dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

6 800 zł91 m² 74,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 91 m2, 3 pokoje, ul.Chodkiewicza - Pola Mokotowskie, Mokotów OPIS MIESZKANIA: Apartament 91 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

684 000 zł59 m² 11 591,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 59,01m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 684 900,00 pln ***kredyt 2%*** cena promocyjna Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

916 000 zł60 m² 15 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klasyczne, kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowy apartament położony na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Warszawa

1 536 000 zł62 m² 24 895 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

_____stare Miasto! Nowe Miasto! Parter z loggią na Franciszkańskiej! Prezentujemy ciekawe mieszkanie 67,7m2. Usytuowane na wysokim parterze budynku 4-piętrowego z 1950 roku z cegły Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

1 140 000 zł123 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Segment o pow. 123m w cenie mieszkania 3-y pokojowego! uwaga - wstępna rezerwacja na ten konkretny, w ofercie inne, również z garażem oraz działkami do ok 117m(!) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

797 642 zł60 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły lokalu: - **metraż:** 59,57 m - **liczba pokoi:** 3 - **piętro:** 2 O inwestycji: - sklep osiedlowy: 3 min pieszo. - pętla autobusowa: 6 min pieszo. - żłobek: 11 min pieszo. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

3 300 zł66 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu trzy pokojowe mieszkanie na ul Rudnickiego i róg Gen Maczka. Lokal znajduje się na 9 piętrze w budynku 9 piętrowym. Z dwóch sypialni mamy wyjście na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

4 900 zł78 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Via Estate przedstawia do wynajmu 3 pokojowe mieszkanie na Woli. Luksusowe mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Położone na 11 piętrze w budynku z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Nowodwory,Warszawa

791 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Premium Point, 3 pokoje, do wprowadzenia, klimatyzacja, balkon, miejsce parkingowe, duża komórka na poziomie mieszkania. Bezpieczne, zamknięte, monitorowane, dodatkowo chronione, pełne udogodnień dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament W otoczeniu zieleni Mokotów Park to kameralne, prestiżowe osiedle na które składają się trzy 5-piętrowe budynki (villa Solar, villa Aqua i Villa Wenus). W każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł79 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.10.2024r. Aleja Jana Pawła róg Anielewicza (administracyjnie dzielnica Wola) to bliskie sąsiedztwo Centrum Handlowego Arkadia, ale wciąż blisko Dworca Centralnego. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł68 m² 20 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam 3 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów. Stylowo zaprojektowany i wykończony 3 pokojowy apartament z bardzo dużym salonem i funkcjonalnym rozkładem. Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

730 000 zł48 m² 15 336,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zadbane i przestronne mieszkanie trzypokojowe w drugiej linii zabudowy przy ulicy Wolskiej, przez co jest ciche z widokiem na zielone podwórko. Kameralny, niski budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 499 925 zł75 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis Nieruchomości Przedstawiamy Państwu niezwykły apartament 75 m2 z bardzo dużym ogrodem 40 m2 i balkonem. Lokalizacja: lokal usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów - zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu AK Zośka

Wola,Warszawa

625 500 zł45 m² 13 866,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**zamieszkaj na Woli Twoje idealne miejsce!** Na sprzedaż słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Batalionów ak Zośka w tętniącej życiem dzielnicy Wola, w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 47 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych bez windy. Mieszkanie bardzo jasne, dwustronne w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

869 000 zł56 m² 15 517,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Narożne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, w trakcie generalnego remontu. English description below | Je parle aussi francais Podstawowe informacje: mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

699 990 zł50 m² 13 999,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

English version below. Okazja. Nowa cena. 3 pokojowe mieszkanie do remontu na Dolnym Mokotowie. Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49,90 m2 między Trasą Siekierkowską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

4 500 zł56 m² 79,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie Z całkowicie nowym wyposażeniem jeszcze nikt W nim nie mieszkał tylko U nas! Do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie z zachwycającym widokiem. 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł68 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 (użytkowej 62,5m). Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Bemowie. Mieszkanie znajduje się budynku z 2009 roku, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

850 000 zł58 m² 14 680,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego wykończonego mieszkania przy Alei Stanów Zjednoczonych tuż przy Rondzie Wiatraczna. Mieszkanie o powierzchni 57,90 mkw z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

740 000 zł55 m² 13 479 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Aktualizacja: na to mieszkanie jest zrobiona rezerwacja do 18.10.2024r. Dzień dobry. W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w najlepszej lokalizacji Miasteczka Wilanów przy Placu Miejskim i Royal Wilanów, w inwestycji Kryształ Wilanowa. Do wynajmu ciche, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe klimatyzowane mieszkanie położone przy ul.Piękna 28A, w prestiżowej i urokliwej części Śródmieścia. Dostępne od 05/10. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 830 000 zł83 m² 22 048,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji w Centrum Warszawy na ulicy Wspólnej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

1 308 000 zł65 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera tel.: Zapraszamy do nowej, kameralnej inwestycji położonej w spokojnej i zielonej części Włoch w Warszawie - idealnej propozycji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

770 000 zł60 m² 12 839,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, wspaniałe mieszkanie na sprzedaż - okazja! Przedstawiamy klimatyczne mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Lokal słoneczny i bardzo ustawny, wyposażony w klimatyzację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 400 000 zł77 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Warszawa / wola / ogrodowa 3-pokojowe narożne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m2 / osobna duża kuchnia / osobna toaleta i łazienka / piętro 5/5 / winda / do generalnego remontu. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

***bezpośrednio***bez prowizji Tarchomin ul. Aluzyjna nowe mieszkanie 3 pokojowe 59,82m2 z balkonem lub ogródkiem i tarasem cena od 699 000,00 pln cena promocyjna Więcej informacji i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczęśliwice,Warszawa

4 400 zł86 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnym i cichym osiedlu, tuż przy parku Szczęśliwickim. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

1 549 000 zł73 m² 21 190,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogrodem, idealne dla rodziny. Znajduje się ono na strzeżonym osiedlu, na parterze budynku. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

1 149 000 zł57 m² 20 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jasne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Pradze Południe - Inwestycja Rondo Wiatraczna Zapraszamy do zakupu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,8 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

679 000 zł49 m² 13 971,20 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m przy ul. Przy Agorze. Mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa się z: - salonu pow. ok. 17,9 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

4 400 zł59 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny Apartament - Osiedle Atelier Żoliborz Doskonała lokalizacja zapewni Państwu szybkie połączenie we wszystkich kierunkach Warszawy. W okolicy stacje Metra, centra Handlowe, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

8 500 zł93 m² 91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje apartament do wynajęcia w bardzo cichej i spokojnej części Miasteczka Wilanów przy ul. Hlonda. Znajduje się on w bardzo kameralnym i nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

1 197 000 zł66 m² 18 029,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność przedstawić nowoczesne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie, nieopodal planowanej stacji M3 Rondo Wiatraczna. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Brief: gocław | Horbaczewskiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2. Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym, zabudowany balkon, parking na zamkniętym terenie. Monitorowane osiedle, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

1 890 000 zł81 m² 23 247,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mam przyjemność zaprezentować prawdziwy unikat na mapie Starych Włoch. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1927 roku. Budynek z historią przetrwał wojnę- zachowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Raków,Warszawa

1 035 000 zł63 m² 16 520,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3