dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

420 500 zł53 m² 7 933,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowoczesne, przestrzenne i funkcjonalne, gotowe do zamieszkania. Salon z miejscem na jadalnię, zabudowy gips/karton na książki i płyty, deska barlinecka.Kuchnia meble z wbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ekskluzywne ciche mieszkanie trzypokojowe z pięknym widokiem z okien i tarasem 33m2. Piętro 4/4 w apartamentowcu z 2010 roku położonym na osiedlu Uroczy Zakątek. Wysokie! Sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, kuchnia, łazienka 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

347 500 zł44 m² 7 897,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie rozkładowe, przestronne z 6-cio metrową loggią na Nowodworach.Kuchnia oddzielna 8, 2 m , mały pokój 7, 8 m , łazienka 6 m, salon z dwoma dużymi oknami balkonowymi 18 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania : mieszkanie mieszczące się na Tarchominie, przy ul. Aluzyjnej o pow.57 m2+ loggia2,81 m2. Mieszkanie jest w chwili obecnej dwupokojowe. Istnieje jednak możliwość przywrócenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania : Mieszkanie z widokiem na patio i na ulicę Myśliborską, składa się z 2- pokojów, łazienki, kuchni, garderoby i przedpokoju, gotowe do zasiedlenia. Lokalizacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

407 000 zł63 m² 6 460,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży bardzo ładne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na zadbanym osiedlu z 2002 roku przy ul.Odkrytej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesiennych Liści

Brzeziny,Warszawa

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie na terenie strzeżonego, zamkniętego osiedla Brzeziny w Warszawie przy ulicy Jesiennych Liści na Białołęce. Kuchnia widna, w pełni umeblowana w markowy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pajdaka

Białołęka,Warszawa

405 000 zł77 m² 5 259,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania: 4 pokojowe mieszkanie na dziewiątym piętrze w bloku,na osiedlu Tarchomin. Osobna toaleta i łazienka, kuchnia łączona z salonem, możliwość zabudowy. Okna wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży przytulne dwupoziomowe mieszkanie o pow.83m2 na osiedlu przy ul.Pasłęckiej w otoczeniu zieleni. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie wykończone w wysokim standardzie położone na osiedlu Lewandów, blisko centrum Handlowego M1 (ikea). Mieszkanie nieumeblowane składa się z dwóch pokoi, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

DO sprzedania lub zamiany na 3-4 pokoje około 60-70 m w okolicy. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na Warszawskiej Białołęce ul.Kartograficzna .Lokal posiada 2 pokoje otwarta kuchnie na salon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

289 170 zł44 m² 6 572,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie obejmuje: salon (20,6 m²) z aneksem kuchennym (5,4 m²), sypialnię (8,8 m²), łazienkę (4,0 m²), hall (5,6 m²) oraz loggię (2,7 m²). Dzięki przebudowie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

358 000 zł67 m² 5 335,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,1m2 na Tarchominie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w zadbanym bloku z 1989.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania: mieszkanie na wysokim parterze w pobliżu mostu Północnego - dogodne połączenia / 2 przystanki tramwajowe do Metra, lub autobusy /. Budynek bardzo ładnie usytuowany, wśród starych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Białołęka,Warszawa

159 000 zł34 m² 4 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania: bardzo ładna kawalerka o powierzchni 33 m2 z dodatkowym bunusem w postaci antresoli ok. 6 m2 na której można urządzić sypialnię. Osiedle zamknięte, piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

610 000 zł121 m² 5 041,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania: dwa mieszkania połączone razem na parterze, 120m2, duży taras 15m2. Mieszkanie po odnowieniu w 2012 roku, zadbane. Cena obejmuje też meble i agd, ale na życzenie klienta mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Porajów

Białołęka,Warszawa

450 000 zł73 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe mieszkanie na warszawskim bliskim Tarchominie:rejon ulic Porajów i Antalla.Mieszkanie o całkowitej powierzchni 73 m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

3 000 zł114 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 114 m, 2 piętro w dwupiętrowej kamienicy, zamknięte strzeżone osiedle, 1 miejsce parkingowe na terenie osiedla, z balkonem i 25 m tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje 54m2 ul.Skarbka z Gór z miejscem postojowym - do remontu - wykończenia Opis mieszkania: - Salon 18m2 z balkonem -Sypialnia 12m2 -Kuchnia oddzielna widna 6m2 -łazienka 4m2 -Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

418 000 zł62 m² 6 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania: 3 pokojowe mieszkanie na cichym i chronionym osiedlu przy ulicy Mikołaja Trąby. Mieszkanie w pełni umeblowane. W mieszkaniu klimatyzacja. W cenie duży garaż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe 60 metrów na warszawskiej Białołęce przy ulicy Jana Husa ( na wysokości Fortu Piontek) - osiedle przy samym lesie - dookoła jest kilka ścieżek dla osób aktywnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

346 000 zł62 m² 5 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na cichym, zielonym osiedle w trzypiętrowym bloku bez windy z 1992 r znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z : - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

410 000 zł69 m² 5 942,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Widne, ciekawie zaaranżowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,2 m2, usytuowane na trzecim ostatnim piętrze budynku z 2005 roku. Dwustronne, wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

470 000 zł56 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania: bardzo ładne mieszkanie w bardzo spokojnej i ładnej okolicy. Mieszkanie z dużym ogródkiem (ogródek łącznie z tarasem - 40 m2). W ogródku taras oraz piaskownica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

400 000 zł73 m² 5 479,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania : Ładne trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na strzeżonym i spokojnym osiedlu przy ulicy Odkrytej. Osiedle strzeżone, niski budynek. Mieszkanie po odnowieniu w 2012 roku, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika W pełni pokrywa sprzedający! Przedmiotem sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane w samym centrum Tarchomina - Białołęka. Ulica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

275 000 zł39 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania: własnościowe mieszkanie na ul. Skarbka z gór 23a (osiedle Derby 16). Mieszkanie z pełnym umeblowaniem i agd/rtv (kuchenka, pralka, zmywarka, tv lcd, lodówka) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na osiedlu strzeżonym położone na Białołęce (ul. Głębocka - okolice ch Targówek). Mieszkanie składa się z sypialni (15m2), pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Okazja! 2- pokojowe, dwustronne, słoneczne mieszkanie po remoncie. Mieszkanie na wysokim parterze, pokój dzienny 18 mkw połączony z loggią 4 mkw, sypialnia 12,5 mkw, kuchnia widna, oddzielna 8 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania: bardzo ładne mieszkanie w spokojnej okolicy. W bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Jeden pokój, okna wychodzące na wschód, południe, piękny widok na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

3 300 zł119 m² 27,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie, umeblowana kuchnia, łazienki, salon i sypialnia, wyposażone, położone na 3 piętrze z pięknym widokiem na lasek. Układ mieszkania to dwupoziomowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 48 m2 mieszkanie na osiedlu Lewandów, ul. Głębocka. Mieszkanie usytuowane na partnerze, do którego przylega 120 m2 ogródka do wyłącznego użytku. Nieruchomość składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Białołęka,Warszawa

366 000 zł63 m² 5 791,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe, funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m2. Czwarte piętro w dziesięciopietrowym budynku z 1985 roku. Widna kuchnia 7 m2, zabudowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa ul.Głębocka-Szumiących Traw pogranicze Targówka i Białołęki. Osiedle agroman. Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu. Bardzo komfortowe, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe na Skarbka z Gór (os. Derby) , dwustronne na parterze - 53,7 m2. pokój dzienny 18,2 m2 pokój 13,7 m2 kuchnia 8,4 m2 łazienka 4,0 m2 garderoba 2,6 m2 przedpokój 6,08 m2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie na Tarchominie, osiedle 'pod Dębami' z 2006 r. przy ul. Pasłęckiej. Budynek 8 piętrowy z monitoringiem. Mieszkanie na 1 piętrze o pow. 39m2 z balkonem 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania : Wykończone dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku, na kameralnym dobrze strzeżonym i zamkniętym osiedlu na Białołęce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

514 000 zł97 m² 5 298,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania : Mieszkanie położone na zielonej Białołęce przy ul. Odkrytej. Jedno z najpiękniejszych osiedli apartamentowców, graniczące z laskiem sosnowym oraz Wałem Wiślanym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

410 000 zł69 m² 5 942,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie idealne dla rodziny 2+1 lub 2+2. Blisko do szkół, przedszkola, sklepów, komunikacji. Rozpoczęta została budowa Północnego Centrum Handlowego z multipleksem. Kończy się przebudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

208 000 zł30 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania : mieszkanie jednopokojowe o powierzchni całkowitej 29,72 m2 + balkon usytuowane na paterze w 4-ro piętrowym budynku przy ul. Odkrytej na Tarchominie. Pokój z wnęką 16,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia