dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

999 000 zł61 m² 16 425,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie położone na prestiżowym i spokojnym osiedlu Lake Park Apartments w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się ciszą oraz pięknym widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

780 000 zł49 m² 16 046,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Fabrycznej. Świetna, zielona okolica tuż przy centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 365,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ursynów - 3 pokoje przy metrze Stokłosy. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Oferta bez prowizji od Kupującego! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Ursynowa, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście Północne,Warszawa

8 000 zł72 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z basenem, siłownią I parkingiem | warszawa centrum lokalizacja: apartament położony jest w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Siennej 83, w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

11 400 zł72 m² 158,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Wilczej 55, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji warszawskiego Śródmieścia Południowego. Lokal posiada dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 740 000 zł62 m² 27 871,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w sercu Starego Mokotowa w kameralnym budynku przy ul. Madalińskiego. Mieszkanie 3 pokojowe , słoneczne z ekspozycją pn-pd-zach o pow. 62,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

819 000 zł58 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1936 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej Mieszkanie na 3 piętrze. Na powierzchnię mieszkania składa się: - oddzielna kuchnia, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie na Gocławiu przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze, ma powierzchnię 69m2, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

684 000 zł48 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje/ 48m2/ 2 piętro/bielany Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na warszawskich Bielach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zawady,Warszawa

1 210 000 zł61 m² 19 771,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania z ogródkiem, położonego na spokojnym i zielonym osiedlu przy ul. Zaściankowej 2 w Warszawie (wilanów-Zawady). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Solec,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m na 10 piętrze w zadbanym budynku z windą przy ul. Górnośląskiej 9/11 w Śródmieściu (solec). To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Słodowiec 8. Zdjęcia mieszkania przedstawiają stan faktyczny oraz wizualizacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Dwustronne mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych bez windy. Pełen słońca salon z wyjściem na balkon, dwie przytulne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 450 000 zł85 m² 17 151,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli blisko ul.Obozowej. Budynek z 1991r. w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

675 000 zł47 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Są w Warszawie miejsca, które od lat nie tracą na wartości - zachwycają zielenią, klimatem i prestiżem. Jednym z nich jest Saska Kępa - kultowa, jedna z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 położone na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze z którego rozpościera się niesamowity widok na panoramę Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konik Polny

Białołęka,Warszawa

701 845 zł61 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Konik Polny Inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy Białołęce, przy skrzyżowaniu ulic Lewandów i Konik Polny. Dostępne są lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł73 m² 19 127,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Royal residence nowoczesna inwestycja W miasteczku wilanów Stan deweloperski | 3 pokoje | Dwustronne | Panoramiczne okna | Loggia | Garaż | Sauna | Fitness | mini Club | Ładowarka do samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 245 000 zł78 m² 15 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Blisko stacji metra Kabaty. Bardzo ciche i jasne 3 pokojowe mieszkanie. Położone na 2 gim piętrze w 4 piętrowym budynku z wewnętrznym patio. Budynek bez windy. Możliwość wydzielenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

1 580 000 zł61 m² 25 846,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Avenue estate przedstawia elegancki, 3-pokojowy apartament położony przy ul. Sytej, w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy - Wilanowie, na Zawadach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

881 696 zł52 m² 16 955,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sternicza

Jelonki Południowe,Warszawa

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 2/5, w budynku z 2025br. przy ul. Sterniczej, bemowo, jelonki Południowe. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

850 000 zł62 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie z możliwością 3 sypialni | 62,5 m | 3 pokoje | balkon | Mokotów ul. Zwierzyniecka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,5 m położone na XIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 049,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na ul. Zagłoby (osiedle Niedźwiadek) w Warszawie w dzielnicy Warszawa-Ursus usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą salon, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 911,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

580 000 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji- to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Górce,Warszawa

1 290 000 zł68 m² 18 915 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

793 000 zł60 m² 13 216,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Wawer,Warszawa

1 170 000 zł79 m² 14 720,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowego, trzypokojowego mieszkania na kameralnym, 16 - lokalowym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 5 w dzielnicy Wawer. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza. W budynku 2 windy. Mieszkanie w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2 piętrze w budynku z dwiema windami przy ul. Cybisa 8 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 089 000 zł79 m² 26 587,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie współczesna architektura spotyka się z kojącym sąsiedztwem zieleni. Zaprojektowana dla osób, które ponad wszystko cenią niezależność, dyskretną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 199 000 zł66 m² 18 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , z trzema niezależnymi pokojami, osobną jasną kuchnią z jadalnią, łazienką oraz dodatkowym wc. Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szubińska

Bielany,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem | Bielany - Wrzeciono | ul. Szubińska 6 Lokalizacja: warszawa, bielany - Wrzeciono, ul. Szubińska 6 Liczba pokoi: 3 Metraż: 48 m2 Piętro: 4 z 4 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

865 137 zł55 m² 15 729,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę komfortowego apartamentu na wynajem, położonego przy ul. Sierakowskiego 4 na Starej Pradze w Porcie Praskim. Nieruchomość znajduje się na 6. piętrze nowoczesnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

6 800 zł70 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesny 3-pokojowy apartament | pierwszy najem | 2 minuty do metra | klimatyzacja Do wynajęcia nowoczesny, 3-pokojowy apartament - pierwszy najem, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

1 080 000 zł74 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,6m2, usytuowane na 3- piętrze w 10-piętrowym budynku z 1987 roku, zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Praga Południe - Ul. Igańska Cena: 650 000pln - Grunt nieuregulowany - Brak możliwości kredytowania Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij