dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

497 515 zł52 m² 9 558,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania na Białołęce, ul. Kąty Grodziskie, mieszkania 1-, 2-,3- oraz 4 pokojowe od 25m2 do 60m2 Oferta bez prowizji! Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Kupujący zwolniony z pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

2 000 zł41 m² 48,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe, przytulne, słoneczne mieszkanie (ekspozycja południowa) o powierzchni 41,26 m2 położone na Nowodworach, przy ul. Odkrytej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

1 550 zł53 m² 29,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Zielonej Białołęce Komfortowe i ciche dwupokojowe mieszkanie na Zielonej Białołęce ulica Żeglugi Wiślanej Osiedle Regaty. Mieszkanie w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

349 900 zł45 m² 7 724,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Stan deweloperski > przekazanie kluczy za ok 2 miesiące! (III kwartał 2021) Mieszkanie w stanie deweloperskim, powierzchnia 45,3 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, ogródek 23 m2. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

549 130 zł61 m² 8 955,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

499 000 zł54 m² 9 327,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Najlepiej rozwinięta i skomunikowana część Tarchomina (białołęki) - 2 przystanki tramwajem od Galerii Północnej, 4 przystanki do metra Młociny Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

380 228 zł35 m² 10 762,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Ładna kawalerka w doskonałej lokalizacji tuż obok Galerii Północnej, idealna pod wynajem - duża loggia ze schowkiem - liczne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

438 960 zł55 m² 8 046,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Kobiałka,Warszawa

1 550 zł53 m² 29,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem + miejsce w garażu. Do wynajęcia od 15 lipca 2021r. Praktycznie całkowicie umeblowane. Białołęka - Kobiałka ul. Żeglugi Wiślanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

389 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Prezentowane mieszkanie to ustawne 2 pokoje z dużym balkonem. Powierzchnia całkowita mieszkania: 38,9 m2 Lokal jest w pełni umeblowany, do wprowadzenia. Kuchnia wyposażona jest w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

760 000 zł91 m² 8 336,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Mieszkanie zostało zarezerwowane w dniu 15/04/2021 z wniesioną opłata rezerwacyjną i zawartą umową przedwstępną, dlatego sprzedaż jest nieaktualna do odwołania. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

475 000 zł49 m² 9 654,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na 1 piętrze na zamkniętym osiedlu, z ochroną oraz monitoringiem. Na terenie osiedla plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Blok 4 piętrowy z windą, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 35 m2, spory balkon, dostępne od zaraz. Zlokalizowane jest w 4-piętrowym bloku z 2001 roku, na zamkniętym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

631 000 zł78 m² 8 089,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 78m2 - 3 pokoje - widna kuchnia lokalizacja przy ratuszu - 10min od metra możliwość oglądania mieszkania Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 78m2 położone w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

450 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, przy ulicy Siecznej na osiedlu Lewandów. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

340 000 zł28 m² 12 108,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie to ustawna kawalerka z balkonem. Powierzchnia całkowita mieszkania: 28 m2 Czynsz kształtuje się na poziomie 350 zł miesięcznie. Lokal jest umeblowany, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Nowodwory

Białołęka,Warszawa

753 000 zł103 m² 7 310,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Hit! mieszkanie dwu poziomowe 103m2 + 45m2 tarasu! 500m do tramwaju 100m do autobusu gotowe do odbioru Pięciopokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

369 617 zł35 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

707 000 zł75 m² 9 426,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam świetnie zlokalizowane mieszkanie w stanie deweloperskim na Tarchominie! Osiedle położone jest w okolicy licznych punktów handlowo-usługowych, zaledwie kilka kroków od dużej galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fleminga

Białołęka,Warszawa

590 000 zł67 m² 8 805,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kameralne osiedle. Wysoki standard wykończenia budynku! Super lokalizacja - blisko Urzędu Dzielnicy Białołęka, autobus 400 metrów, tramwaj 1 km od osiedla! Oferta dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie już oddane do użytkowania Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 30 m2, 1 pokojowe z aneksem kuchennym, z ogródkiem 18 m2, garażem i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokoje Osiedle strzeżone Pod Klucz Bardzo ładne mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Odkrytej 39, w stanie do wprowadzenia. Ostatnia linia zabudowy z widokiem na wał Wiślany. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

488 308 zł57 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Białołęka,Warszawa

579 000 zł66 m² 8 826,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nieruchomości prezentuje funkcjonujący biznes - nieruchomość wynajmowana na pokoje. Na tę ofertę zakupu nieruchomości warto patrzeć nie tylko jako lokata kapitału w świeżo odnowionym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

659 000 zł58 m² 11 323 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Piękny 3 pokojowy Apartament - urządzony w wysokim standardzie w stylu Glamour + Dużym Tarasem jak Ogród Apartament o powierzchni 58 m2. Składa się z : Salonu Kuchni Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fleminga

Białołęka,Warszawa

633 000 zł72 m² 8 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kameralne osiedle - tylko jeden budynek, w którym znajduje się łącznie tylko 30 mieszkań. Wysoki standard wykończenia budynku! Super lokalizacja - blisko Urzędu Dzielnicy Białołęka, autobus 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

355 000 zł38 m² 9 293,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej, spokojnej okolicy. Na Białołęce. Mieszkanie znajduje się w niskim, trzypoziomowym budynku, na pierwszym piętrze. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołkosza

Białołęka,Warszawa

559 000 zł69 m² 8 101,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Gotowe do wprowadzenia, ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,7 mkw w spokojnej okolicy oraz dobrym połączeniem w kierunku Centrum. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje z aneksem kuchennym i balkonem. Mieszkanie dobrze naświetlone przez cały dzień ponieważ usytuowane jest od strony północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

490 257 zł54 m² 9 148,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

632 400 zł62 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Położone na Warszawskiej Białołęki w pobliżu lasu i parku- idealne na spacery, bieganie i jazdę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

360 584 zł28 m² 13 088,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Projekt Wyjątkowy projekt mieszkaniowy, wyróżniający się ponadczasowym designem inspirowanym fińskim stylem. 13-kondygnacyjny budynek mieszkalny, w którego ofercie znajdują się kawalerki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

354 000 zł45 m² 7 814,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe, dobrze utrzymane i estetycznie urządzone, dwustronne północno-południowe, o powierzchni 70 m2 zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul.Odkrytej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

483 840 zł61 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

436 000 zł49 m² 8 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Viva ivest prezentuje, oferta tylko w naszym biurze! Atrakcyjne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na Warszawskiej Białołęce położone w odległości 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

398 000 zł44 m² 9 149,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie jest słoneczne ponieważ usytuowane jest od strony zachodniej na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

428 449 zł44 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozewska

Białołęka,Warszawa

658 560 zł72 m² 9 108,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

bez podatku pcc - bez prowizji - od dewelopera dla kogo? Czy chcesz zamieszkać w kameralnym budynku? Czy marzysz o niższej zabudowie i sporej ilości zieleni? Czy wolisz niższe budynki od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozewska

Białołęka,Warszawa

606 900 zł67 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez podatku - bez prowizji - od dewelopera dla kogo? Czy chcesz zamieszkać w kameralnym budynku i mieć tylko 34 sąsiadów? Czy marzysz o niższej zabudowie i sporej ilości zieleni? Czy.