dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł49 m² 19 242,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,37 m2 położonego na 1- szym piętrze w kamienicy z 1951 r. usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne, przytulne i zadbane dwupokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 44m2 z balkonem 3m2. Lokal znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

728 000 zł40 m² 18 430,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bemowo, fort Radiowo, ul. Radiowa 39,4 m2 | 2 pokoje + otwarta widna kuchnia | mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym ok 4 lata temu | piętro 1 bez windy | miejsce garażowe + 50 tys. | piwnica ok 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia w kamienicy o powierzchni 50 mkw zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilcza 14. Mieszkanie mieści się na 2 z 6 pięter. Mieszkanie dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

811 200 zł40 m² 20 264 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na Pradze Południe przy ulicy Optyków. Planowany termin oddania: 30 września 2024 roku! skrót: na sprzedaż 2 pokojowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Nowa Praga,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 47m2, piętro 4/12 z windą, w budynku z 1970r. przy ul. Targowej, praga-Północ, nowa Praga. Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nalewki

Muranów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, śródmieście - Muranów, ul. Nalewki 8 - W pełni umeblowane. Jeśli poszukujesz nowoczesnego i komfortowego mieszkania w dobrej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący Elżbieta Dwa oddzielne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z prysznicem, przedpokój i zabudowana loggia. Mieszkanie odnowione, wyposażone w meble i niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

612 000 zł50 m² 12 118,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Włochy,Warszawa

653 000 zł40 m² 16 272,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojne, zielonej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 2 pokoje - 40.13 m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

756 789 zł56 m² 13 514,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka Brzeziny, os. Derby ul. Skarbka z Gór 56m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | balkon 3,5 m2 | w pełni umeblowane i wyposażone w agd | stan dobry - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

1 099 000 zł49 m² 22 337,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołuchowska

Lotnisko,Warszawa

520 000 zł26 m² 19 961,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie o powierzchni 26,05m2, usytuowane na 9 piętrze w blokuz lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie-Lotnisko. Przed blokiem duży bezpłatny parking, niedaleko sklepy. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia od zaraz ciche, słoneczne mieszkanie. W pokoju łóżko oraz pojemna szafa. W kuchni lodówka z zamrażarką, kuchenka, piekarnik W przedpokoju szafa, szafka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Cyraneczki na Pradze-Południe. Na lokal o powierzchni 45 mkw składają się jasny salon, kuchnia w aneksem , sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

761 867 zł40 m² 18 858,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! nowa inwestycja na bemowie przy metrze chrzanów! brak obowiązku zakupu miejsca postojowego! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji, kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, umeblowane Mieszkanie do Wynajęcia na Tarchominie Książkowa 9b atuty: salon z aneksem kuchennym przestrzeń jest w pełni wykorzystana, z funkcjonalnie rozplanowanym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

749 000 zł59 m² 12 652 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ten miejski raj w kamienicy, gdzie każdy oddech to świeżość zieleni, a każdy krok niesie Cię bliżej miejskiego życia jest bliżej niż Ci się wydaje! Tylko 50m dzieli Cię od metra dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

575 000 zł38 m² 15 207,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja 2 Pokoje na Woli | Warszawa Wola | Wola Ulrychów | Z Widną Kuchnią | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie na Woli | Mieszkanie przy Metrze | Metro Wola | Mieszkanie Inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

840 000 zł41 m² 20 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży słoneczny, 2-pokojowy apartament z tarasem na ciche patio, położony przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Inwestycja " Wilanów Królewskie Przedmieście" została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, przedstawiam ładne, zadbane mieszkanie, wprost idealne "na start" dla singla, pary lub małej rodziny. Nieruchomość zlokalizowana jest na zamkniętym osiedlu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe komfortowe mieszkanie na osiedlu Bliska Wola na 16 piętrze z widokiem na panoramę Warszawy.Mieszkanie wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 800 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym z 2009 r. na Dolnym Mokotowie przy ul. Pory. Powierzchnia 45 m2, piąte pietro, duzy taras. Okna od strony wschodniej. Piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

665 000 zł36 m² 18 324,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki 36,29 m2 z balkonem o powierzchni ok. 6 m2 w samym sercu Pragi Południe - zaledwie 800 metrów od przyszłej stacji III linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Standard Mieszkanie całkowicie umeblowane. Wykończone przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Ochota,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentacje przepięknego 2 pokojowego mieszkania 37m2 - świeżo po generalnym remoncie. Atuty mieszkania: w mieszkaniu nikt nie mieszkał, wszystko jest nowe :) Zabudowan, nowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

749 000 zł36 m² 20 520,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w sercu miasta? Pod wynajem albo dla siebie? Mamy dla Ciebie urocze, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, w samym Centrum Warszawy na ulicy Wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 200 000 zł66 m² 18 270,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, 2 poziomowego apartamentu z pięknym widokiem na panoramę miasta, położonego na ostatnim piętrze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 35m2 studio w nowym domu w jednorodzinnej zabudowie w Wilanowie - Powsinku w drugiej linii od ulicy Vogla. Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki 2 pok apartament w wygodny rozkładzie 54m2 położony wewnątrz prestiżowego osiedla Triton Park przy ul. Grójeckiej 54 w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest świeżo po generalnym odświeżeniu i gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Nowoczesne wyposażenie i wysoki standard wykończenia z pewnością spełnią oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Talarowa

Tarchomin Kościelny,Warszawa

459 000 zł35 m² 13 144,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WE speak ua, ru, eng, pl tylko U nas na sprzedaż cesja zakupu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,92 m2 usytuowanego na 1 piętrze w inwestycji Nova Talarowa znanego dewelopera Bouygues.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

880 000 zł39 m² 22 391,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku apartamentowym z 2023 roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

298 000 zł21 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży 1/2 udziału cena do dużej negocjacji!. Okazja! 2 ustawne, widne pokoje , osobna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W zamkniętej enklawie W samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W inwestycji "olympic" na pradze południe Mieszkanie dostępne od 1 września. Budynek: budynek z 2021r. powstał w miejscu przedwojennej Fabryki Samochodów Osobowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

655 000 zł28 m² 23 550,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 27.6m2 usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym, kameralnym budynku z lat 50-tych przy ul. Franciszkańskiej. Idealna lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

835 000 zł45 m² 18 555,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starej Ochocie w bliskiej odległości od Teatru Och Teatr oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 2/3, budynek z windą z 1996 r. u zbiegu ulic Sierakowskiego i Okrzei, praga-Północ, stara Praga. Mieszkanie do wynajęcia - Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

3 170 zł44 m² 72,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie bezpośrednio od właściciela na bliskiej Woli (młynów). 2 niezależne pokoje + oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Piaski,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie 42M2, bielany, broniewskiego budynek: nieruchomość znajduje się na terenie osiedla "piaski". Budynek z 1972 roku po termoizolacji, 10-piętrowy, w klatce dwie windy.