dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

450 596 zł56 m² 7 977 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupno bezpośrednio W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc. infoliniaoraz Prezentujemy nową inwestycję położoną na Białołęce. Inwestycja składa się z dwóch, 12 piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

332 000 zł35 m² 9 464,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe składające się z salonu z aneksem kuchennym (z możliwością wydzielenia ze względu na okno), sypialni, łazienki i przedpokoju. Powierzchnią dodatkową jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bliski termin oddania do użytkowania: i kwartał 2021 r. Rynek pierwotny - Kupujący nie płaci podatku pcc (2%) bezczynszowe Otoczenie domów jednorodzinnych w odległości 3 km od planowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

326 000 zł35 m² 9 290,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy ofertę mieszkania dwupokojowego na warszawskim Tarchominie - mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju, sypialni. Powierzchniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

311 700 zł35 m² 8 921,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wygodnego 2 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej na Tarchominie. Inwestycja składać się będzie z dwóch trzypiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

2 400 zł45 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pok mieszkanie na nowym osiedlu na Żeraniu ul. Starowiślna. Mieszkanie w trakcie wyposażania. Pierwszy najemca Cicho , blisko Wisły. Piekne tereny rekreacyjne 5-10 minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w pełni urządzone w wysokim standardzie, z balkonem w inwestycji dewelopera Victoria Dom. Cena ofertowa obejmuje pełne wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

293 600 zł35 m² 8 381,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez pcc, bez prowizji bezpośrednio od dewelopera cena promocyjna! Inwestycja: 2 budynki nisko kondygnacyjne wielorodzinne. Termin oddania: III kwartał 2022 roku. Bardzo spokojna, zielona okolica, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

438 000 zł62 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

- jesteśmy zewnętrznym biurem dewelopera, dlatego kupując mieszkanie z nami nie zapłacisz prowizji i podatku - Na Białołęce 4 pokoje z ogródkiem Powierzchnia mieszkania ok. 62 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Brzeziny,Warszawa

585 000 zł70 m² 8 302,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

(Mieszkanie zostało zarezerwowane w dniu 27/11/2020 i sprzedaż jest nieaktualna do odwołania. Zawarta jest notarialna umowa przedwstępna i oczekujemy na decyzję kredytową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

311 000 zł35 m² 8 782,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Tarchominie. Nowoczesne, ekologiczne osiedle w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokal składa się z sypialni, salonu z widnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

475 000 zł54 m² 8 770,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia, położone zaledwie 6 min piechota od Galerii Północnej. Składa się ono z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki z także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

556 765 zł70 m² 7 919,84 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

365 600 zł36 m² 10 278,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy Białołęki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

311 800 zł35 m² 8 923,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wygodnego 2 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej na Tarchominie. Do mieszkania przynależy 35m2 ogródek! Inwestycja składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

307 000 zł34 m² 9 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

- jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera, dlatego z nami nie zapłacisz żadnej prowizji - Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu ulicy Głębockiej 33 m2 z balkonem na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

374 000 zł52 m² 7 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera, dlatego Z nami nie zapłacisz prowizji - Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o metrażu 52 m2 Z przestronnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

387 000 zł55 m² 7 036,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

- jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera, dlatego Z nami nie zapłacisz prowizji - Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim o metrażu około 55 m2 Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

568 500 zł67 m² 8 493,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0 % prowizji 0 %pcc 4 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem(5.94m2) Udogodnienia: Plac zabaw, rowerownia, instalacja fotowoltaiczna na dachach budynków, 2 punkty lądowania samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł59 m² 8 191,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedazy przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - 8,5 m - łazienki - 5,85 m - kuchni - 8,53 m - sypialnii - 11,25 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

349 000 zł44 m² 7 968,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o pow. 43, 8 m2 na ul. Odkrytej (białołęka ), składające się z 2 pokoi ( 16,2 m2 i 8,5 m2), oddzielnej kuchni ( 7 m2), łazienki ( 3,9 m2) oraz toalety ( 1,5 m2). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

294 300 zł35 m² 8 379,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, 0% pcc, 0% prowizji Promocyjna cena! Rozkład: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni oraz łazienki. Dużym atutem jest taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

293 000 zł35 m² 8 366,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, 0% pcc, 0% prowizji Promocyjna cena! Rozkład: mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 32 m2, z dużym balkonem 6 m2, zlokalizowane na Białołęce, od wewnętrznej części kameralnego i nowoczesnego Osiedla Hemara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

573 735 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Riviera Park przy ul. Krzyżówki. Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego. Zapraszam Państwa do obejrzenia bardzo ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

458 900 zł53 m² 8 658,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% pcc I 0% prowizji Piękne 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, korytarza i dość dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

447 900 zł53 m² 8 384,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji 0 %pcc 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem(5.94m2) Udogodnienia: Plac zabaw, rowerownia, instalacja fotowoltaiczna na dachach budynków, 2 punkty lądowania samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

450 000 zł52 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hampton Home Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na Białołęce, przy ul. Myśliborskiej. Mieszkanie 3 pokojowe, w tym pokój z aneksem kuchennym, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sprawna

Nowodwory,Warszawa

365 000 zł43 m² 8 548,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentowane mieszkanie to ustawne 2 pokoje z dużym balkonem z widokiem na malowniczą zieleń. Powierzchnia całkowita mieszkania: 42,7 m2 Czynsz kształtuje się na poziomie 500 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

447 400 zł52 m² 8 622,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, 0% pcc, 0% prowizji Rozkład: mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, oddzielnych dwóch sypialni oraz łazienki. Dużym plusem jest taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka zadbana, jasna, przytulna. Wyposażona w niezbędne agd (zmywarka, piekarnik, okap, lodówka, płyta indukcyjna, pralka sprzęty firmy Indesit), telewizor. Mieszkanie okablowanie, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

578 000 zł70 m² 8 235,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, 0% pcc, 0% prowizji Rozkład: mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, 3 oddzielnych sypialni, łazienki, oddzielnego wc oraz balkonu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Hampton Home poleca do sprzedaży 3 - pokojowe ustawne mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku na zadbanym i zielonym osiedlu na Tarchominie. Mieszkanie jest jasne i ciepłe. Orientacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

365 000 zł30 m² 12 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w budynku sześciopiętrowym, 30 m2, 1 pokój, loggia, spokojne i zielone osiedle z monitoringiem, warszawa Białołęka ul. Kowalczyka Bardzo zadbane, umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

393 000 zł53 m² 7 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bliski termin oddania do użytkowania > marzec/kwiecień 2021 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 53 m2, 3 pokojowe z aneksem kuchennym, z balkonem ok 5 m2 oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 69 m2, 3 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, z dużym balkonem ponad 7m2 i z miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

393 000 zł53 m² 7 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

608 000 zł81 m² 7 495,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% pcc I 0% prowizji Piękne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, wc, korytarza i antresoli. Udogodnienia: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

560 000 zł65 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu. Wysoki standard wykończenia. Salon połączony z kuchnią. Łazienka z kabiną i wc. Atutem jest duży taras 90 m. Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atutowa

Tarchomin,Warszawa

509 000 zł63 m² 8 092,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na Tarchominie u zbiegu ulic Światowida i Myśliborskiej, o pow. 62,9 m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij