. Widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

245 000 zł40 m² 6 202,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Gorąco polecam! Wyjatkowa okazja, śliczne zadbane, nie wymagające zbędnych nakładów finansowych mieszkanie dwupokojowe na Tarchominie. Przestronne, rozkładowe i słoneczne. Kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

434 000 zł82 m² 5 292,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa okazja! Przepiękne, przestronne, dwustronne mieszkanie czteropokojowe w doskonałym punkcie komunikacyjnym Tarchomina przy ul. Książkowej. Mieszkanie znajduje się na ładnym cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

348 000 zł55 m² 6 350,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładne mieszkanie na osiedlu Osada Rybacka. Osiedle ogrodzone, strzeżone. Dwa pokoje (20 i 10m2) z garderobą. Widok na Wisłę, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie przestronne, na ogrodzonym osiedlu. Dzięki wysokiemu poddaszu, w górnej strefie 2 poziomu zaaranżowano dodatkową 20-metrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

474 000 zł66 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Do sprzedania luksusowo wykończone, rozkładowe mieszkanie z ogródkiem o pow. 37 m2. Mieszkanie jest słoneczne, rozkładowe. Posiada ono także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

331 000 zł46 m² 7 149,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Salon - 17m2 z aneksem kuchennym - 8m2, sypialnia - 13m2, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie ma umeblowaną kuchnię i łazienkę, bez pralki. Pokoje nie są umeblowane. Stan bardzo dobry. Cena 1.300 zł plus opłaty za wodę, CO i elektryczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

293 000 zł54 m² 5 459,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

*** bezpośrenio bez prowizji bez podatku pcc *** Proponuję Państwu nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,67m2 zlokalizowane na warszawskiej Białołęce w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

474 000 zł70 m² 6 800,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie 3 pokojowe na strzeżonym osiedlu Derby na Białołęce. Przestronne, rozkładowe, jasne, okna wychodzą na stronę południowo - wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Lewandów,Warszawa

359 000 zł64 m² 5 600,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ładne, rozkładowe z ogromnym potencjałem 3pokojowe mieszkanie na Białołęce ul. Skarbka z Gór. Przestronne pokoje i ładna duża loggia 5 m2. Kuchnia z oknem połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie /48 M/ W bardzo atrakcyjnej cenie 310 000 zł. W cenie pełne wyposażenie I umeblowanie. wysoki parter na strzeżonym osiedlu. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

2 099 zł65 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od początku lutego 65 m2 mieszkanie na 2-gim piętrze bloku w nowym budownictwie przy ul. Podłużnej (od ul. Internetowej) Osiedle Lewandów zostało wybudowane 6 lat temu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

51 m n na białołęce W okazyjnej cenie! 2 oddzielne pokoje, oddzielna, widna, duża kuchnia, duży balkon I komórka lokatorska W cenie. Parter W niskim budynku na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

2 900 zł120 m² 24,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia od kwietnia 2015 w spokojnej dzielnicy Warszawy - Targówek ul. Geodezyjna. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze dwupiętrowym nowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

465 062 zł75 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

473 543 zł78 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Majolikowa

Tarchomin,Warszawa

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokoje Tarchomin, stan bardzo dobry, nowe osiedle Mieszkanie ma powierzchnię 48m2, dwa rozkładowe pokoje, w jednym aneks kuchenny. Osiedle flamenco przy ulicy Majolikowej, wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie - 57 m2 - trzypokojowe - osiedle przy ul. Lewandów, boczna Głębockiej, na wysokości Radzymińskiej, za Centrum handlowym M1, kuchnia, salon, gabinet, sypialnia albo 2 sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z widną kuchnią na 1 piętrze W bloku na terenie monitorowanego osiedla W okolicy ratusza W-wa białołęka. Stan mieszkania B. Dobry - do zamieszkania. W cenie wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

210 000 zł32 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jednopokojowe mieszkanie Z loggią W atrakcyjnej cenie! Mieszkanie jasne, przytulne, czyste, bardzo funkcjonalne o wygodnym rozkładzie, z dużą łazienką. Znajdujące się na 5/9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

245 000 zł39 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym- miejscem dodatkowo płatnym 15 tys zł. Lokal składa się z dużego /22m/pokoju, kuchn/4m/i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lewandów

Białołęka,Warszawa

363 420 zł67 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie bez czynszu Główną zaletą mieszkań bezczynszowych są oszczędności, które powstają w wyniku nie ponoszenia typowych opłat administracyjnych. Nie ma obowiązku płacenia czynszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

585 000 zł78 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam pięknie wykończone mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Z wbudowanymi szafami oraz kuchnią i sprzętem z ikea. W bardzo dobrym stanie. Z 33 metrowym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lewandów

Białołęka,Warszawa

407 873 zł72 m² 5 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013