dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 849,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie z duszą, położone na Bemowie, w kameralnym apartamentowcu z 2016 roku. Mieszkanie ma 53 m i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

6 000 zł65 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Paramtery nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji obok Metro Płocka. Mieszkanie znajduje się w budynku oddanym w 2020 roku, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisa

Włochy,Warszawa

779 000 zł50 m² 15 608,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 50 m na sprzedaż Warszawa, ul. Flisa 9 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w kameralnej kamienicy z 1950 roku przy ulicy Flisa 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

13 000 zł123 m² 105,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Penthouse dwupoziomowy 123M2, 3 pokoje, miejsce garażowe, śródmieście, hoża dostępny od 1 lipca! budynek: budynek z 2004 roku znajduje się u zbiegu ulic Hożej i Poznańskiej - nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł73 m² 18 413,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Marzysz o porannym espresso z widokiem na ogród i spokojnych spacerach wśród zieleni? Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej, a zarazem cichej lokalizacji? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 474 zł74 m² 73,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem cichy, widny, umeblowany i wyposażony 3.pokojowy apartament z tarasem i balkonem w centralnej części Miasteczka Wilanów. EN version below lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie | 60 m | ul. Woronicza 33 | Mokotów Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 9. piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 100 000 zł120 m² 17 571,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż apartament o pow. 120 m2. Położone blisko centrum Warszawy Wola. Idealny dla rodzin lub jako biuro dla firmy. Mieszkanie składa się z: salon, 2 pokoje (12,2m2, 17,4m2) - posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

862 638 zł63 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania na Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszyki,Warszawa

2 620 000 zł117 m² 22 435,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalne mieszkanie w przedwojennej, zrewitalizowanej kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Noakowskiego 12. Nieruchomość Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł59 m² 20 339 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,00 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 120 000 zł60 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy Pradze Południe, przy ul. Przeworskiej 4. Powierzchnia: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Praga-Północ,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 543,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Narożne Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 1980 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 przy ul. Bródnowska składające się: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Pokoju Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 795 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rozkładowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 3-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana nieopodal ul. Grawerskiej, marsa oraz Płatnerskiej w Rembertowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

788 000 zł51 m² 15 429,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej popularnych i prestiżowych dzielnic Warszawy na Starym Mokotowie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

829 000 zł57 m² 14 569,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m , położone na Warszawskiej Ochocie (ul. Grójecka/dickensa) na 5. piętrze budynku z windą. Idealne dla rodziny lub osoby prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

856 387 zł63 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

5 700 zł85 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Ostoja Wilanów, ul. Hlonda 2 wysoki standard, po remoncie Mieszkanie składa się z 3 pokoi- o powierzchni 85m + balkon + miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banderii

Wola,Warszawa

5 300 zł80 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie na woli na cele mieszkalne Dogodna lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | Na biuro lub do zamieszkania | Balkon i loggia | Miejsce parkingowe i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1978 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Łukowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

790 000 zł55 m² 14 447,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, w pobliżu wszystkich niezbędnych udogodnień. Idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 055 912 zł88 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową nieruchomość z klimatem. Dwa poziomy, powierzchnia po podłodze 100m2, użytkowa 88m2. Na dolnym poziomie, wygodny salon z jadalnią, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

1 619 000 zł81 m² 19 987,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament ma powierzchnię 81 m2, znajduje się na 10-tym piętrze, od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie jest wykończone w bardzo wysokim standardzie, wysoka jakość materiałów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł73 m² 18 413,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

1 299 000 zł83 m² 15 628 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1916

3 pokoje 83,12 m Praga-Północ Kamienica Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,12 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Wileńskiej 27 (praga-Północ, warszawa). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 892,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej. Mieszkanie o powierzchni 55,06m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

819 000 zł53 m² 15 363 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania na Mokotowie? Oto okazja, która wyróżnia się na tle innych ofert i spełni Twoje marzenia o komfortowym życiu w prestiżowej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowickiego

Rakowiec,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa - Rakowiec, ul. Nowickiego 50 m | 3 niezależne pokoje | Idealne dla studentów i młodych profesjonalistów Szukasz wygodnego i dobrze skomunikowanego miejsca w Warszawie? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 650 000 zł89 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89 m z dużym tarasem o powierzchni 14,3 m . Mieszkanie jest na Wilanowie, przy Aleji Rzeczypospolitej 2 i położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 650 000 zł80 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie na 5 piętrze, z widokiem na teren wyścigów konnych. Mieszkanie ciche, bardzo jasne - okna zwrócone na południe i zachód. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 197 000 zł61 m² 19 622,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 i wysokości 2,70 m2 w budynku z 2016 r. deweloper Apollo przy ul. Poborzańskiej. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

8 200 zł88 m² 93,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W bliskiej okolicy starego miasta Wysoki standard wykończenia | Bezpieczna okolica | zielne tereny | możliwość wynajęcia miejsca w garazu podziemnym. ***** Przed 1943.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

790 000 zł60 m² 13 079,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Warszawa, żoliborz/bielany, ul. Renesansowa. Mieszkanie własnościowe spółdzielcze 60,41 m2. 3 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, oddzielne wc, przedpokój. Powierzchnia dodatkowa: balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

5 700 zł60 m² 95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below. Na wynajem nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Instalatorów 7a, ochota/włochy. Nowe, słoneczne mieszkanie w inwestycji z 2024 roku, położone na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

7 750 zł110 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Prezentowany apartament ma powierzchnię 110 m2 i znajduje się na 2 piętrze 5 piętrowego apartamentowca. Składa się z jasnego, eleganckiego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

739 000 zł55 m² 13 485,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, przy ul. Marii Dąbrowskiej / osiedle Chomiczówka. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw. Mieszkanie przestronne, funkcjonalne, składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki Południowe,Warszawa

640 000 zł51 m² 12 432 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Digital Broker prezentuje rozkładowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na Bemowie - Jelonki Południowe, przy ulicy Synów Pułku 7. Osiedle, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodnicza

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł71 m² 9 806,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku (cegła) z 1972 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71.28m2 przy ul. Chłodniczej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

1 495 000 zł63 m² 23 730,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowe mieszkanie premium z dwoma tarasami na Warszawskiej Saskiej Kępie. Na sprzedaż oferuję niezwykle eleganckie, przestronne mieszkanie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

1 483 725 zł68 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu niesamowicie klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie 67.75 m2 z dwoma balkonami (5.18 m2 + 6.69 m2) położone nieopodal SOHO. Lokalizacja: lokal usytuowany jest na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

1 100 000 zł61 m² 18 051 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży umeblowane trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu.