dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

710 000 zł56 m² 12 633,50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania na Mokotowie? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie W stanie do remontu. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

639 000 zł38 m² 16 815,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia przy Lesie Bielańskim Mieszkanie w idealnym punkcie komunikacyjnym Warszawy czyni to mieszkanie dobrym wyborem dla singla lub pary - kogoś kto chce mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na biuro Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny na 5 piętrze budynku 6-piętrowego z przeznaczeniem na cele biurowe. Trzy pomieszczenia, lokal bardzo słoneczny, ładny widok. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 600 000 zł98 m² 16 376,70 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam do sprzedaży duże mieszkanie, oferujące ergonomiczny układ pomieszczeń, znajdujące się przy Alei Jana Pawła II. Zlokalizowane w jednej z najlepszych lokalizacji szerzej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Ksawerów,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312 Eleganckie ZADBANE! 3 pok. mieszkanie o pow. 70m2 na Mokotowie - ul. Domaniewska przy Modzelewskiego (przyjemnie odświeżone). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | Bliska Wola | Duży taras Avenue Estate prezentuje piękny apartament z ogromnym (100m2) tarasem, z którego rozciąga się widok na Warszawę. Lokalizacja: apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na warszawskim Żoliborzu (ul. Przasnyska). Mieszkanie o powierzchni 48 mkw mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy z 1966 roku (rama H).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Mokotów,Warszawa

835 000 zł57 m² 14 623,50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo jasne mieszkanie na sprzedaż. Lokal o powierzchni 58 m2 przy Metro Wilanowska. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i oddzielnej kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

680 000 zł56 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania przy ul. Janinówka na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest narożne, wystawa zachód( pokoje) i północ ( kuchnia). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w Apartamentowcu na Mokotowie / Wilanowska Tuż obok Metra. Budynek o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

798 000 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na przepięknym Górnym Mokotowie przy ulicy Cieszyńskiego 1A. Lokal mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

2 850 000 zł138 m² 20 707,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

English version below: kamienica Apartament 138 m2, warszawa Śródmieście, al. Niepodległości Mamy do zaprezentowania przestronny apartament na wyłączność o powierzchni 137,63 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Lolakl w stanie do remontu, posiadam klucze do lokalu. Zakup za gotówkę Lokal w którego skład wchodzi : - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Wola,Warszawa

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkania na Woli, ulica Ordona 5, 70 m2, piętro 2, winda, z szerokim, dużym trasem oraz małym balkonem przy sypialni. Rozkład apartamentu: kuchnia z salonem oraz dwie osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Las Bielański,Warszawa

835 000 zł51 m² 16 372,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe dwustronne mieszkanie, nie wymagające wkładu finansowego, zlokalizowane na Bielanach. Lokal jest świetnie skomunikowany: - kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarchomin,Warszawa

3 900 zł69 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Cenisz sobie wysoki standard, świetną lokalizację i dobry dojazd do centrum stolicy, bliskość galerii handlowo - usługowej, a jednocześnie dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zachęcam do zakupu przestronnego i praktycznego mieszkania, które znajduje się przy ulicy Josepha Conrada - Bielany Chomiczówka. Powierzchnia użytkowa tego mieszkania wynosi 54 m2. Dodatkowo (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

999 000 zł79 m² 12 710 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe , doskonale doświetlone mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - około 300m od stacji Metro Wilanowska Pierwotnie mieszkanie 4 pokojowe zostało przekształcone na 3 pokojowe i aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

4 700 zł66 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Digitalbroker prezentuje idealne mieszkanie idealne dla rodziny lub pary. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ pomieszczeń. Lokalizacja przy ulicy Borowieckiej 11c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

2 190 000 zł111 m² 19 715,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sułkowickiej 2/4, położonej w prestiżowej części Warszawy u zbiegu ul. Gagarina i Belwederskiej. Jest to lokalizacja doskonała dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu trzy pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko Promenady. Trzy oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i wc oraz duży balkon czeka na swojego Najemcę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z wewnętrznym patio zlokalizowane na Padze Południe- gocław- przy ul. Floriana Znanieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurhan

Ochota,Warszawa

3 600 zł83 m² 43,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: zamknięte, chronione osiedle, bardzo dobra komunikacja we wszystkie strony świata. W najbliższej okolicy piękny park, osiedlowy sklep, centrum handlowe Blue City. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

925 000 zł58 m² 15 866,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie- 3 pokoje Ursynów Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 położone w cichej i malowniczej części Ursynowa. Mieszkanie składa się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

4 999 zł55 m² 90,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m. Mieszkanie dostępne od lutego do września 2024! W przypadku zainteresowania dłuższym najmem - kwestia do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwicka

Sielce,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż ładne mieszkanie na Dolnym Mokotowie Sielce w pobliżu Łazienek Królewskich. Mieszkanie o powierzchni 50m2, kamienicy z lat 50. Mieszkanie ma okna na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem w bloku z windą przy ul. Bazyliańskiej 7, obok stacji metra Bródno. Składa się z 3 osobnych, zamykanych pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 590 000 zł86 m² 18 469 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz urokliwego mieszkania dla rodziny na zielonym Żoliborzu? A może poszukujesz lokalu pod biuro lub inwestycję przy samym metrze? Good Life Estates oferuje Państwu klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pod Strzechą

Kabaty,Warszawa

1 170 000 zł70 m² 16 786,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu na Kabatach. Idealne dla rodziny. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

7 800 zł74 m² 105,01 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie | bezpieczne I eleganckie osiedle | oaza | dostepne od 23.02 | METRO M2 | RONDO DASZYNSKIEGO Mieszkanie dostępne od 23 lutego 2024. Zapraszam do umówienia się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Skorosze,Warszawa

4 100 zł74 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 74m2, parter/3 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Tomcia Palucha, ursus, skorosze. Idealne dla pary lub rodziny z dziećmi. Cena: 4100 zł + 885.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Mokotów,Warszawa

11 500 zł80 m² 143,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne mieszkanie Z dwoma sypialniami, tarasem I ogródkiem | inwestycja moxo budynek: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Goszcyńskiego na Starym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

8 000 zł102 m² 78,28 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 102 M2, 2 sypialnie, umeblowane, bukowińska, metro wilanowska budynek: budynek znajduje się przy ul. Bukowińskiej w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie położone na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest położone na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2003 roku. To miejsce oferuje wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelonki,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią, blisko komunikacji miejskiej która jeździ po Powstańców Śląskich. Mieszkanie ciche z widokiem na podwórko 3 osobne pokoje, pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława

Bemowo,Warszawa

4 300 zł73 m² 58,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie w otoczeniu dużego parku z kwiatam, drzewami owocowymi, ksczkami i kajakami usytuowane w nowoczesnym budynku na Bemowie. Budynek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Aston Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy 3 pokojowy apartament, wykończony w najwyższym standardzie. Apartament wykończony przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

20 000 zł160 m² 125 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Luksusowy apartament po generalnym remoncie na warszawskim Mokotowie Luksusowy, w pełni wyposażony i elegancki apartament na warszawskim Mokotowie. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

830 000 zł59 m² 14 041,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dobrze zaprojektowany i urządzony 3-pokojowy apartament 59,11 m usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2013 roku - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

4 500 zł65 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie Aston Real Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Mieszkanie było wykończone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 971,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje Włochy 64 m2 Garaż Zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego na Warszawskich Włochach. Ciekawa lokalizacja. Adres: ul. Zapustna 34 Powierzchnia - 63,70 m2 Piętro - Parter Ilość Pokojów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij