dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 000 zł96 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wysoki standard, wyposazone we wszystkie konieczne urzadzenia i sprzety

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie, trzy sypialnie duza przestrzenna kuchnia, oddzielna łazienka i wc, dwa balkony. Mieszkanie całkowicie umeblowane. Budynek na zadbanym osiedlu, w spokojnej okolicy obok lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 3 Maja

Powiśle,Warszawa

845 000 zł71 m² 11 834,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: kuchnia: glazura: jest; powierzchnia: 6 m2; rodzaj kuchni: aneks kuchenny; podłoga: terakota; opis: z małym oknem; łazienka: glazura: jest; podłoga: terakota; opis: z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł67 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Bez pośredników Mieszkanie przebudowane w 2004 r. Okna mahoniowe, podłogi z drewna egzotycznego, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Drzwi wewnętrzne drewniane, pełne. Kuchnia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Kabaty,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 62 m2 na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu (całodobowa ochrona i monitoring) cisza, dużo zieleni, plac zabaw, stojaki rowerowe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (poddasze - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkowicie umeblowane, po remoncie. Mieszkanie bardzo ciepłe. Blok cichy, okolica spokojna. Bardzo dobry dojazd do centrum i na wszystkie uczelnie (tramwaje, autobusy). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły oferty: kuchnia: glazura: jest; powierzchnia: 10 m2; rodzaj kuchni: widna; podłoga: terakota; opis: zabudowa; łazienka: glazura: jest; podłoga: terakota; opis: wanna,kabina, osobno wc;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majorki

Białołęka,Warszawa

1 600 zł80 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Częściowo umeblowane, duża kuchnia, osobna łazienka, wc, glazura, parkiet, ciche, blisko szkoła, sklepy, przystanek autobusowy.Jest to piętro domu z samodzielnym wejściem na działce 900m, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe, vis a vis Lasu Bielańskiego, dużo zieleni, dobre połączenie komunikacyjne z Centrum, w pobliżu sklepy. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Makolągwy

Imielin,Warszawa

707 000 zł79 m² 8 949,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży lokalu mieszczącego się na 3 piętrze, z lewej strony budynku, z obszernym, funkcjonalnym balkonem, komórką i podziemnym miejscem garażowym. W lokalu zostały już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bacha

Służew,Warszawa

870 000 zł91 m² 9 560,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

4 blok od puławskiej , widok na Park "dolina Służewiecka,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe w spokojnej okolicy , umeblowane w pełni ,gotwe do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Tarchomin,Warszawa

415 000 zł62 m² 6 693,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe z garażem zabudowanym pod budynkiem 17m i holem 20m do wykorzystania,garderoba,aneks kuchenny umeblowany,glazura,terakota,łazienka-szafki,glazura,terakota,prysznic,wann

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; trzy pokoje, kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Grochów,Warszawa

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne, przytulne, jasne 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi. Stan bardzo dobry, po remoncie, okna pcv wychodzące na wschód i południe, rolety. Między kuchnią, a salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: przystanek od kina Femina w kierunku Okopowej. Blisko tramwaje, autobusy, metro. Po remoncie. Mieszkanie z trzema niezaleznymi pokojami (20m; 10m, 9m). W malych pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

510 000 zł64 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie b.ładne,ogródek 90m2 z wysokim żywopłotem. Kuchnia zabudowana i wyposażona (meble fornir drewniany,lodówka,zmywarka,piekarnik,mikrofalówka,płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

709 929 zł71 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

ciche, słoneczne wystawa pd-zach,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 3; winda: jest; piętro: 0; 3 pokoje, umeblowane, dwie łazienki, szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

2 450 zł83 m² 29,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

atrakcyjne, 3 pokoje, salon 30m2 razem z otwartą kuchnią, kuchnia umeblowana, istnieje możliwość domeblowania, okna, wschód- zachód, loggia 11m2, widok na sad i łąkę, 200 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mam mieszkanie 3 pokojowe (72 m2), na 2-gim piętrze, 5-cio piętrowego apartamentowca z 2008 roku. Mieszkanie jest wykończone (wysoki standard!) i nieumeblowane. Oczywiście za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest widne, bardzo zadbane i czyste. Zostało gruntownie odmalowane rok temu. Istnieje możliwość założenia Internetu oraz tv (we własnym zakresie). Mieszkanie jest klimatyzowane!. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe (wschód-zachód) położone na 9 (z 10-ciu) piętrze,na warszawskim Bemowie, w pełni odnowione,po wymianie wszelkich instalacji (wodnej,gazowej i elektrycznej). 68m2,pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3pokojowe na Grochowie, bardzo ładne, słoneczne, duże , około 80 m2, duży balkon, strzeżone, zamknięte osiedle. Idealne dla dwóch par lub czwórki osób. 15 min. tramwajem do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Lotników

Mokotów,Warszawa

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Drzwi wejściowe Gerda, okna wymienione na plastikowe, szafy wnękowe, na podłodze panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł61 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie ciche, spokojne, portiernia i domofon, blisko pętla autobusowa, przedszkole, szkoły podstawowe, dużo zieleni, park, blisko centrum handlowe, stacja benzynowa, ogromne place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

5 400 zł80 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; piętro: 1; do wynajecia piekne mieszkanie na Powislu, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pok. po całkowitym remoncie 56m.Wszystkie meble oraz cały sprzęt nowy i wysokiej jakości. W całym mieszkaniu energooszczędne oświetlenie oraz podwieszane sufity z ledowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł93 m² 26,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duży salon (26m2), ubikacja i łazienka, dwa pokoje po 15 m2, przedpokój i kuchnia.Umeblowane w podstawowe sprzęty i meble. Idealne grupy studentów (do 6 osób).Blisko centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

świetna lokalizacja, wszędzie blisko, metro, tramwaj, autobus, szpital, szkoły, przedszkola, place zabaw, sklepy, bazarek, kościół, cicho i zielono, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja w apartamentowcu na Mokotowie. Osiedle strzeżone, ochrona całodobowa, portiernia. Wysoki standard wykończenia, w pełni umeblowane. Kuchnia wyposażona - lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bohaterów Września

Szczęśliwice,Warszawa

2 750 zł57 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; bardzo komfortowe mieszkanie, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rychtera

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio wynajmę przestronne, jasne, nowe, 3-pokojowe mieszkanie ( 80m2) zlokalizowane na osiedlu strzeżonym, blisko Promenady. Kameralny budynek, cicha okolica. Mieszkanie częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 250 zł68 m² 33,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe - 68 m2 Całkowicie umeblowane, wyposażone, agd, internet W dobrym punkcie komunikacyjnym 10 minut od wspiz im. Leona Koźmińskiego. Supermarkety Carrefour.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, przytulne, ciche, funkcjonalne, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Sypialnia 10m2, sypialnia 10m2, pokój dzienny otwarty na kuchnię 12 + 7 m2, garderoba 1.5m2, łazienka 5.5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; balkon: jest; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; winda: jest;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wykonczone w bardzo eleganckim stylu.Parkiet na calej powierzchni.meble w kuchni i szafa w przedpokoju -material Limba czekoladowa.Blat w lazience pod umywalka-drzewo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Stary Mokotów,Warszawa

3 250 zł68 m² 47,79 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 15; winda: jest; piętro: 11; garaż: garaż na 2 stanowiska; budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Stary Mokotów,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 8; winda: jest; piętro: 0; garaż: garaż podziemny; mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 300 zł105 m² 50,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwisin (Okęcie)

Jadwisin (Okęcie),Warszawa

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ciche z dobrą komunikacją, niedaleko Centrum, 50m do sklepu, 100m do przedszkola, szkoły, poczty