dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Szukasz mieszkania, w którym nikt nie zagląda Ci w okna, a poranna kawa smakuje lepiej z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Natolin,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w cichej i pełnej zieleni okolicy to dobrze trafiłeś. Znakomita lokalizacja na Ursynowie przy ul. Wasilkowskiego 3 w pobliżu metra Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 155 000 zł64 m² 17 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się przy ulicy Branickiego na warszawskim Miasteczku Wilanów. Mieszkanie: - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - koszykowa 1, warszawalex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku (blok z płyty, bez windy), zlokalizowane na Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

845 000 zł55 m² 15 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,86 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (17,88 m2) - sypialni (10,06 m2) - sypialni (8,29 m2) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brązownicza

Chomiczówka,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach. Układ mieszkania: przestronne i funkcjonalne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

729 000 zł66 m² 10 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis mieszkania Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne i bardzo widne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonej Białołęce - na popularnym, zamkniętym osiedlu Regaty (ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Nowodworska,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 756 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ustawne trzy pokojowe mieszkanie, w zielonej i spokojnej części Nowodworów dla osób ceniących sobie spokój i przyjazne sąsiedztwo. Mieszkanie trzy pokojowe składa się z: kuchni (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

949 000 zł57 m² 16 787,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam fantastyczne trzypokojowe mieszkanie na Bemowie w nowym budownictwie, które oferuje kompletny pakiet udogodnień: prywatny ogródek z krzaczkiem poziomek, miejsce postojowe, komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

743 915 zł52 m² 14 169,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Ursusie skorzystaj Z wielkich promocji na koniec roku! Limitowana oferta świąteczna, w tym także na miejsca postojowe w hali garażowej! Bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

1 145 000 zł68 m² 16 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Budynek bez windy. Lokal w którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażony, dwu pokojowy apartament w dzielnicy Wilanowów (w Miasteczku Wilanów). Budynek z 2018 roku. Bardzo wysoki standard wykończenia mieszkania. W elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów Centrum,Warszawa

935 000 zł57 m² 16 403,50 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

(Dla Pośredników nieruchomości jest ostatni akapit - proszę o zapoznanie się ze zrozumieniem). Jest to niezwykła nieruchomość tuż przy metrze Imielin. Ostatnie, czyli 15 piętro w najwyżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

815 000 zł57 m² 14 348,60 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy rozkładowe, przestronne mieszkanie na 11 piętrze ( z 15) z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Poczucie prywatność i przestrzeni jest gwarantowane. Lokalizacja - Marzenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Las Bielański,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 192,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,8 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Jana Kasprowicza, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Koszyki,Warszawa

3 470 000 zł99 m² 34 993,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Prezentujemy Państwu niezwykle stylowo wykończone mieszkanie na sprzedaż w zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy z 1911roku. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Mieszkanie po generalnym remoncie i w pełni umeblowane znajduję się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 597,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł83 m² 144,58 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: doskonała lokalizacja w sercu Warszawy - apartament znajduję się przy ul. Grzybowskiej 4, tuż obok Placu Grzybowskiego, w pobliżu Ogród Saski, dwie główne arterie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

790 000 zł57 m² 13 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Lex nieruchomości tel Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkania położone na warszawskim Ursusie na Osiedlu Niedźwiadek. Wyrażamy przekonanie na bazie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów Centrum,Warszawa

1 088 000 zł70 m² 15 655 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko za gotówkę! rewelacyjna oferta - fenomenalna lokalizacja!. Całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszystko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł72 m² 30 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy Łazienkach Królewskich. Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 71,5 m , położone na drugim piętrze kamienicy z 1939 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** Mam przyjemność zaprezentować na wynajem komfortowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie na Marinie Mokotów. Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

821 000 zł54 m² 15 260,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe -5 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2004 roku zlokalizowane w Warszawie, tarchomin, ul. Ceramiczna Dodatkowym atutem jest dostęp do basenu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Targówka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

800 000 zł57 m² 14 010,50 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 57m2 + balkon z widokiem na panoramę Warszawy. Kompaktowe, przestronna mieszkanie 57m2 z bardzo funkcjonalnym układam. Do dyspozycji mamy salon 16m2 oraz dwie sypialnie 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł69 m² 29 008,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowe mieszkanie W sercu warszawy Niecała 12 - jeden z najbardziej prestiżowych i unikatowych adresów w Warszawie | Ślepa uliczka | Park Saski | Cisza i zieleń |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

985 000 zł66 m² 14 924,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m2, wchodzącego w skład 90 m2 nieruchomości, składającej się z dwóch zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Borków,Warszawa

925 000 zł73 m² 12 653,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż piękne mieszkanie w cichej ,zielonej okolicy Wawra (osiedle Borków) dla rodziny szukającej ciszy i odrobiny zieleni. Mieszkanie o powierzchni 73,1 m . Przemyślany układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

870 000 zł51 m² 16 992,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, ul. Bokserska | po remoncie, balkon, piwnica | świetna komunikacja Cena: 870 000 zł Powierzchnia: 51,2 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 8/10 Rynek: wtórny Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

1 445 310 zł72 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Specyfikacja mieszkania Chciałbym przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wilanowie ( Zawady ) które mieści się na drugim piętrze w kameralnym budynku z zaledwie trzynastoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1973 roku-Warszawa, służewiec, ul. Orzycka. Budynek w dobrym stanie, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo przestrzenny! lokal o pow. ok 60 m | powiśle/solec | 1. piętro Do wynajęcia jasny, funkcjonalny lokal, położony na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Franciszka Ksawerego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Centrum,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na wynajem W sercu miasta. Na wynajem 3 pokoje W centrum. Doskonała lokalizacja, tuż obok komunikacji miejskiej, tj. Tramwaj, metro, autobus, sklepów, samo Centrum. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

565 000 zł61 m² 9 216,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej! 3-pokojowe mieszkanie 61,3 m - Warszawa, białołęka | ul. Edwarda Wittiga Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

715 000 zł53 m² 13 485,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ulicy Przejezdnej 12 o powierzchni 53,02 m usytuowane na 1. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

898 300 zł63 m² 14 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bez prowizji 0%pcc bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,82 m2, składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (27,42 m2) z możliwością wydzielenia osobnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uroczysko

Targówek,Warszawa

1 111 000 zł90 m² 12 356,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokoje z możliwością zrobienia 4 pokoju, usytuowane na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w bardzo dobrej lokalizacji Targówek / Zacisze. Blisko do wszystkiego : sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

4 200 zł66 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, warszawa, ochota, szczęśliwice, 3 pokoje, 66m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku 6-piętrowym, wybudowanym w roku 2004. Cena wynajmu wynosi 4.200 zł (w cenie wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 300 000 zł99 m² 13 131,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.