dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem, w którym będziesz się czuł jak u siebie? Lubisz zielone Bemowo? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego.! ważne! - Obowiązkowa umowa najmu okazjonalnego. - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

432 280 zł40 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >metraż 40,40 m2 >numer E1-11 >pokoje 2 >piętro: 0 (parter) >cena 432 280 zł >cena za 1 m2 - 10 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 20,03 m2 >sypialnia 12,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy Metrze Kondratowicza, w okolicy, przystanków autobusowych, a przy tym cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Możliwość zakupu na kredyt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Warszawskiej Woli Lokalizacja: - 450m od metra młynów - 100m - Przystanek autobusowy Płocka szpital - 500m - Przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Górce,Warszawa

4 500 zł48 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, piętro 4/9 z windą w budynku z 2022 roku przy ul. Konarskiego, bemowo Górce. Mieszkanie nowe, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

724 190 zł52 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie na parterze z balkonem, które znajduje się w świetnym punkcie komunikacyjnym na warszawskim Mordorze. Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Grzybowski

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,04 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Nieruchomość ma 52 mkw i składa się z salonu, otwartej widnej kuchni, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

499 000 zł44 m² 11 445 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 43,67 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku (brak windy) z 1975 r. na Targówku. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Perełka dla miłośnika starego Żoliborza i przedwojennych kamienic. Dwupokojowe, przestronne, bardzo eleganckie, umeblowane mieszkanie w historycznej kamienicy na Żoliborzu do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

509 000 zł45 m² 11 201,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie 45,44 m2. Składa się z dwóch pokoi oddzielnej widnej kuchni łazienki oraz schowka. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Usytuowane jest na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

769 000 zł36 m² 21 361,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z przepięknym widokiem na centrum Warszawy. Przytulne, doświetlone, ciche i kameralne na 11 piętrze. Panorama z okien zapiera dech o każdej porze i w dzień i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

700 000 zł36 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw w kamienicy z lat 20-tych na Mokotowie. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w czerwcu 2019 r., podczas gdy kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolumen

Wawrzyszew,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w osiedlu Wawrzyszew na warszawskich Bielanach. Kameralny budynek na ogrodzonym terenie. Mieszkanie jest widne, czyste, zadbane, na podłodze świeżo wycyklinowana klepka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

432 200 zł40 m² 10 698 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Charakterystyka >metraż 40,4 m2 >numer E1-11 >pokoje 2 >piętro: 0 (parter) >cena 432 280 zł >cena za 1 m2 - 10 700 zł Mieszkanie składa się >salon z aneksem kuchennym 20,03 m2 >sypialnia 12,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, piętro 1/3 bez windy z 1980 roku, bemowo-Lotnisko. Idealne dla rodziny. Dostępne na kredyt lub za gotówkę. Mieszkanie to: * pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Centrum,Warszawa

8 000 zł60 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w pięknej kamienicy w ścisłym Centrum przy prestiżowej ulicy Mokotowskiej świeżo po remoncie - nowe zdjęcia w trakcie. Rozkład: mieszkanie 60m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż ładnie wyremontowane mieszkanie o pow. 40 m2, zlokalizowane w kameralnym budynku z cegły przy ul. Żytniej. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomżyńska

Stara Praga,Warszawa

559 000 zł36 m² 15 315 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy nową ofertę! warto! Gotowiec Inwestycyjny. Mieszkanie podzielone na 2 mieszkania. Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu. Idealne na inwestycję mieszkanie Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie gotowe do wejścia! Budynek: mieszkanie znajduje się na pierwszym na piątym piętrze w budynku z 2016 roku. Na osiedlu znajduje się zielone patio i plac zabaw. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

757 600 zł47 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu przestronny lokal z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

675 000 zł51 m² 13 339,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na warszawskiej woli. Lokalizacja: - 250m przystanek tramwajowy Wola-Ratusz - 600m fabryka Norblina - 600m browary warszawskie - 1,1km Metro Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 211 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia znajdujące się na 2.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą. Lokal mieści się przy ulicy Ludwika Kondratowicza 29a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 165 000 zł60 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, ekskluzywny, dwupoziomowy apartament z przestronnym tarasem, mieszczący się przy ulicy Kopalnianej, w spokojnej, zielonej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

535 000 zł38 m² 14 079 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Skrót: do sprzedaży kompletnie wykończone mieszkanie w niskim 4-piętrowym bloku w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym Grochowa, przy ul. Międzyborskiej. Bardzo dobra oferta dla Inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

552 521 zł40 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w kameralnej inwestycji mieszkaniowej stworzonej z myślą o tych, którzy szukają spokoju. Fantastyczna lokalizacja na warszawskich Włochach pozwoli Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł36 m² 96,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz cichego, świetnie skomunikowanego, mieszkania w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy- na Mokotowie? Czy bliskość wszelkich sklepów, bazarku ze świeżą żywnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Nowa Praga,Warszawa

455 000 zł37 m² 12 297 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy idealnie zlokalizowane oraz komfortowe mieszkanie na Pradze Północ (nowa Praga) przy ul. Karola Darwina Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

547 872 zł44 m² 12 580,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji od kupującego!. 0% prowizji. 0% pcc. Na sprzedaż mieszkania na Bemowie w nowopowstającej inwestycji przy ul. Szeligowskiej Powierzchnia mieszkań od 32m2 do 72m2 i są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

430 000 zł37 m² 11 653,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m2 na 8 piętrze, w otoczonej zielenią okolicy (3 parki w odległości spacerowej), ciche, rozkładowe, w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

540 432 zł39 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 38,88 m2 >numer A.3.05. >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Płudy,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ciche dwa pokoje na nowym osiedlu "miasto Moje" ul. Marywilska 68. Lokal znajduje się w budynku IV-go etapu, oddanego do użytku. Zakup od osoby prywatnej, mieszkanie zostało wykupione od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

418 515 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 76m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

910 000 zł56 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj w jasnym i przestronnym, 2-pokojowym mieszkaniu blisko centrum, przemieszczaj się po Warszawie metrem i ciesz się klimatem Starego Żoliborza! Przedmiotem naszej oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Stryjeńskich 15a, czyli spokojnej okolicy w bliskiej odległości od Metra Kabaty. Metro w odległości niecałych 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description at the bottom of this page Stare Miasto i Krakowskie Przedmieście 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze Plan mieszkania: - sypialnia od strony podwórka, z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gocławska

Kamionek,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gocławskiej na Pradze Południe w obrębie eleganckiego zamkniętego osiedla. Nieruchomość ma 37 mkw i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

830 000 zł54 m² 15 398,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne , idealnie ciche 2 pokojowe mieszkanie na Miasteczku Wilanów. Dobry standard wykończenia; lokal jednostronny o przyjemnym rozkładzie : salon z kuchnią ok.35m2, sypialnia ok. 12m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 762,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję komfortowe, gotowe do zamieszkania ( po remoncie ) rozkładowe i widne 2-pokojowe mieszkanie w niezwykle urokliwej i zielonej części Bielan (chomiczówka , ul Marii Dabrowskiej ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

545 000 zł42 m² 12 865,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Świderskiej 113 na 1 pietrze. Budynek został wybudowany w 2006 roku, osiedle zamknięte ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atuty nieruchomości: nietuzinkowe mieszkanie, wysokość pomieszczeń - 350 cm, dodatkowe możliwości aranżacyjne np. antresola, dodatkowe pomieszczenie (28 m2) pracownia/gabinet/schowek/dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

546 082 zł40 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 39,86 m2 >numer A.2.05 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >kameralna inwestycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij