dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

734 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

965 000 zł98 m² 9 877,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż! Dwupoziomowe mieszkanie 97,70m2 na kameralnym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym. Na pierwszym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

382 066 zł43 m² 8 975,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez podatku od dewelopera zdjęcia-wizualizacje bliskość natury Z rewelacyjną komunikacją lokalizacja - blisko Trasy Toruńskiej - 25 min dotrzesz do Centrum Warszawy -autobus 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

725 000 zł70 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż własnościowe z księgą wieczystą, komfortowe, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie. Mieszkanie widne i ciepłe okna na południowo- zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Siecznej o powierzchni prawie 66m2. Tylko trzy kondygnacje, niska zabudowa na całym osiedlu. Okolica to zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

576 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard budynku, jak i części wspólnych. Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Kupujący nie płaci pcc 2%- zakup od dewelopera, prowizja 0% Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowodwory

Białołęka,Warszawa

567 454 zł52 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w gotowym budynku z 2021 roku na Białołęce-Nowodwory. Zainteresowany obejrzeniem mieszkania? Zadzwoń teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

531 556 zł52 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatnie gotowe mieszkanie z ogródkiem Osiedle które powstaje na Białołęce, blisko rezerwatu przyrody a zarazem tylko 25 minut od Śródmieścia. Lokalizacja: 20 min do metra W promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

546 585 zł56 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzy pokoje w świetnej cenie Osiedle które powstaje na Białołęce, blisko rezerwatu przyrody a zarazem tylko 25 minut od Śródmieścia. Lokalizacja: 20 min do metra W promieniu 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

576 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

503 604 zł47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard budynku, jak i części wspólnych. Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Kupujący nie płaci pcc 2%- zakup od dewelopera, prowizja 0% Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

496 645 zł54 m² 9 279,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kup mieszkanie i odbierz klucze w gotowym budynku. Ostatnie dostępne mieszkania w stanie deweloperskim. Wysoki rabat tylko do 31 stycznia. Cena mieszkania przed rabatem: 530 496 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

586 752 zł61 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwustronne 4 pokoje w super cenie z garażem W cenie otrzymujemy lokal z ubezpieczeniem, smart home premium oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym! Osiedle które powstaje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

535 000 zł63 m² 8 451,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do kontaktu zdecydowanych Klientów. Bardzo korzystna cena: 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim 535 000,00 zł + 8m2 komórka lokatorska 25 000,00 zł + miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fleminga

Białołęka,Warszawa

577 000 zł57 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjny apartament 3 pokojowy w Fleminga Residence przy ulicy Aleksandra Fleminga. Lokal o powierzchni 56.63m2 jest wybudowane przez cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

499 000 zł50 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy, do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskim Lewandowie. Czynsz administracyjny - 357 zł Mieszkanie o powierzchni 50,5m2, rozplanowane na II poziomach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

514 000 zł43 m² 11 953,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Całkowicie nowe, po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia od już! Mieszkanie o pow. 43 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

586 752 zł61 m² 9 611,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce (kąty Grodziskie). Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

1 900 zł41 m² 45,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,5 m2 na zielonej Białołęce. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, hallu oraz dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

659 952 zł61 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 61m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce (kąty Grodziskie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

767 200 zł75 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * loggia 5,65 m2 od południa * salon z aneksem kuchennym 20m2, od południa * duże, panoramiczne okno w salonie * wc można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

570 000 zł70 m² 8 138,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stan deweloperski > oddanie już w I kwartale 2022 Mieszkanie w stanie deweloperskim, powierzchnia 70,04 m2, 3 pokoje z aneksem kuchennym, balkon 7,4 m2. Zlokalizowane na Tarchominie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

549 315 zł56 m² 9 807,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce (kąty Grodziskie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

610 375 zł57 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 57m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce (kąty Grodziskie). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

616 515 zł56 m² 11 009,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

483 100 zł47 m² 10 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * Słoneczne - wystawa południowo-wschodnia * Balkon * Duża łazienka Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

471 333 zł55 m² 8 589,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu Przedwiośnie na Warszawskiej Białołęce przy ul. Płochocińskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

541 975 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 57m2 w stanie deweloperskim na nowym osiedlu Natura na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie składa się z: - korytarza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

526 784 zł60 m² 8 789,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu Przedwiośnie na Warszawskiej Białołęce przy ul. Płochocińskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

598 784 zł60 m² 9 991,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

537 177 zł55 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

3 400 zł83 m² 40,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na warszawskiej Białołęce, ul. Picassa. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10-piętrowym budynku. Lokal o powierzchni 83 mkw składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

649 484 zł67 m² 9 689,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu Przedwiośnie na Warszawskiej Białołęce przy ul. Płochocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

438 000 zł55 m² 8 021 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2% Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Osiedle Tatarak to siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

402 361 zł45 m² 8 889,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 w stanie deweloperskim na nowo powstającym osiedlu Przedwiośnie na Warszawskiej Białołęce przy ul. Płochocińskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Białołęka,Warszawa

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dobrze skomunikowane 2-pokojowe mieszkanie na bliskiej Białołęce. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia, ładnie wykończone i wyposażone. Posiada duży balkon. Do przynależy dodatkowo płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

456 673 zł45 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022