dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

752 000 zł54 m² 13 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,76m2, usytuowane na 3 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach - ul. Klaudyny. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

13 200 zł105 m² 125,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny 3-pokojowy apartament przy metrze powiśle Prestiżowa lokalizacja | Taras z widokiem na Wisłę | Miejsce postojowe w garażu podziemnym opis apartamentu: oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

922 000 zł47 m² 19 617 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 mkw, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

955 000 zł64 m² 14 921,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

890 000 zł60 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia widne, trzypokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej okolicy, przy ul. Hirszfelda na Warszawskim Ursynowie. Lokal o powierzchni 73 mkw znajduje się na 12. (z 12) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

970 000 zł65 m² 14 923,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Dzień dobry, oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,78 m , zlokalizowane na Mokotowie. Mieszkanie składa się z: trzech przestronnych pokoi z drewnianą podłogą (parkiet),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Targówek,Warszawa

640 000 zł46 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do odkrycia Mieszkania z Potencjałem we wspaniałej Lokalizacji. Możliwość wydzielenia 3 pokoju i lokalizacja przy metrze czyni tę ofertę idealną dla Inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

1 080 000 zł74 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6m2, usytuowane na 3- piętrze w 10-piętrowym budynku z 1987 roku, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 250 000 zł71 m² 17 605 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecamy wygodne, jasne, ciche 3 pokojowe na Kabatach Budynek z 2006 r , cegła Łazienka z oknem Duży widny balkon 2 piętro w bloku 6 piętrowym z windą Osiedle zamkniete, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

930 000 zł66 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Heroldów. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 910 000 zł74 m² 25 915,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Miło mi zaprezentować przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 73 m , położony na prestiżowym osiedlu Modern Żoliborz Residence w Warszawie. To wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł103 m² 57 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowa oferta: 5.11.2024 Do wynajęcia mieszkanie idealnie pasujące na biuro o pow. 103 m2 składająca się z open space + 2 pokoje + łazienka/wc, dwa pomieszczenia gospodarcze/archiwum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 250 000 zł95 m² 23 684,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji czeka na nowego właściciela. Idealny balans pomiędzy centrum miasta i zaciszną okolicą odciętą od codziennego zgiełku. Odkryj razem ze mną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 7/10 z windą, w budynku z 2015 r. przy ul. Sokratesa, bielany, wawrzyszew. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3900 zł + 870 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1978

**idealna lokalizacja potencjał inwestycyjny!** Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, które możesz przearanżować według własnych potrzeb na 3 pokoje! Metro Bemowo w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

999 000 zł58 m² 17 283,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie, o pow. 57,8 m2, usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1978 r. (Rama H). Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (południe-zachód). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Saska Kępa,Warszawa

8 000 zł67 m² 119 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu idealnie zaprojektowany apartament o powierzchni 68 m2 położony na drugim piętrze. Nowoczesny, kameralny budynek (tylko 22 mieszkania) z recepcją oraz ochroną 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

1 650 000 zł73 m² 22 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu jasny i przestronny apartament zlokalizowany w budynku tuż przy stacji metra "dworzec Gdański'. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

900 000 zł50 m² 17 832,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,47m2, położone na 2 piętrze zadbanego budynku z 2022r. Eleganckie, chronione osiedle, wyróżniające się dużymi przeszkleniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Tarchomin,Warszawa

752 000 zł50 m² 15 040 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Tarchomina. Rzadko spotykane 3 pokoje - 50m2 Mieszkanie położone w pobliżu Galerii Północnej, 150 m od przystanku tramwajowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł74 m² 26 833,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

- nieruchomość zarezerwowana - Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą - apartament o podwyższonym standardzie w Eko Parku - jednym z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 577,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 299 000 zł59 m² 21 938,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow. 59,21 m2, położonego w samym centrum Warszawy, prze Ogrodzie Saskim. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze, kamienicy z windą z lat 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 100 zł68 m² 45,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia! Ursynów Kabaty róg ulicy Wąwozowej i Stryjęńskich. Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią, ktorą jest częściowo otwarta. Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 613 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3pokojowe na osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną, osobnego wc i przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny w Kamienicy, pow. 77 m2 - Oferta na biuro - Śródmieście, centrum, pkp Warszawa Centralna, pkin, ch Złote Tarasy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małcużyńskiego

Ursynów,Warszawa

1 224 000 zł75 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1987roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Małcużyńskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 800 000 zł99 m² 29 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy Państwu elegancki 3 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany na pierwszym piętrze jednej z najładniejszych inwestycji w Miasteczku Wilanów - Fountain. Inwestycja Fountain to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 365 000 zł74 m² 18 349,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez podatku pcc i bez prowizji! Praga-Północ ul. Jagiellońska 55 Całkowicie nowy, nigdy nieużywany, wykończony w wysokim standardzie, apartament na nowo wybudowanym osiedlu Jagiellońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

900 000 zł58 m² 15 595,20 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojową nieruchomość na Mokotowie. Usytuowaną blisko stacji metra Wilanowska. Mieszkanie ma niespełna 58m2, mieści się na 10. piętrze, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Groty,Warszawa

3 599 zł64 m² 56,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne, ustronne 3 pok. mieszkanie 64m2 w apartamentowcu w zamkniętym osiedlu Fort Bema w samym sercu parkowej zieleni Fortu Bema - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pługa

Ochota,Warszawa

5 200 zł72 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 3 pokojowy lokal z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej. Idealny na niewielkie biuro, kancelarię itp. Znakomita i prestiżowa lokalizacja! Kolonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rembertów,Warszawa

532 648 zł38 m² 12 935,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, z doskonałym dostępem do centrum Warszawy? Przedstawiam wyjątkową propozycję w wyjątkowej inwestycji! Nowoczesny kompleks trzech budynków oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 491,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na sprzedaż! Prezentujemy Państwu słoneczne, jasne mieszkanie położone na Bielanach - Wawrzyszew w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie jest idealną lokatą inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

1 450 000 zł54 m² 26 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Olive Zone to nietuzinkowe , pachnące świeżością, 3-pokojowe mieszkanie na 1- szym piętrze przedwojennej kamienicy, które łączy ciepło, harmonię i ponadczasowy styl. Uwaga : Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 020 000 zł49 m² 20 957,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Opiekun oferty tel. 3-pokojowy narożny lokal mieszkalny o powierzchni ok. 48,67 m2 na parterze kamienicy w ścisłym Centrum Warszawy do generalnego remontu. Dostępny od ręki. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 845,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 499 900 zł68 m² 21 989,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny 3-pokojowy apartament na prężnie rozwijającym się warszawskim Kamionku. Budynek/osiedle Apartament znajduje się na 5 ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 165 000 zł65 m² 17 942,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednia oferta sprzedaży od pierwszego właściciela brak dodatkowych prowizji przy zakupie! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,93 m z dodatkową loggią 6,10.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij