dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

840 000 zł61 m² 13 772,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament z dwoma tarasami, mieszczący się przy ulicy Sikorskiego, w spokojnej, zielonej części warszawskiego Mokotowa. Lokal położony jest na ostatnim, VI piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł125 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Lokal o powierzchni 124 m2 składający się pokoju dziennego, aneksu kuchennego, hallu, komunikacji, wc, dwóch łazienek, dwóch sypialni, garderoby i dużego tarasu. Standard Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenady

Wola,Warszawa

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Warszawa, grenady, mieszkanie 53m2, sprzedaż. 5 minut do stacji metra- 5 minut metrem do galerii- 5 minut do Parku- 5 minut do stacji pkp- 5 minut pkp na Mazury- 5 X tak! W porządku, może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Białołęce przy ul. Wyrzykowskiego 5a (osiedle Palladium). Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 65 m2, którą składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

735 000 zł57 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Polecamy jasne, urokliwe, przestronne 3 pokojowe w kamienicy na Mokotowie Budynek z 1957 , cegła Wysokość 2,80 m Ekspozycja wschodnio-zachodnia Metro Racławicka 8 min pieszo Zachowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Gocław,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na wynajem. W pełni wyposażone, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. 57 m2 + 8 m2 balkon Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Żoliborz, ach Żoliborz. to najbardziej pożądana dzielnica Warszawy. Łączy w sobie historię z nowoczesnością, spokój z wieloma możliwościami i najpiękniejszą w stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alighieri

Wawrzyszew,Warszawa

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m2, usytuowane na 7 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach/ Wawrzyszew/. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

749 000 zł55 m² 13 544,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie prywatne. Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie (17m2, 10m2, 9.7m2) z oddzielną kuchnią (6,8m2), łazienką (2,8m2) balkonem i piwnicą, położone na 2 piętrze. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś miłośnikiem klimatycznych kamienic, drewnianych parkietów, wysokich sufitów, wnętrz z duszą i dodatkowo doceniasz piękno warszawskiej Pragi - to mieszkanie skradnie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 073 000 zł74 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż | 74 m2 | 3 pokoje | 1073 000 zł | Służew | al. Wyścigowa | point house | Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w zespole budynków Point House na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

528 500 zł48 m² 10 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3 pokoje Balkon B.dobra komunikacja Niski czynsz Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: Warszawa Wola, ul. Młynarska Metraż: 48,06 m2 Piętro: 1 z 10 Rok budowy: 1969 Technologia: rama H Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Ursynów,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie z otwartą na pokój kuchnią na drugim piętrze 10-piętrowego budynku z wielkiej płyty przy stacji metra Stokłosy. Budynek w dobrym stanie, z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- wolne od zaraz- mam przyjemność przedstawić Państwu, 3 - pokojową nieruchomość na wynajem w otoczonym zielenią zakątku Warszawy, dokładnie przy ul. Gorlickiej na Ochocie Rakowiec. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

600 000 zł59 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Okazja Cenowa Ursus | Warszawa Skoroszewska | Wybudowane przez ebj |3 Pokoje | Mieszkanie Ursus | Warszawa Skorosze | Mieszkanie Na Sprzedaż | Warszawa Ursus Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł49 m² 16 122,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecamy ciche, jasne 3 pokojowe po remoncie w Śródmieściu Kamienica z 1958r cegła Ciche Wysokość 2,80 m Ekspozycja wschód- zachód Widok na drzewa i zieleń Balkon 4 m Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Morszyńska

Sadyba,Warszawa

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Okazja, obniżona cena 870000zł. Zapraszam do obejrzenia ciekawej nieruchomości mieszczącej się przy ul. Morszyńskiej, na Sadybie, przy cichej, ślepej uliczce, tuż przy Jeziorku Czerniakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

999 999 zł72 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie wykończone materiałami bardzo dobrej jakości. Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym pod blokiem, miejsca obok siebie, wydzielone od pozostałych ścianami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

580 000 zł45 m² 12 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach Metro Słodowiec 6 min piechotą Budynek z 1958 , cegła Balkon 5m Ekspozycja północno wschodnia Widok z sypialni na ciche podwórko Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

1 195 000 zł70 m² 17 071,40 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować nieruchomość z cudownym widokiem na panoramę Warszawy. Od dziś każdy dzień możesz zaczynać o filiżanki kawy delektując się pięknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł58 m² 154,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Podstawowe nformacje: na wynajem przestronne i urządzone mieszkanie przekształcone w biuro o powierzchni 58,29 m2 zlokalizowany w Śródmieściu na rogu Alei Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

945 000 zł68 m² 13 882,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie. Tel: okolica i komunikacja Osiedle jest ciche i w zielonej okolicy. W około są nowoczesne bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwatery Głównej

Praga-Południe,Warszawa

960 000 zł69 m² 13 941,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe. Parter w spokojnej okolicy. Pomieszczenia: - salon, - dwie sypialnia, - kuchnia otwarta na salon, - łazienka, -pralnia z mini garderobą, - korytarz, czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- - - polska wersja poniżej - - - Beautiful, bright and modern apartment located in luxury compound in Powiśle district. Very high quality and design, interior was designed by the architect. Very.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

765 000 zł76 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,6m2 zlokalizowane w Ursusie -dzielnica Skorosze przy ul. Chełmońskiego. Lokal na 3 piętrze w budynku z windą z 2005roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwustronne, bardzo ciche, trzypokojowe mieszkanie na zamknietym osiedlu na ul. Indiry Gandhi. Mieszkanie składa się z salonu częściowo połączonego z widną kuchnią. Z salonu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji na Ursynowie - przy ul. Nowoursynowskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (z 4) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 399 000 zł158 m² 8 854,43 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nieruchomości prezentuje prawdziwą gratkę dla każdego fana architektury i wyjątkowych wnętrz. Idealna do kupna zarówno jako inwestycja jak i na nowe lokum dla rodziny. Lokalizacja: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

1 480 000 zł88 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Przestronne, słoneczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1906 roku w malowniczej okolicy Starego Mokotowa, niedaleko parków Pole Mokotowskie, morskie Oko i Łazienek Królewskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Służew

Służew,Warszawa

659 000 zł57 m² 11 581,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Mokotowie! Dla kogo? Jest to bardzo dobra propozycja: - dla rodziny z dziećmi - na cele inwestycyjne ( 3 niezależne pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

858 000 zł84 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo funkcjonalne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w X piętrowym budynku w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie, w pełni wyposażone w sprzęt rtv i agd oraz urządzone. Kuchnia zabudowana, wyspa kuchenna, spod której wysuwany jest duży stół jadalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

950 000 zł86 m² 10 995,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 86,4 m2 położone na strzeżonym osiedlu, tuż obok Kanałku Gocławskiego. Budynek jest z 1996 roku, w dobrym stanie technicznym. Teren osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 50M2,3pokoje,elbląska,żoliborz Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie , znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na ulicy Elbląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 485 000 zł66 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament na najlepszym osiedlu w Polsce, w sercu Warszawy i centrum historii! Wprowadź się i zamieszkaj od Zaraz! Mimo bliskości głównych ulic Warszawy (okopowa, solidarności, jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczy Dół

Ursynów,Warszawa

1 171 300 zł69 m² 16 855,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i pcc zalety: - 3 jasne pokoje - 2 własne ogródki - blisko lasu - przy metrze - 20 min do centrum nowa inwestycja na ursynowie! tuż przy metrze - podróżuj bez korków! nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

725 000 zł59 m² 12 306,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Grochowie przy al. Waszyngtona Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 58,91 m2, na którą składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pajdaka

Białołęka,Warszawa

640 000 zł66 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3-pokojowe 66 m2, dwustronne, z oddzielną, widną kuchnią i oddzielnym wc. W pobliżu wszystko co potrzebne: żłobek, szkoły, przedszkola, tramwaje (nr 2 i 17)/autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

476 000 zł53 m² 8 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na Targówku-Bródnie w bliskości 6 min spacerem od stacji metra M2. Jest to bardzo komfortowa lokalizacja, z której łatwo dostaniemy się do każdej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Mokotów,Warszawa

536 000 zł53 m² 10 113,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na spokojnym zielonym osiedlu Dolny Mokotów Stegny. Budynek ocieplony, po niedawnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

505 000 zł54 m² 9 439,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz tylko W viva invest Rozkładowe mieszkanie urządzone w niebanalnym, klimatycznym stylu. Kuchnia zabudowana, otwarta na duży pokój.