dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

360 000 zł35 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Podstawowe informacje: dwa pokoje z loggą, garażem i komórką lokatorską. Nowoczesne, nowe osiedle. Wysoki parter ( na wysokości pierwszego piętra), w niskim budynku z windą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

700 000 zł70 m² 9 985,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Mieszkanie zostało zarezerwowane poprzez zawarcie notarialnej umowy przedwstępnej z zadatkiem. Zapraszam do pozostawienia kontaktu w razie zainteresowania ofertą, ale skontaktuję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

483 100 zł47 m² 10 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * Słoneczne - wystawa południowo-wschodnia * Balkon * Duża łazienka Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

526 000 zł54 m² 9 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentuje ofertę funkcjonalnego dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią (aneks), łazienką, długim balkonem oraz przestronną garderobą. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze średniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

767 244 zł75 m² 10 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

506 628 zł47 m² 10 802,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

559 000 zł71 m² 7 873 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,8 m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim (ostatnim) piętrze. Do nieruchomości przynależą komórka lokatorska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

484 000 zł47 m² 10 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

379 000 zł36 m² 10 469,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki z osobną kuchnią przy ul. Grzymalitów na Białołęce. Idealna propozycja dla : - osób młodych szukających pierwszego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Nowodwory

Białołęka,Warszawa

749 000 zł103 m² 7 271,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Hit! mieszkanie dwupoziomowe 103m2 + 45m2 tarasu! gotowe do odbioru Pięciopokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 502,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Salon z aneksem kuchennym/ Pokój-sypialnia / Łazienka/ Hall ( mieszkalna 46,39 m2 ) komórka lokatorska - umeblowana -wiszące szafki ( powierzchnia 6,34 m2) ogródek zewnętrzny spełniający funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pajdaka

Nowodwory,Warszawa

505 650 zł52 m² 9 724,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z oddzielną kuchnią i balkonem, do wprowadzenia. Zabudowa i sprzęt agd pozostają w mieszkaniu. Wysokość czynszu: ok. 650zł na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Białołęka,Warszawa

507 000 zł46 m² 11 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry. W swojej ofercie posiadamy piękne i słoneczne mieszkanie 45,5 m2 usytuowane na granicy Targówka i Białołęki. Mieszkanie znajduje się na ul. Olsztyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie już oddane do użytkowania Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 30 m2, 1 pokojowe z aneksem kuchennym, z ogródkiem 18 m2, garażem i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żerań

Żerań,Warszawa

599 000 zł66 m² 9 076 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne, przestronne, gustownie wyposażone 3-pokojowe mieszkanie na zielonym, bezpiecznym osiedlu zbudowanym przez Dom Development. Lokal jest usytuowany w nowoczesnym budynku z 2010 r. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

545 610 zł56 m² 9 748,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

618 248 zł64 m² 9 705,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

606 100 zł61 m² 10 001,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim, usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

390 000 zł40 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne dwa pokoje z półotwartą kuchnią i dużą loggią. Mieszkanie jest bardzo ciche i usytuowane od wschodu. Do mieszkania przynależy duże miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

586 752 zł61 m² 9 556,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 427,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

524 496 zł53 m² 9 853,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zewnętrzne biuro sprzedaży- expander Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w budynku 3 piętrowym z funkcjonalnym układem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Białołęka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

599 000 zł72 m² 8 342,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z antresolą na warszawskiej Białołęce Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z 2003 roku. Budynki są zadbane i regularnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porajów

Tarchomin,Warszawa

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchnia 47 m2, 2-pokoje z oddzielną, widną, kuchnią, dużym balkonem 5,5 m2 oraz piwnicą. Zlokalizowana jest na Tarchominie - w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marmurowa

Białołęka,Warszawa

336 000 zł35 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35m2, usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku na granicy Białołęki z Jabłonną. Duży słoneczny pokój z wyjściem na 10 m2 taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54,8 mkw z ogródkiem 44,2 mkw. Ładne, słoneczne mieszkanie na Zielonej Białołęce-Osiedle Regaty. Mieszkanie ma 2 pokoje oraz osobną kuchnię. Okna wychodzą na południowy zachód. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 700 zł41 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogródkiem na zamkniętym osiedlu. Wyposażone mieszkanie w sprzęt agd i meble. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie posiada własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

561 500 zł64 m² 8 842,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie z szybkim terminem odbioru Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 położone w spokojniej i cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

397 912 zł35 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

390 397 zł35 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0 % Inwestycja na Białołęce - Wyjątkowa Lokalizacja - Wyjątkowe mieszkania na Tarchominie! Lokalizacja: w inwestycji realizujemy poszukiwane kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopianowa

Białołęka,Warszawa

630 000 zł68 m² 9 213,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Podstawowe informacje Rozkładowe, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 mkw z dużym tarasem. Inwestycja położona jest w obrębie dzielnicy Białołęka, w części Żerań - 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

508 073 zł52 m² 9 751,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

585 000 zł64 m² 9 198,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m 2 położone przy. ul. Strumykowej na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze 4 piętrowego budynku, który został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

375 000 zł30 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 30 m2, salon z aneksem kuchennym i balkonem. Zlokalizowane na bliskiej Białołęce - Żerań, na nowoczesnym, zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

610 785 zł63 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

399 999 zł40 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce, które usytuowane jest na drugim piętrze w budynku z 2020 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

494 945 zł55 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: zielona Białołęka - Osiedle Regaty | Mieszkanie w wysokim standardzie - słoneczne | W pełni umeblowane | 55 m2 | 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

397 647 zł51 m² 7 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w niskiej zabudowie z dużym balkonem W okolicy dużo sklepów, oraz szkoły i przedszkola. Inwestycja to siedem trzypiętowych budynków - łącznie 308 mieszkań o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

399 000 zł27 m² 14 658,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka zlokalizowana na zamkniętym monitorowanym osiedlu. Metraż - 27,22 m2 Balkon - 8m2! Nowe budownictwo - blok z 2020 roku Kawalerka całkowicie wykończona, na wysoki standard. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Białołęka,Warszawa

609 455 zł79 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w niskiej zabudowie z 2 ogródkami! 7.700 zł / m2 OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE 4 POK. W okolicy dużo sklepów, oraz szkoły i przedszkola. Inwestycja to siedem trzypiętowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

610 848 zł60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2022 roku. Ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji: - funkcjonalny rozkład - duża loggia - tuż obok Galerii.