dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Warszawy

Ursus,Warszawa

2 990 zł48 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Westate Włochy prezentuje do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy ul. Bohaterów Warszawy w Warszawa - Ursus. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żerań,Warszawa

865 000 zł63 m² 13 828,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości findsquare z przyjemnością zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, idealnego dla młodych rodzin czy pary. Prezentowana nieruchomość to przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty. Mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Ursynowie. Bardzo dobra lokalizacja - tuż przy metrze Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

9 500 zł104 m² 91,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowany apartament Z balkonem tuż przy parku 3 pokoje | Miejsce parkingowe w garażu | Umeblowane | Blisko sklepów spożywczych | Blisko parku ***** rozkład pomieszczeń: * Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo ustawne 3 pokoje na bardzo optymalnym metrażu - mieszkanie 47 m w Ursusie w bardzo atrakcyjnej cenie. Lokal składa się z salonu, wydzielonej kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 870 000 zł114 m² 16 403,50 zł/m²

 

Piętro:13/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż apartament z widokiem na panoramę Warszawy komfort, przestrzeń i wyjątkowy klimat! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o własnym kącie w jednym z najbardziej dynamicznych miejsc Warszawy? Oto Twoja szansa! Przedstawiamy Ci unikatową ofertę mieszkania na warszawskim Targówku, idealnego dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 699 500 zł76 m² 22 468 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wilanów - Miasteczko Wilanów/ ul Hlonda, 75,60 m2, 3 pokoje, taras 12,50m2, jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 50 000zł. Dla osób szukających przestrzennego, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m , które dzięki zabudowanej i ocieplonej werandzie oferuje dodatkową przestrzeń użytkową i wysoki komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

1 240 000 zł87 m² 14 218,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomosci Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Na 87 m2 składają się 2 poziomy: poziom 1 - salon z otwartą kuchnią i łazienką poziom 2 - antresola na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

7 600 zł56 m² 136,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ми спілкуємося українською. Мы говорим на русском. Rozmawiamy po polsku. Новая 3-комнатная квартира | Первая аренда | Лоджия.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gocławek,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65,18m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Liwieckiej, praga-Południe Gocławek. Idealne dla rodziny lub pary. Zwierzęta do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciolinii

Ursynów,Warszawa

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Pięciolinii (ursynów). Lokal o powierzchni 53 mkw znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże mieszkanie z 3 osobnymi pokojami, balkonem, garderobą do wynajęcia od zaraz przy ul. Głębockiej na Białołęce. Mieszkanie jest jasne, przestronne, świeżo odmalowane. Nowoczesne budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 182,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Jasne, dwustronne mieszkanie w dobrej lokalizacji na warszawskim Żoliborzu o powierzchni 47,79 m . Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

985 000 zł60 m² 16 337,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 60.29 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Salonu 15,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Piaski,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 49m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1973r. przy ul. Literackiej, bielany Piaski. Idealne dla rodziny, trójki przyjaciół, pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Botewa

Nowy Tarchomin,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 56m2, piętro 2/8 z windą w budynku z 2008r. przy ul. Botewa, białołęka Tarchomin. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3300 zł + 950 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

730 000 zł46 m² 15 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2/3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Na 45,7 m2 składają się : - duży pokój z wyjściem do loggi - sypialnia - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szumiących Traw

Grodzisk,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.89m2 usytuowane na 2.piętrze w 2.piętrowym bloku bez windy na osiedlu z 2003 roku przy ulicy Szumiących Traw 4. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

537 000 zł45 m² 11 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Nowodwory,Warszawa

3 700 zł69 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 55m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 1995r. przy ul. Nowodworskiej, białołęka Nowodwory. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3450 zł + 1350 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu! Bardzo ładne mieszkanie 72 m2, 3-pokojowe, pokoje rozkładowe 18, 11 i 10m2, widna kuchnia, łazienka i wc osobno, przestronny przedpokój z szafami w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

1 700 000 zł67 m² 25 373,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 68 m , na którą składają się: przestronny salon (21 m ) z wyjściem na balkon (3,5 m ), dwa pokoje (14,9 m a 8 m ). kuchnia (8,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwarciana

Praga-Południe,Warszawa

610 000 zł47 m² 12 869,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży ładne i słoneczne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe, o metrażu 48 m2, usytułowane na drugim piętrze w budynku trzy piętrowym (w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Praga-Północ,Warszawa

1 049 000 zł69 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3-pok. w Przedwojennej Kamienicy - Pow. 69 m2 - Wysokie. Przestronne. Do Własnej Adaptacji - Metro wileńska, dworzec pkp, ch Wileńska Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 549 975 zł74 m² 20 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż | Mieszkanie 3-pokojowe - 74 m | Miasteczko Wilanów Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, cichego mieszkania 3-pokojowego. Lokal znajduje się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe/76 mkw - ochota-Rakowiec. Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie. pokój dzienny 29 mkw z wyjściem na taras 12 mkw (strona południowa, okna na osiedlową uliczkę), osobno widna kuchnia 10 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 379 000 zł66 m² 21 037,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 3 pokoje na Woli | Ul. Radziwie | Nowoczesne osiedle pełne zieleni Na sprzedaż jasne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawajska

Kabaty,Warszawa

3 600 zł63 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia ciche, zadbane, funkcjonalne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Hawajskiej 3 na Imielinie. Lokal całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje / 5 minut do pkp Ursus Niedźwiadek / Spokojna, zielona okolica / Piwnica Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 250 000 zł85 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość w przedwojennej kamienicy historia i ponadczasowy styl Cena: 1 250 000 pln (do negocjacji) Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie, które czeka na nowego właściciela. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, styl i doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

1 199 000 zł57 m² 21 035,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio sprzedam Nowoczesne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie w sercu Rakowca. Ul. Karola Bohdanowicza 21 (agencją dziękuję za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

880 000 zł63 m² 13 968,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe kamieniczne mieszkanie znajdujące się na Starej Ochocie przy ul. Kopińskiej 26. Budynek Kamienica wybudowana w 1951 roku (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 397,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,4 m | Warszawa, ul. Olbrachta 23 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,4 m , zlokalizowane na 5. piętrze z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Fantastyczne mieszkanie z pięknym widokiem! Melody Park marvipol - osiedle z ochroną, siłownią wraz sauną oraz salą bilardową przeznaczonymi wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla rodziny lub do wykorzystania jako biuro o pok. ok. 105 m2. Zlokalizowane na Mokotowie biznesowym. Lokal biurowo-usługowy usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

700 000 zł55 m² 12 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach ul. Paderewskiego, kramarskiej oraz Kadrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Szreniawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł70 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż słoneczne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m , zlokalizowane przy ul. Herbu Szreniawa 11 (miasteczko Wilanów). Jest to propozycja dla osób, które szukają.