dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

666 000 zł83 m² 8 024,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% pcc i 0% prowizji 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce o powierzchni 83 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, korytarza i ogromnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

309 700 zł35 m² 8 843,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą i spokojem. Ale to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

3 200 zł160 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Duże 3 poziomowe mieszkanie premium z kominkiem, garażem i ogrodem w spokojnej okolicy w Warszawie. Do wynajęcia posiadamy nasze duże 3 poziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

457 800 zł52 m² 8 721,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

530 000 zł60 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jeżeli szukasz eleganckiego apartamentu na kameralnym osiedlu, ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

289 900 zł29 m² 9 955,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bezpieczna oferta! W trakcie współpracy z Klientami Agent zapewnia stosowne środki bezpieczeństwa. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie powierzchni 29,12 m2 w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

572 000 zł70 m² 8 129,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander oferuje do sprzedaży bez prowizji! Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

568 200 zł67 m² 8 441,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Štefánika

Nowodwory,Warszawa

669 000 zł79 m² 8 468,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe czteropokojowe o powierzchni 78,78 m2 na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym na przestronnym cichym chronionym i monitorowanym osiedlu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

419 000 zł59 m² 7 065,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż ciche, przestronne mieszkanie na Warszawskiej białołęce!nieruchomość mieści się na ulicy Giuseppe Verdiego. Do dyspozycji mieszkańców jest duży plac zabaw, siłownia plenerowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

329 000 zł30 m² 10 966,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie 30m2 usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowego budynku Nieruchomość znajduje się na Białołęce w okolicach parku Henrykowskiego W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

317 944 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

425 000 zł59 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 59m2 - 3 pokoje - białołęka nowodwory szybki termin odbioru taras na dachu budynku - 140m2 - do wyłącznego korzystania dla mieszkańców Przestronne, kompaktowe trzypokojowe mieszkanie 59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

390 630 zł45 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kompaktowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Tarchomina. Mieszkanie położone w pobliżu Galerii Północnej, 150 m od przystanku tramwajowego, dzięki któremu, w 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

428 700 zł51 m² 8 350,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

510 000 zł57 m² 8 909,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Białołęka nowodwory - 3 pokoje - 57m2 - 400m od tramwaju Przestronne, przytulne mieszkanie 57,24m2 położone na zamkniętym kameralnym osiedlu w sąsiedztwie lasu. Salon z aneksem to około 22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

367 600 zł48 m² 7 701,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc, bez prowizji, bez dodatkowych opłat, od dewelopera W tym ogłoszeniu mieszkanie 2- poziomowe, strefa dzienna i nocna + balkon = rarytas na rynku! gdzie? - Tarchomin, okolice ul. Mehoffera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

590 000 zł58 m² 10 172,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na szóstym piętrze w budynku przy ulicy Światowida. Mieszkanie zadbane, użytkowane od 7 lat, oprócz ewentualnego odświeżenia, nie wymaga wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

535 000 zł65 m² 8 208,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż | 3 pokoje | 65m2 | Białołęka | ul. Berensona Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 65 m2, składające się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

599 999 zł60 m² 9 991,66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie ( stan do wykończenia) o powierzchni użytkowej 60,05 m2, usytuowane na I piętrze w bloku 5 piętrowym z 2020roku na warszawskiej Białołęce - Tarchomin- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

442 700 zł51 m² 8 602,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

bez pcc, bez prowizji, od dewelopera W tym ogłoszeniu mieszkanie 3- pokojowe z dwoma ogródkami. Dostępne inne układy 3 pokoi, piętra od parteru do 3/4 włącznie. Znajdziesz też tu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

659 001 zł75 m² 8 751,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży mieszkanie na warszawskiej Białołęce (nowodwory) o powierzchni 75,3m2 w cenie 659000 pln. Osiedle mieści się w spokojnej okolicy przy Parku Leśnym Winnica idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

428 700 zł51 m² 8 350,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander oferuje do sprzedaży bez prowizji! Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Białołęka,Warszawa

619 000 zł78 m² 7 929,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń już dziś - trwa promocja! bez podatku pcc, bez prowizji, od dewelopera Mieszkania 3 i 4 pokojowe w atrakcyjnej cenie! Zamieszkaj w zadrzewionej lokalizacji ze świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

633 900 zł79 m² 8 033,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Ostatnie mieszkania gotowe do zamieszkania! Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

342 000 zł31 m² 11 032,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Jednopokojowe mieszkanie po remoncie. Bardzo jasne i przytulne, w nowym pięknym osiedlu,do zamieszkania od zaraz. Lokal na parterze w niskim budynku apartamentowym na zielonej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Modlińskiej. Blok z roku 2013 , w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu cała niezbędna infrastruktura potrzebna do życia tj. sklepy , apteki ,szkoły itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

451 400 zł57 m² 7 976,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc, bez prowizji, od dewelopera W tym ogłoszeniu mieszkanie 3- pokojowe z dwa ogródkami. Możliwość oddzielenia kuchni. Są również mieszkania 3 pokoje - dwupoziomowe, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

470 000 zł56 m² 8 328,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe przytulne, narożne, słoneczne mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze - w budynku o niskiej zabudowie (3 kondygnacje) na osiedlu zamkniętym z ochroną - Zielona Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

297 000 zł34 m² 8 735,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, blisko rezerwatu przyrody, 25 minut od Śródmieścia, w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Białołęka,Warszawa

636 142 zł80 m² 7 929,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń już dziś - trwa promocja! bez podatku pcc, bez prowizji, od dewelopera Mieszkania 4 pokojowe w atrakcyjnej cenie! Zamieszkaj w zadrzewionej lokalizacji ze świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

628 900 zł72 m² 8 760,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Ostatnie 4 pokojowe mieszkania w tej inwestycji! Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

566 000 zł70 m² 8 043,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

bez pcc, bez prowizji, od dewelopera W tym ogłoszeniu mieszkanie 4- pokojowe z balkonem. Dostępne inne układy 4 pokoi, piętra od parteru do 3/4 włącznie. Znajdziesz też tu mieszkania 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiarska

Białołęka,Warszawa

485 400 zł65 m² 7 490,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widne, 3-pok mieszkanie w 5- piętrowym budynku z windą i garażem podziemnym. Połączenie nowoczesnej architektury z przyjaznym, zielonym otoczeniem. Mieszkania zaprojektowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 150 zł33 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33m2 na osiedlu derby Bis (białołęka ul. Skarbka z Gór). Mieszkanie na I piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym. Dwa pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

504 100 zł65 m² 7 779,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy. 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

626 900 zł78 m² 8 031 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to. Inwestycja, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

551 000 zł70 m² 7 871,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe 4-pok. na nowoczesnym osiedlu! Na to mieszkanie składa się salon z aneksem kuchennym oraz 3 sypialnie, łazienka, toaleta i hol z miejscem na praktyczną zabudowę. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

370 000 zł55 m² 6 759,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku na Białołęce. Dobrze nasłonecznione, z dużymi oknami. Nowoczesny budynek z niskim czynszem, co daje kolejną oszczędność na tle konkurencji.