dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

310 000 zł51 m² 6 054,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przytulne mieszkanie na wysokim parterze w czterokondygnacyjnym budynku. Lokal o powierzchni 51,2 m składa się z widnej kuchni 6 m2, sypialni 11,4 m2, drugiej sypialni 6,0 m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

269 000 zł42 m² 6 481,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41,5m2 usytuowane na II piętrze w III piętrowym bloku z 2001r. Mieszkanie składa się z przedpokoju 3,5m2, łazienki 4m2, pokoju 9m2 oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, ciche mieszkanie na nowym osiedlu zamkniętym przy ul. Skarbka z Gór. Salon wraz z przedpokojem, osobna sypialnia oraz widna kuchnia. Mieszkanie bardzo rozkładne. Nowe blokin niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

495 000 zł74 m² 6 715,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży 4-pokojowe własnościowe, mieszkanie o powierzchni 73,71m2 , przy ul Mehoffera. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku z 2009 roku na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

515 000 zł91 m² 5 675,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjna oferta, mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Ciche, czteropokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 90,74 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym bez windy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

409 000 zł54 m² 7 551,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania piękne mieszkanie na Białołęce w pobliżu Trasy Toruńskiej. Mieszkanie składa się z zabudowanej kuchni pow. 8 m2, otwartej na przestronny salon o pow. 20 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce (nowodwory). Oddzielna, widna kuchnia. Bezpieczne, strzeżone osiedle. Cicha, zielona okolica - tuż obok wał wiślany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

505 000 zł67 m² 7 537,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo atrakcyjne, zadbane i wykonane z najwyższej jakości materiałów mieszkanie 3 pokojowe w 3 piętrowym bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu wśród zieleni. Bardzo spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

585 000 zł78 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie w świetnym punkcie Tarchomina. Przystanki autobusowe znajdują się pod osiedlem. Dużym atutem jest 33 metrowy taras z pięknym widokiem. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

359 000 zł57 m² 6 331,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie na Nowodworach, na zamknietym, monitorowanym osiedlu, w 7-pietrowym budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi pokój (15,5m) z aneksem kuchennym (6m) - świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

289 000 zł45 m² 6 393,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni 45,2 m2 na Białołęce przy ul Odkrytej. Osiedle zamknięte, monitorowane z ochrona 24 h. Dużo zieleni, wewnątrz osiedla plac zabaw dla dzieci. Można parkować wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania bardzo widne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 na Nowodworach. W jego skład wchodzi salon z wyjściem na loggie, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

270 000 zł44 m² 6 067,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 44,5m2. Mieszkanie składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Do salonu przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

[i]do sprzedania bardzo ładne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/białołęka, ul. Odkryta [b]cena: 420 000 zł [/b] ( 7 778 zł/m2 ) Powierzchnia: 54 m2, piętro: 4 / 5 Rok budowy: 2006, budynek: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

461 000 zł58 m² 7 973,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjna oferta, ciche mieszkanie Z pięknym widokiem Trzypokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 57,82 m2 usytuowane na piątym piętrze w budynku ośmiopiętrowym na zamkniętym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

255 000 zł36 m² 6 986,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią przy Skarbka z Gór o pow. 36,5 m2. Usytuowana na drugim piętrze w budynku z windą. Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

459 900 zł108 m² 4 258,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

! dwupoziomowe mieszkanie W świetnej lokalizacji! Bardzo dobrze zlokalizowane, przestronne mieszkanie. Na 1 poziomie znajduje sie salon, ankes kuchenny z oknem (możliwość zamknięcia kuchni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

375 000 zł47 m² 7 928,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe, zadbane, trzypokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. W mieszkaniu znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, dwupokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz, wyposażone w meble i sprzęt agd. W budynku obok miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

375 000 zł64 m² 5 859,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bardzo ciche, słoneczne mieszkanie na zielonym Tarchominie, tuż przy wale wiślanym. Kuchhnia widna, umeblowana - szafki z drewna dębowego, łazienka i wc osobno w glazurze i terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

270 000 zł34 m² 7 917,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjna, wyremontowana kawalerka. Mieszkanie na wysokim parterze, bardzo dobra lokalizacja. Do mieszkanie przynależy miejsce postojowe na parkingu naziemnym oraz schowek na strychu. Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

429 000 zł70 m² 6 102,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bardzo widne, przestronne mieszkanie. Mieszkanie położone na bardzo cichym osiedlu. Mieszkanie 3 pokojowe, możliwość wydzielenia oddzielnej, widnej kuchni. W łazience ogrzewanie podłogowe. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

390 000 zł51 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży piękne mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu na Białołęce. Mieszkanie jest dwupokojowe, estetycznie wykończone, utrzymane w ciepłych ponadczasowych barwach. Jego dużą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Derby, na warszawskiej Białołęce. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (istnieje możliwość zrobienia oddzielnej kuchni z oknem), osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

369 500 zł55 m² 6 718,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży słoneczne i ciche mieszkanie na osiedlu Derby przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce. Na powierzchni 55 m2 mieszczą się dwa ustawne pokoje, duża kwadratowa kuchnia, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Regaty. Lokal mieści się na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na strzeżonym osiedlu. Trzy osobne pokoje (jeden w amfiladzie), osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Bardzo widne 4 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie bardzo ciekawie zaprojektowane i wykończone. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, nie wymaga wkładu finansowego. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

425 000 zł76 m² 5 562,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Zachęcam do obejrzenia! 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu zamkniętym i strzeżonym na bliskiej Białołęce, o powierzchni użytkowej 76,4 m2: - pokój (25,9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

240 000 zł30 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Zadbana, słoneczna kawalerka o powierzchni 30,5m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Lokal składa się z salonu (16,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1999 roku z windą na Białołęce. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni otwartej na salon, pokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

310 000 zł50 m² 6 138,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjna oferta! Do sprzedania atrakcyjne, jasne i przestronne, 2 pokojowe mieszkanie w uroczej, zielonej części Tarchomina. Mieszkanie ma balkon (6,5m) oraz dużą, przeszkloną loggię (8m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

400 000 zł70 m² 5 689,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe, bardzo ładne mieszkanie na Nowodworach o pow. 70,3 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się kuchnia otwarta na salon, łazienka z wanną, przedpokój, schody. Piętro składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

431 000 zł63 m² 6 874 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu pętli Nowodwory. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze 6-piętrowego budynku. Dwustronne mieszkanie składa się z ustawnego salonu (20,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

265 000 zł44 m² 5 955,06 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalne i wygodne 2-pokojowe mieszkanie, parter w 7-piętrowym budynku z 2004 roku. Ciche, zamknięte i strzeżone osiedle na Nowodworach. Mieszkanie składa się z z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie na Białołęce, wysoki parter w 2-piętrowym bloku z 1985 roku. Dwustronne mieszkanie składa się z 3 pokoi (16,58 m2, 15,07 m2, 7,25 m2), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przylesie

Białołęka,Warszawa

364 900 zł67 m² 5 430,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładnie wykończone i umeblowane, dwupoziomowe mieszkanie o pow 67,2 m 2, trzy pokoje, balkon, garderoba, otwarta zabudowana kuchnia, łazienka, przedpokój. Lokal usytuwoany jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesiennych Liści

Białołęka,Warszawa

368 000 zł53 m² 6 918,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 54 m2. Sypialnia ma powierzchnię 8 m2, salon 28 m2 z którego jest wyjście do ogródka o powierzchni 100 m2 w pokojach podłoga jest drewniana a okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Białołęka,Warszawa

350 000 zł47 m² 7 510,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie w bloku oddanym do użytku w 2014 roku! Ekskluzywna inwestycja. Mieszkanie znajduje się w kameralnym, luksusowo wykończonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Atutowa

Białołęka,Warszawa

360 000 zł69 m² 5 240,17 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 68,7m2. W mieszkaniu jest salon z wyjściem na loggię, dwie sypialnie, widna kuchnia z wejściem do pomieszczenia o powierzchni 6,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Przepiękne dwupiętrowe mieszkanie, wykończone "pod okiem" projektanta wnętrz, na zamkniętym osiedlu "wybudowanym w 2001 roku. I poziom: salon z kominkiem dwustronnym, otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

210 000 zł28 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na wysokim parterze w trzypętrowym bloku. Pokój o wym 16m2 z wyjściem na balkon (3m2), aneks kuchenny o wym; 6m2, łazienka o wym; 4m2 i nieduży przedpokój (.