dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 392 000 zł58 m² 23 938,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Odrębna własność z księgą wieczystą, brak obciążeń na lokalu. Kontakt wyłącznie telefoniczny. Na sprzedaż doskonale zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

780 000 zł38 m² 20 360 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Targówek z 2017 roku. Nieruchomość mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

979 000 zł43 m² 22 646,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,23 mkw znajdujące się przy ul. Puławskiej, w samym sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

970 000 zł57 m² 17 017,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w zielonej i cichej części Mokotowa, na osiedlu Stegny Południe. Układ: 2 pokoje (salon i sypialnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie z nowymi wylewkami i piękną podłogą. Pokój dzienny z przygotowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 235 000 zł48 m² 25 729,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 48m2 ( ekspozycja okien wschodnia ) składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon z miejscem na aneks kuchenny oraz sypialni o powierzchni 16m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Eleganckie mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Gocławiu. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: przestronne i jasne mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Dobrze skomunikowane, z centrum Warszawy. Powierzchnia 44m2, 2 pokoje, lokal położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wierzbno,Warszawa

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w budynku bez windy na 4 piętrze budynku przy ul. Bytnara. Budynek znajduje się pomiędzy stacjami metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

3 970 zł42 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia w pełni urządzone i wyposażone dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Gibalskiego 9. To cicha i spokojna okolica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Natolin,Warszawa

1 318 000 zł83 m² 15 795,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

1 318 000 zł | sprzedaż | 83,4 m2 | 2 pokoje | warszawa | dereniowa | ursynów Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie / lokal usługowy, do własnej aranżacji usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

630 000 zł44 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

689 000 zł28 m² 25 054,60 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w jednej z najatrakcyjniejszych części Warszawy, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oferujemy urokliwe, w pełni wykończone mieszkanie przy Alei Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

2 800 zł38 m² 72,84 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia dwupokojowego mieszkania na wynajem o powierzchni 38,44 mkw. z osobną kuchnią oraz sporym balkonem przy ulicy 1 sierpnia 44. na pograniczu ochoty i włoch. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł39 m² 21 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2 pokojowe z sypialną przechodnią przez salon. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 39 m2. Remont mieszkanie przeszło w czerwcu br. W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Radzymińskiej, warszawa Praga Północ Marzysz o mieszkaniu, które będzie idealnie dopasowane do Twojego stylu i potrzeb? Oferujemy mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

837 000 zł43 m² 19 465,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej - okolice szpitala Bielańskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pługa

Ochota,Warszawa

3 500 zł61 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie położone na parterze kamienicy z 1933 roku na warszawskiej Ochocie przy ul. Pługa róg Wawelskiej. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

910 100 zł48 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prime elite nieruchomości poleca 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie w stanie deweloperskim - odebrane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 684,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu czy można chcieć czegoś więcej od mieszkania na Ursynowie? Jeśli szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

893 000 zł50 m² 17 827,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy nad kanałkiem Żerańskim. Idealna dla rodziny jak i pod inwestycje. Salon z kuchnią : podłoga drewno egzotyczne + gres szklane parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe 51 m2, w centrum miasta z widokiem na panoramę Warszawy, z dwoma balkonami, idealne dla pary lub singla - polecam Apartament składa się z: salon 18,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

852 500 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu nowoczesną kawalerkę na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! Posiadamy w ofercie 3 kawalerki na sprzedaż na tym osiedlu! Możliwość zakupienia jako pakietu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

665 000 zł39 m² 17 051,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 39m2 na Warszawskiej Woli, ul.Krysta. W skład nieruchomości wchodzą: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

735 000 zł31 m² 23 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w sercu Warszawy, w dzielnicy Wola. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

625 000 zł42 m² 15 060 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł42 m² 20 952 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

.Ścisłe Centrum Warszawy! Marszałkowska! Zapraszam na prezentacje mieszkania w jednej z centralnych ulic Warszawy! Marszałkowska! Stacja Metra Świętokrzyska! Usytuowane na 3 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na osiedlu zamkniętym nowe, ciche,jeszcze niezamieszkiwane nowocześnie urządzone mieszkanie przy ulicy Ludwiki na Woli ( Apartamenty Ludwiki 2023r Dom Development) -300m do stacji metra Płocka,tramwajów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 720 000 zł61 m² 28 196,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe 61 M W kamienicy Z pięknym tarsem otoczone zielenią na sprzedaż lokalizacja Saska Kępa to jedna z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Charakteryzuje się zabytkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

586 447 zł42 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez pcc Warszawa na pograniczu Białołęki i Bródna Prezentujemy Funkcjonalne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 41,47 m2 w standardzie deweloperskim na nowo pobudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

984 180 zł52 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

745 000 zł45 m² 16 555,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1972 roku -warszawa, żoliborz, ul. Włościańska. Budynek (rama H) został ocieplony, jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

729 000 zł51 m² 14 182,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4m2 usytuowane na drugim piętrze w budynku z końca lat 50-tych na warszawskiej Starej Ochocie, w świetnej lokalizacji na ul.Opaczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

810 000 zł43 m² 19 023 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,5 m2 w topowej lokalizacji na starej Ochocie przy ul. Kopińskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

645 000 zł30 m² 21 864,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentuję do sprzedaży klimatyczną i funkcjonalnie zaaranżowaną kawalerkę na warszawskiej Saskiej Kępie przy ul. Afrykańskiej. Nabywca nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

622 000 zł40 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty z 1971 roku, położone na 7. piętrze. Nieruchomość.