dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 2/4 bez windy, w budynku z 1971 r., Bielany, Piaski. Dwustronne, ciche, ciepłe, znakomicie doświetlone, po remoncie. Idealne dla rodziny, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł86 m² 20 348,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

[Agencjom dziękujemy] Luksusowy Apartament 86 m | 3 Pokoje | 300m od Metra | Bemowo Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m , wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

1 047 000 zł64 m² 16 359,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 usytuowane na 4 piętrze w zadbanym budynku z 2003 roku. Lokal klimatyzowany w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 89,8 m2 - salon z półotwartą, 2 duże pokoje, łazienka + oddzielne toaleta, 2 balkony (1 loggia). Miejsce parkingowe naziemne za ogrodzeniem na zamkniętym patio za bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ursus: 3 pokoje z miejscem parkingowym w cenie, bez prowizji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 49,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł45 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie blisko Łazienek Królewskich | Warszawa Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Warszawy, ale jednocześnie chcesz mieć dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 486,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

|3 pokoje|oddzielna kuchnia| Muranów |1 piętro | Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m , położone na 1. piętrze w 9-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nastrojowa

Włochy,Warszawa

910 000 zł61 m² 15 023,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,57 m2, piętro 1/4 bez windy, w kamienicy po remoncie, nowe Włochy. Gotowe do wprowadzenia się, meble (na wymiar) i wyposażenie (klasy premium) w cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Białołęka,Warszawa

870 228 zł76 m² 11 411,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 4 Powierzchnia rozliczeniowa: 76.26 m Rozkład pomieszczeń: Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker oferuje do sprzedaży mieszkanie do generalnego remontu, targówek, bródno, ul.Łojewska 4, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 6 piętro z 10, loggia mieszkanie z KW, można posiłkować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

930 000 zł49 m² 19 057,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Eng Below Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie 50 m | Al. Solidarności 94 | Ścisłe centrum Warszawy Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

999 999 zł78 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

78 m na parterze w stylu loftowym - jasne, wschodnie, z otwartą przestrzenią przed oknami Wprowadzenie Na sprzedaż oferuję przestronne, klimatyczne mieszkanie w stylu loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

16 000 zł100 m² 160 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na wynajem zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Holland Park przy ul. Książęcej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 000 000 zł64 m² 15 566,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w sercu Mokotowa idealne do aranżacji według własnych potrzeb! Lokalizacja: mokotów, warszawa. Przy Królikarni. Opis nieruchomości: przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 340 zł53 m² 81,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkiego Dębu

Żerań,Warszawa

682 644 zł56 m² 12 257,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Termin oddania grudzień 2025 Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Pokoje: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 51,32 m Rozkład pomieszczeń: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wincentego

Zielone Zacisze,Warszawa

1 303 800 zł82 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| zachód | 2 poziomy | Metro 200 m | czynsz 950 zł | Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 82 m przy ul. Św. Wincentego 110 , na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną 24/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 949 000 zł78 m² 24 987,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,23 m , położone na 3. piętrze w zabytkowej kamienicy z windą przy ul. Marszałkowskiej 60. Mieszkanie: wnętrze łączy klasyczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

765 000 zł52 m² 14 711,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie na Bielanach z miejscem parkingowym Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m zlokalizowane przy ul. Władysława Broniewskiego na Bielanach. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

3 000 000 zł126 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 126m2 zlokalizowane w domu bliźniaku na Dolnym Mokotowie. W skład nieruchomości wchodzą dwie sypialnie, ogromy salon z jadalnią, osobna kuchnia, salon kąpielowy i mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 590 000 zł118 m² 13 486 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż I 1 590 000 zł | 3 pokoje | 117,92 m2 plus 103 m2 ogródka I bemowo I powstańców śląskich I metro I bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji dla agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

1 496 000 zł68 m² 22 035,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

- 0% - re/max maraton Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Saska Kępa, ul. Francuska Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 67,89 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł51 m² 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy z widokiem na Dom Handlowy Smyk. Na wynajem oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 070 000 zł57 m² 18 771,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 57 m | Miasteczko Wilanów | Osiedle z ochroną Wyłącznie u nas! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m położone w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 495 000 zł87 m² 17 223,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przestronny 3-pokojowy apartament z pięknym widokiem | Garaż | Granica Woli i Śródmieścia Na sprzedaż wyjątkowy, jasny i przestronny apartament o powierzchni 86,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

1 050 000 zł58 m² 18 103 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem z okien znajdujące się na Osiedlu Szafirowa Aleja przy ul. Skarbka z Gór 65D. Nieruchomość o pow. ok 58m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porajów

Białołęka,Warszawa

725 000 zł61 m² 11 846,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,20 m , zlokalizowane przy ul. Porajów 6 w Warszawie (białołęka). To funkcjonalna nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 445 000 zł95 m² 15 172,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje 95,24 m Mokotów Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szuberta

Włochy,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe rozkładowe mieszkanie w kamienicy z 2025 roku - Willa Sonata przy ul. Szuberta w dzielnicy Włochy. Inwestycja wybudowana i wykończona ze szczególną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

13 500 zł106 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Berlin W warszawie - czyli mieszkanie Z duszą, w historycznej kamienicy, w samym sercu śródmieścia południowego Przy Hali Koszyki | Słoneczna ekspozycja | Wysokie wnętrza | Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

3 928 zł58 m² 67,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy , przestronny apartament na zamkniętym strzeżonym osiedlu Woronicza Park (cichy park z dziesiątkami egzotycznych roślin ,kortem tenisowym ,ścieżkami spacerowymi,placem zabaw ).Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie W kameralnej kamienicy Powiśle | Stylowa kamienica z 1938 roku | Zieleń za oknem | Dwustronna ekspozycja | Miejsce postojowe na dziedzińcu | Wysokość 3m ***** rozkład.