dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Śródmieście,Warszawa

945 000 zł38 m² 24 654,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny design I cisza W centrum miasta - osiedle "kolska od nowa" Topowa lokalizacja | Gotowe do wprowadzenia | Wysoki standard | Blisko Arkadii | Miejsce w garażu podziemnym | Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50m2 na warszawskim Bemowie, ul. Lazurowa 21. W skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portofino

Stegny,Warszawa

629 000 zł42 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje + oddzielna kuchnia + piwnica | stegny - ul. Portofino Powierzchnia: 42,3 m Piętro: 5 Liczba pokoi: 2 Piwnica: tak - w cenie opis nieruchomości Jasne, ustawne pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku przy ul. Obozowej na warszawskiej Woli. Budynek z 1935 roku- znajduje się w spokojnej, bezpiecznej i bardzo zielonej okolicy. W bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Montwiłłowska

Elsnerów,Warszawa

759 000 zł52 m² 14 737,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! W skrócie ul. Montwiłłowska, targówek, warszawa Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz atrakcyjnego lokum świetnie trafiłeś. Mamy do dyspozycji funkcjonalne i zadbane mieszkanie na Ursynowie w nowym budownictwie w spokojnej i cichej okolicy. Duży atut -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na siódmym, ostatnim piętrze. Budynek z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Moczydło,Warszawa

1 495 000 zł56 m² 26 696,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Luksusowy apartament na ostatnim piętrze z widokiem na panoramę Warszawy | Ostatnie pieto 9+10 kondygnacja | 55,44 m | Taras na dachu | Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie po remoncie, dwupokojowe o pow. 55 m2, nowoczesne, funkcjonalnie urządzone i wyposażone w nowe meble. Mieszkanie z ładnie wyeksponowanym balkonem, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

760 000 zł48 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Tylko bezpośrednio! Mieszkanie w świetnej lokalizacji, świetne nie tylko do zamieszkania, ale także na wynajem. Niedaleko duzo zieleni (np. Łazienki, park Sielecki), w pobliżu sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

658 000 zł38 m² 17 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim budynku zlokalizowane w spokojnej, zielonej dzielnicy - Warszawa Żoliborz, przy ul. Generała Zajączka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Powązki,Warszawa

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze 8-piętrowego apartamentowca przy ul. Okopowej ( na wysokości Kolskiej), położone na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

4 350 zł67 m² 64,93 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 67m2, parter/6 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Okrąg, śródmieście, solec. Idealne dla singla/singelki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 450 zł36 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m , z dużym balkonem (8 m ), zlokalizowane przy ul. Gumińskiej 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł47 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie w starej kamienicy, wygodne, wyremontowane, usytuowane na parterze przedwojennej kamienicy, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł39 m² 26 992,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Nieruchomość Oferowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 521,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m2. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Tarchominie przy ul. Światowida. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

872 000 zł50 m² 17 336 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrze w bloku z 1967 roku zlokalizowane na granicy Woli i Śródmieścia przy Al. Solidarności. Mieszkanie o powierzchni 50,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m , położone przy ul. Żupniczej na Praga-Południe w Warszawa. To propozycja dla singla lub pary, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 474,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 45.70 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57 m2, zlokalizowane na Ursynowie, przy ul. Nugat. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na balkon, - otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 310 000 zł70 m² 18 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny i komfortowy apartament położony na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 70,00 m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

845 000 zł60 m² 14 154 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu. Przestrzenne, zadbane i gotowe do wprowadzenia. Remont objął także wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł54 m² 212,96 zł/m²

 

Piętro:34/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m , położony na 34. piętrze prestiżowego wieżowca Cosmopolitan - jednej z najbardziej rozpoznawalnych ikon warszawskiej panoramy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

3 900 zł47 m² 83,69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Lokal jest usytuowany na 4 piętrze, w budynku oddanym do użytkowania w 2025 r. Na jego powierzchnię 46,5 m2 składa się: salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawrzyszew,Warszawa

999 999 zł55 m² 18 031 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy - na Bielanach. Marzysz o miejscu, które łączy spokój natury z wygodami wielkiego miasta? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne