dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

529 000 zł53 m² 9 906,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowa oferta W ciekawej lokalizacji na warszawskiej białołęce Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym na warszawskiej, dobrze skomunikowanej Białołęce przy ulicy Modlińskiej 67C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

349 000 zł35 m² 9 914,77 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Powierzchnia: 35,2 m2 Lokalizacja: ul. Pasłęcka 12C (osiedle pod Dębami, nowodwory) Stan prawny: własność, mieszkanie wolne od obciążeń hipotecznych Piętro: piąte (w budynku 8-piętrowym) Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam, posiadam do sprzedania piękne, nowoczesne mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (21,5 m2), dwóch sypialni (po 13 m2), przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest na trzecim, najwyższym piętrze bloku z 2012 roku przy ul. Aluzyjnej 13.To idealna inwestycja nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

408 540 zł62 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia od Dewelopera 0%, prowizji bez pcc Jeżeli szukasz więcej takich ofert odezwij się do nas. Na terenie osiedla miejsce na przedszkole, sklep, kawiarnię, restaurację, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

560 000 zł51 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na Białołęce. 2 pokoje 51m2, wysoki parter w bloku 3 piętrowym z 2002roku w Warszawie na Tarchominie. Dużym atutem mieszkania jest piękny 63m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w pełni rozkładowe, 2-pokojowe, 44 m2 z oddzielną widną kuchnią i sporym balkonem typu loggia (ponad 4 m2) zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

441 700 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam, klasyczne 2 pokojowe mieszkanie z oknami na południe. Widny i duży salon, balkon. Ponadstandardowa wysokość mieszkań - 2,7m! Czteropiętrowy budynek. Inwestycja realizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

389 000 zł34 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio od właściciela mieszkanie o pow. 34 m2, 1-pokojowe z otwartą, widną kuchnią i balkonem, tuż po remoncie, wykończone, w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

308 000 zł29 m² 10 701,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie własnościowe z miejscem parkingowym ( dodatkowo płatne) na osiedlu strzeżonym (33 niskie bloki), wysoki parter w budynku dwupiętrowym z roku 2011. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Winorośli

Nowodwory,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cesja eleganckiego 3-pokojowego mieszkanie dla rodziny lub pary - ul. Winorośli. Zaprojektowane przez architekta, wykończone z dbałością, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

629 000 zł69 m² 9 169,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedaż bezpośrednia - agencjom dziękujemy! Sprzedamy przestronne i ciche mieszkanie z trzema pokojami i dwoma balkonami idealne dla rodziny. Umeblowanie lub jego część może pozostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

692 000 zł70 m² 9 885,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Witam, mam na sprzedaż ładne mieszkanie 3-pokojowe z 2011r W skład wchodzą 3 pokoje, obszerny przedpokój, kuchnia, łazienka z prysznicem, druga mniejsza łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

600 000 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Witam, posiadam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Żeraniu. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowo w miejscu byłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

550 000 zł47 m² 11 588,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Kameralnym Marywilska - bliska Białołęka. Mieszkanie na nowym, chronionym 24h/dobę osiedlu, urządzone, ale jeszcze nie zamieszkałe. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

519 233 zł58 m² 9 019,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam, kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie z oknami na zachód i wschód. Widny i duży salon, loggia ze schowkiem! Ponadstandardowa wysokość mieszkań - 2,7m! Czteropiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

559 000 zł70 m² 7 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Witam, mam na sprzedaż częściowo umeblowane 3-pokojowe mieszkanie (70 m2) na pierwszym piętrze zlokalizowane w Warszawie. Mieszkanie z 2003 r. znajduje się na strzeżonym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

474 902 zł47 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam, unikalne, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie. Okna salonu na południe, sypialnia na pólnoc. Widny i duży salon, balkon. Ponadstandardowa wysokość mieszkań - 2,7m! Czteropiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

430 000 zł44 m² 9 885,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,50 mkw, znajdujące się na cichym osiedlu przy ul. Podłużnej (białołęka). Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym przy ch Targówek. Budynek położony wśród zieleni, na zamkniętym osiedlu niskich zabudowań. Dobry dojazd z Centrum; 4 linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

430 000 zł44 m² 9 871,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2013roku zlokalizowane na Białołęce przy ul.Podłużnej. Osiedle strzeżone, zadbane. NA powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

3 820 zł131 m² 29,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje; idealne dla rodziny mieszkanie na zamknętym osiedlu przy ul.Odkrytej 38. Na dwóch poziomach jest 130m2 ( a 146m2 łacznie ze skosami). Opis nieruchomości: mieszkanie ma 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żerań,Warszawa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na Białołęce! W cenie najmu- komórka lokatorska oraz podwójne miejsce garażowe. Mieszkanie składa się salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Picassa

Tarchomin,Warszawa

530 000 zł63 m² 8 412,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Informacje ogólne Na sprzedaż przestronne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Tarchominie przy ul. Picassa, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku (z 1989 roku). Elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

474 902 zł47 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 8 piętrowym położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

383 764 zł35 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

576 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 8 piętrowym położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

508 000 zł60 m² 8 537,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ładne, doświetlone, ciepłe mieszkanie o metrażu 59,5 m2 usytuowane na 6 piętrze w bloku 7-piętrowym z 2002 r. z windą na Białołęce. Na powierzchnie mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

380 000 zł35 m² 10 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim na białołęce koło modlińskiej, bardzo dobrze skomunikowane, niedaleko Urzędu Dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośredni. Wynajmę mieszkanie 33 m2 na ulicy Skarbka z Gór w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu kilkaset metrów od Trasy Toruńskiej (obwodnicy Warszawy). Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warzelnicza

Żerań,Warszawa

555 000 zł56 m² 9 982,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio: * nowe, w pełni wykończone w wysokim standardzie i jeszcze niezamieszkałe, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie - 55,6 m2 na pierwszym parterze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

624 000 zł69 m² 9 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Sprzedam 3 pokojowe duże, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim na białołęce koło modlińskiej, bardzo dobrze skomunikowane, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

448 740 zł44 m² 10 099,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

od dewelopera * bez podatku * bez prowizji dla kogo? Czy poszukujesz dla siebie lub pod inwestycję 2- pokojowego mieszkania? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

475 000 zł57 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta Aktualna Na sprzedaż 56 metrowe, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Kartograficznej 77, białołęka, warszawa. Status prawny mieszkania: pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

380 227 zł35 m² 10 820,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

od dewelopera * bez podatku * bez prowizji dla kogo? Czy poszukujesz dla siebie lub pod inwestycję 1 pokoju? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra to w sam raz? Czy.