dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 750 000 zł137 m² 27 372,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Północ Nieruchomości Końskie prezentuje niepowtarzalną ofertę sprzedaży: apartament Premium z tarasem 70 m - Warszawa Mokotów Przestronny salon z panoramicznymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł51 m² 22 549 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Marina - Ul. Przejazd, zlokalizowanej w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Doskonała lokalizacja w sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mandarynki - 58 m z ogródkiem | 2-stronne mieszkanie | Ursynów / Natolin Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielany,Warszawa

730 000 zł35 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,83 m mieszczące się w nowoczesnym budynku na warszawskich Bielanach. Zamknięte, ogrodzone, monitorowane osiedle z własnym kortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

509 000 zł35 m² 14 513,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Odbiory wiosna 2027 * Zielona okolica * Duży wybór mieszkań Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską, strategicznie zlokalizowaną w prężnie rozwijającej się dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 750 zł48 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje do wynajęcia ursus skorosze tomcia palucha duży balkon dwustronne światłowód Przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 500 zł38 m² 118,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Oferta specjalna 4500zł z miejscem parkingowym! Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie mieszkanie blisko lotniska ( dawna ulica 17 stycznia). Dwa osobne pokoje, widna kuchnia. Mieszkanie w standardzie podstawowym. Łazienka po remoncie. Tylko najem okazjonalny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Centrum,Warszawa

5 700 zł53 m² 107,55 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, elegancki apartament, położony w samym Centrum Warszawy, przy ul. Złotej. Pięknie wykończony z dbałością o detale, elegancki i stylowy o powierzchni 53 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

735 000 zł46 m² 16 083,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 2005 roku zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ul Chełmońskiego. Klatka schodowa jest bardzo duża, znajdują się w niej dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 48 M2, 2 pokoje, pierwszy najemca, ul. Handelsmana, wilanów. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w inwestycji Royal Residence nowoczesnej enklawie niskiej zabudowy, stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł45 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wejdź zanim zrobi to ktoś inny przed Tobą mieszkanie z potencjałem, które trudno przebić! Jeśli szukasz miejsca, które połączysz z własnym stylem i wykończysz dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

2 200 000 zł44 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament W najmodniejszej części powiśla Duży taras | Wysokość - 3 m | Z parkingiem podziemnym i komórką lokatorską | Gotowy do zamieszkania | Inwestycja Moderna *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

3 640 zł46 m² 79,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Śródmieście Południowe,Warszawa

430 000 zł32 m² 13 646,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia Dostępny od 12-11-2025, apartament dwu pokojowy z oddzielną kuchnią powierzcnia 54m2 na Mokotowie ul. Polski Walczącej 2 Mieszkanie na 12tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 050 000 zł56 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mamy do zaoferowania piękne klimatyczne mieszkanie o powierzchni 55 mkw, usytuowane na wysokim parterze w kamienicy z 1955 roku po generalnym remoncie. Dla osób ceniących klimaty kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 800 zł40 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu na osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem

Włochy,Warszawa

589 600 zł44 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania w stanie deweloperskim (z 8% vat) | Ceny od 13 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) 0% Oferta bez prowizji Podstawowe informacje: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 999 zł41 m² 97,54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, ciche 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6 piętrze z 8 w nowym budynku przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

765 000 zł42 m² 18 209,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rozważasz inwestycję pod najem krótko/długoterminowy? Trafiłeś w punkt! Jaki? Po pierwsze centrum życia biznesowego Woli (rondo Daszyńskiego 10 min komunikacją); po drugie bliskość Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zadbanym budynku przy al. Prymasa Tysiąclecia 85 w Warszawie (wola). Nieruchomość: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 300 000 zł50 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Towarowej na bliskiej Woli. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 700 zł43 m² 86,45 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Styl, światło i komfort: 2-pokojowe mieszkanie na Woli, ul. Jana Kazimierza Przedstawiam do wynajęcia pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 42,8 m z loggią 6 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

590 000 zł52 m² 11 240,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bielany, ul. Kwitnąca 19 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na dziewiątym piętrze budynku z windą, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 439 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

740 000 zł54 m² 13 816,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1988 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

730 000 zł53 m² 13 773,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam mieszkanie o powierzchni 53 m2, położone na 5. piętrze w bloku z windą. Lokal jest gotowy do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów finansowych. Dwustronna ekspozycja północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Żoliborz,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na parterze w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie cichej i spokojnej okolicy, pełnej zieleni. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Filtry,Warszawa

680 000 zł35 m² 19 241,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowa cena! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy | Nowogrodzka 78 Idealne pod wynajem lub dla singla/pary - gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania w samym sercu Warszawy, gdzie wszystko masz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43 m2. Lokal po remoncie nie był zamieszkały, dzięki czemu przyszły najemca może liczyć na wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2 przy ul. Żelaznej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z dużym łóżkiem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. +48 Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,44 m , zlokalizowane przy ul. Skoroszewskiej w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

649 000 zł36 m² 18 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. ul. Obrońców Tobruku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 500 zł50 m² 69,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,3 m2 z imponującym tarasem o pow.25 m2 na Kabatach przy ul. Wąwozowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełska

Wyględów,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe rozkładowe, narożne, w pełni umeblowane, ładnie zaaranżowane mieszkanie - ok. Mordoru, na ogrodzonym, kameralnym osiedlu (brama wjazdowa na pilota) z naziemnym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

4 900 zł54 m² 90,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 5/7 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Wojciecha Górskiego, śródmieście Północne. Jasne, przestronne, nowocześnie umeblowane, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Czyste,Warszawa

848 500 zł38 m² 22 200,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 38,22 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 47 m na Bemowie przy metrze bemowo! Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 59,47 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 45,40 m , zlokalizowane tuż przy stacji metra Wilanowska. Lokal znajduje się na 14. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Wola,Warszawa

2 390 zł30 m² 79,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia o powierzchni 30 m2, składające się z: - salonu - sypialni - łazienki z kabiną prysznicową -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij