dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

995 000 zł41 m² 24 068,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Lokal w centrum Warszawy przy ulicy Poznańskiej w przedwojennej kamienicy z windą. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 41,34 m2 z balkonem w pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2003 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Widawskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

637 500 zł38 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Westate Praga przedstawia dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Międzynarodowej na Saskiej Kępie. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 37,50 m2 Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

712 000 zł49 m² 14 442,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

839 293 zł52 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z przestronnym balkonem na Bemowie lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się część miasta, doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

619 000 zł30 m² 20 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły, znajdującym się na Muranowie, tuż przy stacji metra Ratusz Arsenał. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

3 750 zł55 m² 68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 31.12.2025 ENGLISH VERSION BELOW Do wynajęcia duże 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy - ul. Krucza przy Widok. W pełni wyposażone i gotowe dla nowego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

635 000 zł42 m² 14 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zamieszkaj od zaraz w świeżo wyremontowanym mieszkaniu, gdzie komfort łączy się ze świetną lokalizacją! To przestrzeń idealna dla osób, które chcą wprowadzić się bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzewiowa

Grochów,Warszawa

5 250 zł23 m² 228,26 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne Nieaktualne, nieaktualne Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł36 m² 147,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na ul. Krochmalnej o powierzchni 36 m położony na drugim piętrze jednego z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów mieszkaniowych w centrum Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

539 000 zł40 m² 13 508,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dostępne od zaraz! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,90 m2 przy ulicy Strumykowej 29b na Białołęce. To idealna propozycja zarówno dla rodziny jak i dla inwestorów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

663 000 zł41 m² 16 170,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Zielony Mokotów, świetna komunikacja, idealne na wynajem lub własne cele mieszkaniowe. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 822,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2005 roku -warszawa, ursus, ul. Królów Polskich. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon o powierzchni 19,1 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 549,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferowane jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,80 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Rozłogi na warszawskim Bemowie. Lokal przeszedł gruntowny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

798 000 zł47 m² 16 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

1 039 000 zł56 m² 18 714 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Osiedle Leśne 55,52 m z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,52 m , położone na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

542 000 zł32 m² 16 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze kamienicy z cegły idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

580 000 zł39 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Poznaj najlepszą inwestycję w okolicy. Nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie - stworzyliśmy system hybrydowy, który łączy zalety ogrzewania gazowego i pomp ciepła. Korzyści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

1 398 000 zł55 m² 25 252,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie z dwoma balkonami oraz klimatyzacją, tuż po generalnym remoncie, zlokalizowane na 6. (i ostatnim) piętrze zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy na Muranowie (w budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

499 800 zł37 m² 13 541 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Berensona (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Skarbka z Gór) > przystanki autobusowe, mnóstwo sklepów i punktów usługowych tuż pod osiedlem > dojazd do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

650 000 zł31 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z możliwością utworzenia 2 pokoi, składające się z: - pokoju - nowej oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju 500 m od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 300 zł44 m² 74,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

690 000 zł41 m² 16 829,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą z 1975 roku. Lokal po gruntownym remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lirowa

Szczęśliwice,Warszawa

5 900 zł53 m² 111,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie Z loggią - lirowa 5, ochota Prywatna loggia 4,3 m / Klimatyzacja i pompa ciepła / Kameralny budynek 2024 - tylko 8 lokali / Możliwość umeblowania przez właściciela /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 099 000 zł59 m² 18 586,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, wilanów Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie, które wyróżnia się większym metrażem niż standartowe lokale dwupokojowe. Idealne dla singla lub pary, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Wesoła,Warszawa

499 900 zł36 m² 13 703 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w ogrodzonym kameralnym osiedlu w Wesołej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 572,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* niska zabudowa * Piękny widok * Zarezerwuj w tym tygodniu 20 minut na spotkanie, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 883,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 48,9 m , zlokalizowane przy Al. Stanów Zjednoczonych na prestiżowej Saskiej Kępie. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prazentuje 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Saska przy ul. Skalskiego 1. Funkcjpnalne mieszkanie o powierzchni 45 m , z garderobą obok sypialni, balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

818 235 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,5 m2, na którą składają się: - salon, - sypialnia, - oddzielna, widna kuchnia, - łazienka z wc, - oraz przedpokój. Dodatkowo do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 521,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m2. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Tarchominie przy ul. Światowida. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Imielin,Warszawa

1 005 000 zł59 m² 17 091,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Alternatywy Ekspozycja okien na 3 strony świata (salon - jedno okno na południe drugie północ, kuchnia - zachód, sypialnia - północ) Bardzo ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

890 000 zł44 m² 20 135,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowo słoneczne, jasne i przestronne mieszkanie z loggią w urokliwej części Wilanowa, w inwestycji Villa Bianca. Całości dopełnia kolorystyka, w której wiodącą rolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (36 mkw.), po generalnym remoncie, blisko centrum, umeblowane, z możliwością własnej aranżacji. Mieszkanie będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla studentów wum, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.