dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

759 999 zł39 m² 19 663,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Nowoczesne i słoneczne mieszkanie to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Zawady,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie na Pradze Południe. Mieszkanie po generalnym remoncie urządzone ze smakiem z wysokiej jakości materiałów. Salon to otwarta przestrzeń z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powązkowska

Fort Bema,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przestronne 2 pokoje z dużym balkonem i miejscem parkingowym , położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Fort Bema. Wejście do parku znajduje się w odległości zaledwie 50 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane przy ul. Mińskiej 62. Mieszkania składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z kuchnią. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzony 2 pokojowy apartament na Mokotowie, o funkcjonalnym rozkładzie 43 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Stary Mokotów,Warszawa

4 900 zł58 m² 84,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W rezydencji naruszewicza, 2 pokoje, 58 m 2, tuż przy stacji metra wierzbno budynek: rezydencja Naruszewicza to elegancki apartamentowiec, który składa się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dla poszukiwaczy komfortu lokalizacji połączonego z klimatem i ciszą. Przestronne i jasne mieszkanie z uregulowanym gruntem! Adres: ul. Aleksandra Kowalskiego 3 atuty: przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

989 000 zł55 m² 17 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Okazja - Cena ok. 18.000 zł/m2 Proszę o kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania dnia i godziny prezentacji. :Krótko: warszawa | Wola ul. Ordona | apartament 2 pokoje z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Stegny,Warszawa

569 000 zł42 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią - Mokotów Dolny, stegny Szukasz mieszkania z wygodnym układem w zielonej części miasta? To dwupokojowe mieszkanie z osobną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

727 000 zł55 m² 13 101,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 55,49m2 mieszcząca się na 4-piętrze. Budynek z 2005 roku, wyposażony w windę do poziomu garażu. Osiedle ogrodzone, monitorowane, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na Pradze Południe, piętro 7/12. Mieszkanie rozkładowe. Dwa pokoje: salon o powierzchni 18 m2 z wyjściem na loggię o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

760 000 zł47 m² 16 305,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyposażone, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce- tarchomin przy ul. Ceramicznej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego kameralnego czteropiętrowego budynku z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 000 zł38 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Świetna oferta na wynajem - mieszkanie na Białołęce - cicha, spokojna okolica *** Słoneczne 2 pokoje o powierzchni 37,5 m2 z balkonem. Osiedle - strzeżone, zamknięte. Wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Bielany, ul. Lwa Tołstoja, 8 minut pieszo od Stacji metra Wawrzyszew. (600m pieszo) Do wynajmu dwupokojowe przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 10-pietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Agorze

Las Bielański,Warszawa

823 530 zł50 m² 16 427,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie do przejęcia od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 37 m2. Rozkład pomieszczeń: - sypialnia - łazienka - salon z aneksem kuchennym Lokal został wyposażony w sprzęty agd, 2 duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2 w dzielnicy Włochy przy ul. Chrościckiego. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak pl/en/ua/ru 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Woli Mieszkanie po kompleksowym remoncie, wszystkie instalacje oraz wyposażenie są nowe i objęte gwarancją. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, w pełni umeblowany apartament z dużym tarasem od strony cichego patio. Sypialnia z osobną garderobą. Pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 43 m2 przy ul. Kabacki Dukt przy stacji Metra Kabaty. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej, zamykanej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł52 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 52 m2 w otoczonym zielenią, spokojnym osiedlu w samym centrum Warszawy salon, jadalnia z aneksem kuchennym i sypialnia Mieszkanie bezpośrednio od właścicieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Rzece

Żerań,Warszawa

725 000 zł42 m² 17 448,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe mieszkanie dwupokojowe o metrażu 41,55 m2, z balkonem, miejscem parkingowym w garażu podziemnym, klimatyzacją, na zamkniętym osiedlu, na warszawskim Żeraniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

610 000 zł39 m² 15 681,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie mieści się przy ulicy Powstańców śląskich, w budynku z 2010 roku. Pod blokiem znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

650 000 zł47 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,8 m2 z oddzielną widną kuchnią oraz balkonem i piwnicą w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Ursynów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł39 m² 12 276,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Białołęka, ul. Husa > 39,10 m2, 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon ok 7 m2 > autobusy: 200 m od klatki > tuż przy osiedlu Selgros, biedronka, Lidl, poczta > osiedle chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 090 000 zł59 m² 18 475 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie otoczone zielenią przy ul. Jana Kazimierza 60. Na łączną powierzchnię 59m2 składają się; - salon z dużym aneksem kuchennym w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 2 pokojowe 33,68m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 499 012,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promenada

Mokotów,Warszawa

645 000 zł36 m² 17 946,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta W przygotowaniu po więcej szczegółowych informacji zapraszamy niebawem. Nowa oferta! Kawalerka 35,94 m na położona na warszawskim Mokotowie w wyjątkowej lokalizacji przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwójna

Białołęka,Warszawa

619 000 zł45 m² 13 770,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Okazja! Szybka sprzedaż Cena aktualna do 10.04.2025r Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Podwójnej 5, położone na granicy Białołęki i Targówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

1 050 000 zł58 m² 18 200,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania na Ochocie w doskonałym punkcie lokalizacyjnym? Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z niesamowitym widokiem oraz potencjałem inwestycyjnym, jak i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

849 900 zł51 m² 16 664,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek 7/04/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Kasprzaka 5 / Wola / 500 m do metra Rondo Daszyńskiego 2 pokoje / 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

654 000 zł41 m² 15 951,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie (40,41 m2) w wysokim standardzie na Pradze-Południe. W całym mieszkaniu - ogrzewanie podłogowe. Atuty nieruchomości Wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 160 000 zł54 m² 21 601,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Centrum,Warszawa

990 000 zł47 m² 21 063,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy przy ul. Chmielnej. Nieruchomość idealna dla pary lub pod inwestycję. Największymi atutami mieszkania są lokalizacja oraz wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 401,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilanów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, wilanów, miasteczko Wilanów ul. Kieślowskiego bez prowizji miejsce w garażu podziemnym wliczone jest w cenę najmu Okres najmu minimum 1 rok. W pełni wyposażone, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

1 099 000 zł46 m² 23 891,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu świetnie urządzonego mieszkania położonego na terenie inwestycji "fort Służew". Oddane zaledwie 5 lat temu osiedle znajduje się w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł58 m² 42,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu komfortowe dwupokojowe mieszkanie na Miasteczku Wilanów, przy ul. Klimczaka 10. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio | 2 pokoje, 36m2 | ul. Jana Kazimierza 28 | bardzo ciche | koszt 3200zł + opłaty 520zł | najem okazjonalny | dostępne od 01-04-2025. Mieszkanie: 2 pokoje, 36m2 Piętro 1 / 6 (z windą) agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

899 900 zł43 m² 20 927,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta bezpośrednia. Oszczędzasz 25 tys. zł na prowizji ***nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami, proszę nie dzwonić w tej sprawie.***.