dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

340 000 zł59 m² 5 762,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania: 3 pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul.Jana Husa. Osiedle strzeżone wybudowane w roku 1999 r.,mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Skarbka z Gór. Przestronne, ciche , trójstronne mieszkanie /płd/wsch/płn/ zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku 4 piętrowym z windą ( z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warszawa mieszkanie gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów. Nowa niższa cena tylko 5196 zł za m2. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe o pow. 51m2 na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

435 000 zł68 m² 6 397,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania : Piękne ,jasne,dwustronne mieszkanie położone na Tarchominie.Mieszkanie składa się z 3 pokoi,oddzielnej ,widnej kuchni,łazienki i WC.W korytarzu szafa wnękowa.Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem, na parterze na osiedlu zamkniętym na Białołęce/ Nowodwory. W cenie mieszkania jest skrytka lokatorska i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

390 000 zł79 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Zadbane dwupoziomowe mieszkanie wraz z balkonem oraz strychem w pobliżu pętli autobusowej "nowodwory" na zielonym tarchominie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warszawa dwupokojowe, komfortowe, słoneczne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o pow.całkowitej 56m2. Bardzo bezpieczna i spokojna okolica. Nowoczesne i zadbane osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Białołęka,Warszawa

159 000 zł33 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania: bardzo ładna kawalerka o powierzchni 33 m2 z dodatkowym bunusem w postaci antresoli ok. 6 m2 na której można urządzić sypialnię. Osiedle zamknięte, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

335 000 zł56 m² 5 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania : 2 pokoje - mieszkanie wysokie 4m - pod Antresolę Okna mieszkania skierowane są na Południowy -wschód 2- pokojowe jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55,8 m2 usytuowane na 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

348 500 zł56 m² 6 223,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie z ogródkiem, zamknięte osiedle o niskiej zabudowie. Mieszkanie umeblowane wraz z agd.POKÓJ DZIENNY - 21,9 m2SYPIALNIA - 12,0 m2KUCHNIA - 9,0 m2ŁAZIENKA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

230 000 zł39 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie na Tarchominie, osiedle 'pod Dębami' z 2003 r. przy ul. Pasłęckiej. Budynek 8 piętrowy z monitoringiem. Mieszkanie na 1 piętrze o pow. 39m2 z balkonem 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

358 800 zł52 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania: mieszkanie w budynek z 2001 r. Piętro 2 z 5. Do sprzedania częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie w samym sercu osiedla Tarchomin. Mieszkanie o powierzchni 52,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

296 000 zł36 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania : Mieszkanie znajdujące się na kameralnym strzeżonym osiedlu oddanym w 2009 roku. Lokalizacja ta zapewnia spkój i ciszę wspaniały widok z okien oraz możliwość spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania: bardzo ładne mieszkanie w bardzo spokojnej i ładnej okolicy. Mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem (ogródek łącznie z tarasem - 40 m2). W ogródku taras oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania : Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Grzymalitów. Kuchnia umeblowana ( z oknem), 1 sypialnia oraz pokój dzienny z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Regaty, gotowe do zamieszkania (ewentualnie do odświeżenia), salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, balkon. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

287 000 zł47 m² 6 106,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania : Ładne mieszkanie 285cm wysokości przy ulicy Modlińskiej na Warszawakiej Białołęce. Niedaleko las nadwiślański, scieżka rowerowa biegnąca przez cały tarchomin. Dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m² na 1 piętrze, z częściowo otwartą kuchnią i garderobą. Pokoje o powierzchni 19m² i 13m² na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania: kawalerka typu studio na Białołęce Nowodwory, ul.Odkryta 48C Na sprzedaż ładne, jednopokojowe mieszkanie, o pow. 36m2, w atrakcyjnej cenie, na Tarchominie, na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

469 000 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedam: 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w okolicy o niskiej, przyjaznej zabudowie. Mieszkanie jest dwustronne (wschód -zachód) i dobrze doświetlone. Rozkład został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania: 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os.Derby przy ul.Skarbka z Gór. Osiedle oddane do użytku w 2003 roku, wybudowane przez Dom Development. Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

479 000 zł68 m² 7 070,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Jasne, ciche, przestronne mieszkanie trzypokojowe na Tarchominie. Mieszkanie to przestrzeń 67,75 mkw podzielona pomiędzy trzy pokoje, łazienkę kuchnię, garderobę, przedpokój i toaletę. Ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na białołęce z basenem Mieszkanie do wynajęcia na Białołęce, ulica Ceramiczna. Powierzchnia 55 m2, piętro 1/8, rok budowy: 2004. Bardzo cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zainteresuje osoby, które cenią sobie nowoczesność i styl. Idealne dla osób młodych. W pełni wyposażone w wysokiej jakości meble i sprzęt agd. Posiada otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

262 000 zł45 m² 5 848,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania ciche dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze, przy ulicy Jana Husa mieszczące się w spokojnej okolicy. Osiedle posiada monitoring, ogrodzenie i jest strzeżone przez całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

375 000 zł56 m² 6 663,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży bardzo ładne, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na nowym osiedlu z 2009 roku w otoczeniu lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania : Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,4 m oraz przynależnym garażem indywidualnym o powierzchni 17,7 m (posiadające księgę wieczystą). Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

354 000 zł52 m² 6 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania : Mieszkanie na bardzo zadbanym osiedlu na Tarchominie. Salon od strony południowej. Kuchnia i mały pokój od strony północnej. Dodatkowo płatne miejsce postojowe (10 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 900 zł87 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ciche, słoneczne mieszkanie, salon z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki (wanna oraz 1 prysznice, 2 wc, 2 umywalki). garderoba. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna na 3 strony świata (wsch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania: apartament 46,47 m2 z tarasem o powierzchni 64,26 m2. Razem z miejscem w garażu podziemnym płatnym dodatkowo 28.000.-zł. Apartament wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

3 000 zł93 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia widne, umeblowane mieszkanie 4 pokojowe (3 sypialnie + salon), duży taras - 17m2, kuchnia widna, w aneksie, w pełni umeblowana (meble + sprzęt agd) 2 łazienki - duża: wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

461 000 zł70 m² 6 585,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Metraż: salon 19; pokoje: 12; 14; kuchnia z jadalnią 12,5; łazienka 7; hall 5; taras 40; 3 szafy wnękowe. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie 57,2 m2 na Białołęce, garaż i piwnica w cenie. Rozkładowe, dwustronne (południe-północ) mieszkanie na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

325 400 zł52 m² 6 257,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne mieszkanie w pełni wykończone i urządzone z zabudową kuchenną (lodówka, zamrażalnik, mikrofala, piekarnik, zmywarka, płyta indukcyjna), w łazience włoska terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

477 000 zł58 m² 8 224,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie w nowym bloku 3 pok. 58,42m2 z 52 m2. ogródkiem od strony południowo zachodniej. Osiedle ogrodzone, w pobliżu nowa linia tramwajowa - bezpośrednio do metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

459 000 zł69 m² 6 613,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ciepłe, jasne, wygodne, ciche mieszkanie na Tarchominie z nieprzysłoniętym widokiem na piękny park. . Budynek jest elementem wygodnie zlokalizowanego osiedla "pod Dębami". Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone 2 pokoje, salon z otwartą kuchnią, sypialnia, przedpokój oraz łazienka z wc, balkon. Mieszkanie o powierzchni ok 45 m2 znajduje się na II piętrze. Osiedle strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

448 000 zł69 m² 6 492,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie rozkładowe na wysokim parterze trzypiętrowego budynku.Mieszkanie jest dwustronne z loggią i z widną ,oddzielną,umeblowaną kuchnią wyposażoną w płytę gazową,piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawe, rozkładowe dwa pokoje. Całkowicie wyposażone. Ogromne szafy w sypialni i przedpokoju. Spizarnia w kuchni. Bardzo dobry punkt komunijacyjny. Dwa miejsca parkingowe. Niskie oplaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

362 000 zł56 m² 6 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładny rozkład mieszkania, wejście z korytarza do 3 pokoi,w największym pokoju balkon,oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i prysznicem oraz oddzielne wc z umywalką. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania: piękne, w pełni wyposażone mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Blok mieści się na zamkniętym osiedlu położonym w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, co stwarza doskonałe.