dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 399 000 zł86 m² 16 267,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfort i spokój w zachwycającym mieszkaniu na zielonym Ursynowie! Szukasz wyjątkowego miejsca, które zachwyci Cię od pierwszego kroku? Pragniesz zamieszkać na cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 159,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie w kamienicy z windą Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,78 m , zlokalizowanego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Lasku

Wola,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dobra cena! Doskonała lokalizacja. Bardzo ładne, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z widną, osobną kuchnią. Łazienka z wanną, osobne wc z kabiną prysznicową. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

2 350 000 zł98 m² 23 979,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Opis nieruchomości Oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze, urzekające niepowtarzalnym, vintage owym klimatem (wysokość pomieszczeń 3,3 metra!). Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

649 000 zł57 m² 11 426,10 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Marzysz o przestronnym, rodzinnym mieszkaniu w zielonej i spokojnej okolicy? To idealne miejsce, aby stworzyć ciepły dom dla Twojej rodziny. Mieszkanie oferuje 3 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 992 000 zł62 m² 31 933,30 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną w kompleksie Browarów Warszawskich, będących jednym z najmodniejszych i cenionych za wygodę oraz lokalizację miejsc na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z garażem podziemnym dostępny od zaraz! Odnowione i odmalowane, w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie jest narożne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lex nieruchomości tel.+48 Oferujemy Państwu bardzo interesujące mieszkanie w kategoriach: - ekonomicznych - lokalizacyjnych - praktycznych, zarówno w celach inwestycyjnych, ponieważ aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 421,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ustawne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rechniewskiego 12 Mieszkanie ma powierzchnię 61m2, znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

537 000 zł45 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł55 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 2005 roku, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

818 000 zł68 m² 11 994,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, bardzo ciepłe i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone na 1. piętrze przy ul. Skarbka z Gór 140a, w nowym budownictwie z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Jest to duża oszczędność! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest pięknie wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: ochota / Szczęśliwice / ul. Włodarzewska 78 A. Świetna lokalizacja: blisko centrum, a zarazem położenie w cichej i zielonej części miasta. Park Szczęśliwicki i Fort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Natolin,Warszawa

860 000 zł64 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

650 000 zł61 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (gocławek), ul. Łukowska 6 Metraż: 61 m2 + piwnica ok. 1,5 m2 + balkon Piętro: 6/12 Rok budowy: 1978 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 175 000 zł57 m² 20 668,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wysoki standard | Dzielnica Lawendy | 3 pokoje nowe, w pełni wykończone mieszkanie W standardzie premium Warszawa Włochy / granica z Ochotą ul. Jutrzenki Dzielnica Lawendy 3 pokoje balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Anecin,Warszawa

874 000 zł68 m² 12 866,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe, komfortowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 67,93 mkw. usytuowane na 2 piętrze, 6-piętrowego budynku z 2006 roku. Aktualne! aktualne! aktualne! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje | 48 m | ciche| jasna kuchnia | wschód-południe | Żoliborz, przasnyska 16a Forma własności: spółdzielczo-własnościowe Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: II p / brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 194,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bródno,Warszawa

695 000 zł59 m² 11 759,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Bródnie w pobliżu cmentarza bródnowskiego. Parter, dwustronne - własny ogrodzony ogródek. Dla zainteresowanego klienta jest dostępny spacer 3D Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 000 000 zł70 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Saska Kępa | Spektakularna panorama miasta | Park Angielski 300 m | Zamknięty parking dla mieszkańców Trzypokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 70,4 mkw z codziennymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście Północne,Warszawa

990 000 zł47 m² 20 860 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,46m2 usytuowane na 5 z 8 pięter w budynku z 1965 roku przy ul. Pańskiej w ścisłym centrum. Mieszkanie składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 199 500 zł84 m² 26 125,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Apartament 84m2, 3 pokoje, obecnie przystosowane na biuro , Wspólna 50, śródmieście Budynek: wspólna 50/50a czyli inaczej Rezydencja na Wspólnej to przykład bardzo dobrej renowacji i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche i przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2006 roku na Bemowie. Mieszkanie składa się z salonu, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

1 175 000 zł67 m² 17 503,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

To jedna z tych ofert, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. Mieszkanie jest wyjątkowo przestronne, funkcjonalne i wysokie (300 cm), ma powierzchnię 67,13 m i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiersnowskiego

Białołęka,Warszawa

799 000 zł85 m² 9 433,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis :na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 84,7m2 z garażem i udziałem w gruncie Idealne, rozkładowe mieszkanie dla dla rodziny / osób pracujących zdalnie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

1 999 999 zł76 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie 3-pokoje. W doskonałej lokalizacji przy Ul. Pokornej 2. Osiedle wybudowane w 2013 roku przez firmę Budimex, dzisiejsza Spravia. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kądziołeczki

Grabów,Warszawa

1 230 000 zł127 m² 9 685,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Kądziołeczki 50M w Warszawie! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 3-pokojowe dodatkowo z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

3 250 zł56 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji na Stegnach, ul. Korsykańska, w zielonej okolicy na Dolnym Mokotowie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzeń w której zaaranżujesz swoje życie po nowemu - dla poszukiwaczy potencjału na nowy rozdział. Dla tych którzy chcą stworzyć wnętrze dopasowane pod siebie od podstaw. adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

2 120 000 zł80 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Hampton Home oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami o wielkości 80m2 na zielonym osiedlu Marina Mokotów z najbardziej pożądanym, pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 458,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie - ul. Drezdeńska - nie możesz przegapić tej oferty. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 750 000 zł81 m² 21 661,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament z ogródkiem i tarasem Bielany Residence, ul. Sokratesa Absolutnie wyjątkowa oferta na renomowanym osiedlu Bielany Residence idealna propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 299 900 zł100 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie na wynajem Bielany, ul. Kochanowskiego | 90 m | Garaż | Komórka lokatorska Na wynajem oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,07 m , położone przy ul. Wolskiej 111 w sercu warszawskiej Woli. Nie zwlekaj i umów sie na prezentację, zanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54 m - Mokotów, okolice Jeziora Czerniakowskiego. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w zielonej części warszawskiego Mokotowa. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

899 000 zł72 m² 12 434,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli zdarza Ci się marzyć o poranku z kawą w ciszy, a jednocześnie chcesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki dobrze trafiłeś. Przy Krokwi 34 jest miejsce, które nie każe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku (blok z płyty, bez windy), zlokalizowane na Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

1 070 000 zł50 m² 21 285,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas, bez prowizji i pcc! Na sprzedaż świeżo wykończone, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku z 2024r. położonego na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij