dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Żoliborz,Warszawa

1 510 000 zł55 m² 27 529,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam trzypokojowy apartament na sprzedaż z dużym ogrodem, znajdujący się na prestiżowym i cenionym osiedlu Madison Apartments. Ta znajdująca się na Żoliborzu inwestycja dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzepichy

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

769 000 zł54 m² 14 240,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko W the estate warsaw! Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż idealną nieruchomość na start, nie wymagającą nakładów finansowych do zamieszkania. W mieszkaniu o powierzchni 53.5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w atrakcyjnej, spokojnej i zielonej części Warszawskich Włoch. Nieruchomość jest idealnym dla rodziny zarówno jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Targówek,Warszawa

1 080 000 zł60 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość, która zachwyca od pierwszego wejrzenia. Otwarta przestrzeń ze szklanymi, podświetlanymi sufitami emanuje elegancją, luksusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 287 000 zł58 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

English version below: na wyłączność, tylko u nas, mamy do zaprezentowania jasne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Franciszka Klimczaka w Miasteczku Wilanów. Budynek/osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Marymont-Ruda,Warszawa

3 350 zł58 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dostępne od 15 X 2024. Można oglądać od 8 IX 2024 3 oddzielne pokoje 58 m na granicy Żoliborza i Bielan ul. Gwiaździsta 3 3 350zł czynsz +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

684 000 zł59 m² 11 591,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 59,01m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 684 000,00 pln ***kredyt 2%*** cena promocyjna Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł60 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Prestiżowy adres / ul.WILLOWA / MIESZKANIE 60M2 W KAMIENICY BUDYNEK: Przedwojenna kamienica przy ulicy Willowej 9 zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie parku Morskie Oko na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rakowiec,Warszawa

960 000 zł56 m² 17 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie na Warszawskiej Ochocie. Metraż mieszkania to 55,5m2 i składa się z : - salonu z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł67 m² 20 895,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w nowym budynku. Okolica: mieszkanie znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 590 000 zł73 m² 21 780,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Hampton Home oferuje wyjątkową ofertę inwestycyjną - mieszkanie Z trzema wyremontowanymi niezależnymi apartamentami, z gotowym programem najmu krótkoterminowego i atrakcyjną stopą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację - zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Terespolska

Praga-Południe,Warszawa

1 130 000 zł67 m² 16 942 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, umiejscowione na zamkniętym osiedlu na Pradze Południe w Warszawie. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni (13,1 m2 oraz 12 m2), łazienki (4,3 m2), dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

1 700 000 zł70 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na Marinie Mokotów. Nieruchomość z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie o powierzchni 70 m składa się z: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł62 m² 19 354,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy mieszkanie do generalnego remontu, które będzie idealne jako mieszkanie 2+1/2+2 oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada trzy, duże, widne pokoje, oddzielną kuchnię (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Lipą

Kabaty,Warszawa

1 100 000 zł92 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecamy wygodne, jasne, ciche 3 pokojowe z możliwością przerobienia na 4 na Ursynowie 6 min pieszo Metro Kabaty Budynek z 1994 r , cegła Wysokość 2,70 m Południowe okna (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

7 080 zł84 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowoczesny apartament w ekskluzywnym apartamentowcu w osiedlu Eko-Park, w otoczeniu zieleni, w sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Apartament składa się z : salon 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Gocławek,Warszawa

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe Praga Południe, żółkiewskiego 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od połowy września - powierzchnia 61 m2, gocławek, ul. Żółkiewskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 800 000 zł156 m² 17 992,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Eurovilla prezentuje wyjątkowy apartament na sprzedaż o powierzchni 156 m w świetnej lokalizacji na Starym Wilanowie lokalizacja Mieszkanie znajduje w kameralnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostepne od 2024-10-12! *do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Łukowskiej 15 (praga Południe - Gocław) *2 piętro w 12-piętrowym budynku *w pobliżu galeria Promenada *bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

948 000 zł60 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 plus loggia 4 m2 znajduje się na ostatnim piętrze budynku 18-sto kondygnacyjnego zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

699 000 zł65 m² 10 704,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowa ofertą z atrakcyjną ceną na Bemowie przy ul Szeligowskiej 2 w Warszawie! Zapraszam na dzień prezentacji w sobotę 12/10/24. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

818 000 zł62 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w doskonałym miejscu Ursusa. Do kolejki i autobusu ok.200m Mieszkanie 4pok. zostało przerobione na 3 pok ,ale nie ma żadnego problemu w przywróceniu poprzedniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

943 000 zł55 m² 17 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym. Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Szmulowizna,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry. W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze w bloku przy ul. Łomżyńskiej 15/25. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

5 800 zł57 m² 101,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy i niepowtarzalny apartament w kamienicy na Starej Ochocie przy ul. Filtrowej 68, zlokalizowany przy samym placu Narutowicza. Apartament po gruntownym remoncie, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł94 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klasyczne biuro w zabytkowej kamienicy, oferujące niepowtarzalną mieszankę tradycji i nowoczesności. Nieruchomość jest zlokalizowana w komunikacyjnym sercu stolicy. Ten oryginalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

1 106 000 zł69 m² 15 982,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zadbane mieszkanie na bielanach Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

999 900 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej części Żoliborza na Sadach Żoliborskich, które jest wolne od zaraz! Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

799 000 zł65 m² 12 243,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w bliskim Wawrze przy ul. Palmowej. Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze, z ekspozycją na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

790 000 zł59 m² 13 435,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe 58,8 m Saska Kępa Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m , zlokalizowane przy ul. Afrykańskiej, na Saskiej Kępie w Warszawie. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

1 138 900 zł67 m² 16 998,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie to doskonała propozycja dla osób poszukujących "czterech ścian" gotowych do wprowadzenia w komfortowej lokalizacji z dostępem do pełnej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

795 000 zł57 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe (57m2) z balkonem i piwnicą (3,7m2)w atrakcyjnej cenie i świetnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 75 m 2. Położone na 1 piętrze, 4-ro piętrowej kamienicy, wybudowanej w 1936r. Mieszkanie może zostać przeznaczone na; -mieszkanie dla rodziny. -biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

998 000 zł47 m² 21 234 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie o pow.46,86m2 na II piętrze w kamienicy z 1953r. (bez windy), stary Mokotów, al.Niepodległości. Składa się z 3 oddzielnych pokoi (salonu z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

879 900 zł57 m² 15 491,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na sprzedaż! Prezentujemy Państwu słoneczne, jasne mieszkanie położone na Bielanach - Wawrzyszew w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie jest idealną lokatą inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 250 000 zł66 m² 19 054,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetna lokalizacja - lokal idealny na mieszkanie lub biuro Jana Pawła II 70 to 10-piętrowy apartamentowiec znajdujący się na styku Śródmieścia i Woli. Mimo zlokalizowania przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

1 075 000 zł68 m² 15 727,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego tuż przy ulicy św. Wincentego na warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na czwartym z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 787,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, żoliborz, sady Żoliborskie, ul. Jasnodworska bez prowizji od Strony Kupującej 3 pokojowe mieszkanie z balkonem znajduje się na drugim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Służew,Warszawa

799 650 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3