dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowodwory

Białołęka,Warszawa

744 000 zł86 m² 8 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Białołęki Nowodwory. Jeden nowoczesny budynek powstający na warszawskiej Białołęce, gdzie mamy: - 500m do tramwaju - 50m do autobusu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

610 000 zł57 m² 10 701,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*********************biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować Klimatyczne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 w budynku z 2011 roku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

749 000 zł95 m² 7 884 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania duże (nawet bardzo duże, bo aż 94,5m2) mieszkanie znajdujące się na bliskiej Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór (niedaleko centrum handlowego Targówek). Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie o powierzchni 36 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem. Zlokalizowane jest na Białołęce, na nowoczesnym osiedlu z 2021r. Zaplecze handlowo-usługowe oraz tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesiennych Liści

Białołęka,Warszawa

535 000 zł53 m² 10 060,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż, komfortowe, jasne, przestronne, mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem, o pow 120m2, niezwykle ustronne i klimatyczne miejsce na ul. Jesiennych Liści 31,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

654 000 zł78 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 78m2 - 3 pokoje - widna kuchnia lokalizacja przy ratuszu - 10min od metra możliwość oglądania mieszkania Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 78m2 położone w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

450 000 zł45 m² 10 089,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, z dużym potencjałem i ciekawym układem na zielonej Białołęce - w świetnej lokalizacji na osiedlu przy pętli autobusowej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tarchomin,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 647,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zamieszkaj na rodzinnym osiedlu na białołęce nieopodal parku henrykowskiego ul. Mehoffera (białołęka - Tarchomin) cena: 520.000 zł Ładnie zagospodarowane, zielone osiedle z placami zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

804 000 zł100 m² 8 040 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 100m2 + 130m2 ogródka - gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie położone w budynku wielorodzinnym na zamkniętym, kameralnym osiedlu położona na warszawskiej Białołęce. Na pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

558 249 zł67 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,34 m2 z ekspozycją na południowy wschód i północny wschód, balkon o powierzchni ponad 27 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

539 000 zł69 m² 7 822,93 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji od kupującego! * Poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy i w pobliżu lasu? Zależy Ci na tym, by posiadać dwa balkony? Cenisz sobie przestrzeń? Chcesz w atrakcyjnie cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

587 000 zł66 m² 8 893,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 66m2 - 3 pokoje - białołęka - przy ratuszu 10min od metra młociny możliwość obejrzenia mieszkań szybki termin odbioru Przestronne, trzypokojowe mieszkanie 64m2 położone 500m od tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świetnie rozwinięta i skomunikowana część Tarchomina (białołęki) - 700 m do Galerii Północnej i tramwai, 150 m do przystanku autobusowego Mieszkanie 55 m2, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

525 233 zł54 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W tej wyjątkowej inwestycji na Białołęce (tarchomin) tuż przy Centrum Handlowym Galeria Północna mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 127 mieszkań o wysokości 2,70 m. Realizujemy tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

507 816 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe dla singla bądź pary. Funkcjonalny układ. Dwustronne. Sypialnia z wnęką na szafę. Jasne. Ochrona, monitoring. Cena miejsca postojowego: 36 900,00 pln Dodatkowe atuty to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żerań,Warszawa

2 950 zł68 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem z dużym tarasem w świetnej cenie? Jest. Dobry i szybki dojazd do Centrum dzięki rozbudowanej komunikacji? Jest. Cicha i spokojna okolica? Jest. Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

569 085 zł67 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 67,03 m2 z ekspozycją na południowy wschód i północny wschód, balkon o powierzchni ponad 27 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

575 000 zł70 m² 8 179,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego, dwustronnego mieszkania, o powierzchni 70,3 m2, usytuowanego na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 69a. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

2 350 zł65 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne z dwoma balkonami i dużą funkcjonalna łazienką. Mieszkanie w pełni urządzone wraz ze sprzętem agd. Duże, jasne przestronne. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

576 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie na czwartym piętrze z balkonem. Funkcjonalny układ. Dwie sypialnie. Dwustronne. Jasne. Ochrona, monitoring. Cena miejsca postojowego: 36900.00 PLN Dodatkowe atuty to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konik Polny

Białołęka,Warszawa

504 194 zł59 m² 8 550,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeżeli szukasz komfortowego i przestronnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny, to osiedle jest właśnie dla Ciebie. Postaw na nowoczesność i kameralność w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

397 913 zł35 m² 11 272,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim, usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

383 765 zł35 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe dla singla bądź pary. Funkcjonalny układ. Sypialnia z wnęką na szafę. Jasne. Ochrona, monitoring. Cena miejsca postojowego: 36 900,00 pln Dodatkowe atuty to: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

484 306 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

499 950 zł50 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,5 m2 z antresolą ok 14 m2 (łączna powierzchnia ponad 63 m2) 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i dużym 10m2 balkonem. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

526 785 zł60 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,93 m2 z ekspozycją na północny wschód i północny wschód, ogród o powierzchni ponad 144 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

549 000 zł64 m² 8 645,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Poszukujesz mieszkania na zielonym osiedlu, w dobrej cenie i z bezpośrednim dojazdem do centrum? Chcesz sam urządzić swoje wnętrze i wcielić w życie swoje pomysły? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

389 000 zł33 m² 11 787,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Osiedle Derby: skarbka z Gór. Osiedle najnowsze ze wszystkich Derb i najlepiej położone - obok sklepy i pasaż handlowy i blisko ch Targówek. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

380 200 zł35 m² 10 788,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Dla kogo? Czy poszukujesz mieszkania inwestycyjnego? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra to w sam raz? Czy cenisz bliskość sklepów? Czy chcesz iść kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białołęcka

Tarchomin,Warszawa

899 000 zł85 m² 10 576,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w bardzo spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. Osiedle znajduje się w nowej niedawno oddanej do użytku inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

390 397 zł35 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Ładna kawalerka w doskonałej lokalizacji tuż obok Galerii Północnej, idealna pod wynajem - duża loggia ze schowkiem - liczne inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

370 000 zł45 m² 8 314,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką, przedpokojem i balkonem. Sypialnia ok.9 m2, na podłodze panele, 2 skrzydłowa szafa wnękowa. Duzy pokój ok.16 m2 z wyjściem na loggie+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Tarchomin,Warszawa

470 000 zł62 m² 7 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m2 znajdujące się na warszawskim Tarchominie. Usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku Wygodne, ustawne oraz trzystronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu cichy i komfortowy apartament urządzony w wysokim standardzie na wynajem mieszczący się przy ul. Krzyżówki 2 tuż przy przepięknym Kanale Żerańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

484 300 zł47 m² 10 321,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dla kogo? Czy poszukujesz dla siebie komfortowego mieszkania? Czy zależy Ci na bliskości sprawnej komunikacji? Czy 10 min. do metra to w sam raz? Czy cenisz bliskość sklepów? Czy chcesz iść kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

703 500 zł67 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 67m2 - 3 pokoje w nowym budynku - 5min od tramwaju Przestronne, przytulne mieszkanie 67m2 położone na warszawskiej Białołęce na zamkniętym osiedlu z kontrolą dostępu, jedynie 5min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejewskiego

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł52 m² 10 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,12 m ,2 piętro w 5-piętrowym budynku z windą z 2006 roku-Warszawa, tarchomin, ul. Romana Maciejewskiego. Osiedle zamknięte, całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

379 000 zł36 m² 10 469,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki z osobną kuchnią przy ul. Grzymalitów na Białołęce. Idealna propozycja dla : - osób młodych szukających pierwszego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

425 000 zł44 m² 9 681,09 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w budynku ośmiopiętrowym, 43,9 m2, 3 pokoje, balkon, wózkownia, zielone osiedle z monitoringiem, możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu, warszawa Tarchomin ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Choszczówka,Warszawa

465 000 zł50 m² 9 337,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dzień dobry, ofertą sprzedaży jest funkcjonalne, ciche i ciepłe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku 3 piętrowego z 2006 roku, położonego w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Białołęka,Warszawa

539 000 zł63 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na cichym, kameralnym osiedlu-białołęka (ulica portowa) blok zbudowany w 1990 roku, z bardzo dobrych materiałów na potrzeby pracowników, bez windy, ale są szerokie, wygodne schody.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij