dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Nowe Bródno,Warszawa

910 000 zł60 m² 15 046,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozmawiamy pl/ ua/ eng/ rus Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,48 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

649 000 zł50 m² 13 111 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w poniedziałek 09/02/26 od godziny 13:30. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł80 m² 22 263,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowy apartament na sprzedaż. Lokalizacja Ekskluzywny apartament w prestiżowym Miasteczku Wilanów, przy Osi Królewskiej. Usytuowany wewnątrz osiedla -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

4 900 zł76 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji - tuż przy stacji metra Płocka. Doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 499 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stare Nalewki

Śródmieście,Warszawa

3 200 000 zł75 m² 42 706,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 70,69 m położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy ul. Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbane, stylowe mieszkanie na wynajem od zaraz, bezposrednio od wlasciciela. Pierwsze piętro w wyremontowanej kamienicy. 68mkw powierzchni mieszkania oraz 8mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Ostrobramska,Warszawa

859 000 zł61 m² 14 128,30 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Tylko W sdp nieruchomości! (eng) Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,80 m. Uwaga: niektóre zdjęcia pokazują przykładową wizualizację wnętrz po remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

5 950 zł95 m² 62,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wysokie mieszkanie w centrum miasteczka Wilanów. W sąsiedztwie restauracje, kawiarnie, przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, fitness, itd. Rozkład: > hall z garderobą, >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe (50,7m2) usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Zadbany blok i otoczenie. Bezpłatny, duży parking. Grunt uregulowany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł64 m² 23 255,80 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja: śródmieście Północne, ul. Smolna 8, tzw. młotek. - ścisłe centrum, naprzeciwko Muzeum Wojska Polskiego, tuż przy Parku Karola Beyera. Trzy minuty pieszo do Nowego Światu , Foksal, ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Odolany,Warszawa

899 000 zł47 m² 19 127,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m na ul. Stańczyka, na 1. piętrze z widokiem na Warszawę (wola/ochota). Idealne dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 649 000 zł82 m² 20 041,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o pow. 82,28 m do własnej aranżacji Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze przedwojennej kamienicy z windą. Trójstronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

820 000 zł63 m² 13 015,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 820 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na spokojnym, nisko zabudowanym osiedlu na Ursynowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

755 000 zł49 m² 15 535 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super lokalizacja! piękny widok Z okien! Osiedle torwar - składające się z 3 punktowców wg projektu Jana Zdanowicza i Jerzego Baumillera. Budynki wyróżniają się "łamanymi" ścianami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł82 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz przestrzeni, światła i świetnej lokalizacji - to mieszkanie spełni te oczekiwania. Do wynajęcia bardzo funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie (południe / wschód / zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 711,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1973 roku-Warszawa, służewiec, ul. Orzycka. Budynek w dobrym stanie, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 310 000 zł66 m² 19 890,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne, jasne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 350 m od metra | Bemowo. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2003roku. Osiedle monitorowane i ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł64 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowy apartament położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia blisko ronda Daszyńskiego w Warszawie. Strefa częściowa zamknięta , ze szlabanem z możliwością bezpłatnego parkowania dla gości. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

7 600 zł56 m² 136,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pl/ ua/ eng/ rus Nowe 3-pokojowe mieszkanie | Pierwszy najem | Loggia 10,7 m | Wysoki standard | Wola Do wynajęcia wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w spokojnej części Mokotowa przy ul. Wiktorskiej 84. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z miastem. Do stacji metra Racławicka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Jelonki Północne,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy przestronny 3 pokojowy apartament. Apartament łączy ze sobą elegancję i komfort. Oferowany apartament, składa się z widnej kuchni otwartej na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 099 000 zł57 m² 19 280,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Praga Północ ul. Jagiellońska 77 - nowe osiedle Bulwary Praskie dewelopera Mennica Polska S.A. > przystanki autobusowe i tramwajowe tuż przy osiedlu - 30 m od klatki schodowej > dojazd tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

798 000 zł55 m² 14 414,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3. piętrze niskiego, ceglanego budynku (bez windy), zlokalizowanego przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 510 000 zł69 m² 21 979,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kamionek,Warszawa

995 000 zł59 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,62m2) w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest na Kamionku, w prężnie rozwijającej się części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 230 000 zł68 m² 18 016,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

***oferta bezpośrednio od właściciela***bez prowizji*** Inwestycyjne 3 pokoje z Tarasem 15 m w Kamienicy z 1936 r. Mokotów. ul. Puławska 107C, warszawa Również idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł75 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie na terenie osiedla Eko Park na warszawskim Mokotowie. Apartament jest jasny przestronny o narożnym usytuowaniu, co daje poczucie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

1 280 000 zł69 m² 18 550,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69m2 w samym sercu Gocławia. Nieruchomość o wyjątkowym charakterze i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gizów

Wola,Warszawa

1 850 000 zł67 m² 27 488,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 67.30 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Mieszkanie (dwustronne) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 015 000 zł52 m² 19 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni domu jednorodzinnego w sercu biznesowego Mokotowa? Poznaj Esy Floresy przy ul. Cybernetyki - inwestycję, która redefiniuje standardy miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Służewiec,Warszawa

5 200 zł68 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Lokal jest usytuowany na 4 piętrze, w budynku oddanym do użytkowania w 2020 r. Na jego powierzchnię 68 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Bemowa 59,70 m Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość usytuowana jest na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

829 000 zł66 m² 12 656,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Rezerwacja Szukasz mieszkania z potencjałem w doskonałej lokalizacji? Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze według własnego pomysłu, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

1 549 000 zł81 m² 19 123,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Sprzedam wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m2. Lokal mieści się na 2-piętrze 4-piętrowej kamienicy z oryginalną przedwojenną windą. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeciono,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Twoja szansa na idealne mieszkanie w sercu Bielan 48 m , 3 pokoje, 250 m od stacji metra Wawrzyszew! Poszukujesz mieszkania z prawdziwym potencjałem w lokalizacji, która łączy.