dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żerań

Białołęka,Warszawa

325 000 zł45 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! atrakcyjne mieszkanie w super cenie = przedsprzedaż 2 pokoje Z ogródkiem lub balkonem Na terenie osiedla miejsce na przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

765 000 zł88 m² 8 693,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu o powierzchni 66,28 m2 + 23 m2 antresolą, zlokalizowane w Warszawie przy ul. Leona Berensona. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

345 000 zł44 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy sprzedaż mieszkania dwupokojowego na Białołęce (nowodwory) przy ul. Pasłęckiej o powierzchni 43,80m, położonego na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

360 000 zł53 m² 6 792 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - powierzchni 53 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

399 000 zł43 m² 9 214,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Firma Nobilea ma przyjemność zaprezentować rozkładowe, przytulne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym zlokalizowane na Tarchominie przy ul. Odkrytej. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 44 m -nowiutkie -dwa pokoje 18 m ( meble telewizor stół rozkładany z krzesłami narożnik rozkładany) , sypialnia 10 m ( szafa pakowna , łoże podwójne ) , przedpokój 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

363 000 zł44 m² 8 194,13 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne dwupokojowe mieszkanie: 44,3m2 na 7 piętrze z ładnym panoramicznym widokiem (vis a vis bloku są wyłącznie domki jednorodzinne) Mieszkanie ma ekspozycję wschodnią, dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2003 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, dwustronne. W mieszkaniu znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 44- nowiutkie- dwa pokoje 18 m ( meble telewizor stół rozkładany z krzesłami narożnik rozkładany) , sypialnia 10 m ( szafa pakowna , łoże podwójne ) , przedpokój 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

305 000 zł35 m² 8 714 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami z tarasem Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania Przytulna i zadbana kawalerka znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z dwiema windami. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie kuchennej, dużą lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

562 380 zł69 m² 8 195,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy. 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Białołęka ul. Płochocińska 197 termin oddania maj 2022 - tylko 15 min do Zalewu Zegrzyńskiego - 15min do trasy S8 - 100m przystanek autobusowy - 100m LIDL atuty - połowa terenu osiedla to tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

400 000 zł50 m² 8 016,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 49.9 m z balkonem, na drugim piętrze, budynek z windą z 2000 r. W skład mieszkania wchodzą: - bardzo ustawny pokój dzienny 17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

555 000 zł63 m² 8 844,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jasne, przestronne, z dwoma ogródkami i świetną komunikacją miejską!główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

469 000 zł57 m² 8 257,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Super rozkładowe mieszkanie 57 mkw na Białołęce w pięknym zielonym otoczeniu.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń ogródekNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Nowodworska,Warszawa

760 000 zł92 m² 8 282,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio 4 pok. 91,76 m2 1-poziomowe + komórka Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 91,76 m2 w Warszawie na Białołęce (tarchomin/nowodwory: ul. Strumykowa 6c). Mieszkanie komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

333 000 zł40 m² 8 240,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka- mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Z ogródkiem ok.50mkwGłówne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń ogródekNieruchomość złożona z: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

400 800 zł56 m² 7 157,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Inwestycja na Białołęce to propozycja dla osób ceniących bliskość natury i łatwą komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Lokalizacja: dużym udogodnieniem dla klientów, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powałów

Białołęka,Warszawa

632 898 zł72 m² 8 754,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedania eleganckie 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy. 4 pokojowe bardzo duże mieszkanie z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

310 300 zł35 m² 8 835,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny kompleks przy ul. Talarowej składający się z dwóch budynków mieszkalnych, zlokalizowany w miejscu dającym szereg możliwości i dobrze skomunikowany z resztą miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

400 440 zł57 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości poleca Apartament 3 pokojowy z tarasem. Osiedle Natura to doskonała inwestycja w dzielnicy Białołęka. W kilkanaście minut można przenieść się od niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 300 zł36 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Kameralne osiedle z niską zabudową i zadbaną zielenią. Mieszkanie położone na 1 piętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Białołęka,Warszawa

442 000 zł61 m² 7 205,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń już dziś - promocja! Ostatnie takie mieszkanie! bez podatku pcc, bez prowizji, od dewelopera Mieszkania 3 i 4 pokojowe w atrakcyjnej cenie! Zamieszkaj w zadrzewionej lokalizacji ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

335 522 zł45 m² 7 527 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 44,57 m2 z ekspozycją na zachód, powierzchnia dodatkowa - balkon. Do lokalu można dokupić miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

310 053 zł34 m² 9 119,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja na Białołęce łącząca w sobie atuty wynikające z bliskości terenów rekreacyjnych i łatwego dojazdu do centrum. Lokalizacja: kameralne osiedle blisko rezerwatu przyrody, 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

322 709 zł39 m² 8 304,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

308 000 zł35 m² 8 815,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż nowej inwestycji na Tarchominie, składającej się z kompleksu 2 budynków mieszkalnych. Inwestycja w bardzo dobrym standardzie. Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

895 000 zł124 m² 7 188,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe 124,5 mkw, 5 pokoi przy ul. Głębockiejgłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń zabudowa kuchni i sprzęt w cenienieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozewska

Białołęka,Warszawa

419 123 zł44 m² 9 476 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*oferta bez podatku pcc, bez prowizji - od dewelopera inwestycja na warszawskim henrykowie to: - kameralny budynek z 35 mieszkaniami o powierzchniach od 35 m do 81 m , - 5 kondygnacji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Marywilska

Białołęka,Warszawa

367 600 zł48 m² 7 698,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie, na moim ogłoszeniu, jestem Wojtek, prowadzę biuro nieruchomości, ponadto pomagam w uzyskaniu finansowania wymarzonego mieszkania/domu jeśli tego potrzebujesz (od ponad 12 lat).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

395 339 zł42 m² 9 476 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę wygodnego, 2 pokojowego mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej na Białołęce, nieopodal Galerii Północnej. Budynek to kameralny, czteropiętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Kowalczyka. W skład nieruchomości wchodzą następujące pomieszczenia: -dwa oddzielne pokoje -kuchnia z aneksem kuchennym -przedpokoju -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Białołęka,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 522 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa-Targówek mieszkanie 37,55 m2-cena 320 000 pln Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Targówku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 37,55 m2, mieszcząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

411 105 zł61 m² 6 753 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości poleca Apartament 4 pokojowy z tarasem. Osiedle Natura to doskonała inwestycja w dzielnicy Białołęka. W kilkanaście minut można przenieść się od niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozewska

Białołęka,Warszawa

476 226 zł52 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** oferta aktualna *** wirus nie śpi, a my jesteśmy aktywni*** Przygotowaliśmy dla Państwa system płatności - na spotkaniu ustalmy 20/80 czy 10/90. Inwestycja na warszawskim henrykowie to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

507 461 zł57 m² 8 961 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę kompaktowego, narożnego, bardzo słonecznego mieszkania 3 pokojowego w nowej inwestycji zlokalizowanej na Białołęce, nieopodal Galerii Północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

455 000 zł57 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe mieszkanie w zielonej części Białołęki w pobliżu pkp Żerań.Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal położenie z dala od głównej jezdni bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

375 000 zł54 m² 6 931,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na parterze w trzypiętrowym bloku, 54,1 m2. Dwa pokoje z odrębnymi wejściami, pomiędzy nimi miejsce na garderobę o powierzchni 3,72 m2, widna kuchnia oraz spory balkon, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chlubna

Białołęka,Warszawa

750 000 zł231 m² 3 246,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1999

Ten przestronny i ciepły dom świetnie sprawdzi się dla dużej rodziny i miłośników przyrody, którzy cenią sobie przyrodę jak i bliskość aglomeracji miejskiej. Ten dom każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 500 zł39 m² 38,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ustawne dwupokojowe mieszkanie z przestronną loggią przy Książkowej z widokiem na panoramę miasta. Aneks kuchenny i salon łącznie mają 17m2. Oddzielny pokój - sypialnia 9 m2. Kuchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij