dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 700 000 zł130 m² 13 087 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal usługowy na sprzedaż o powierzchni 129,9m. Lokal znajduje się na parterze, posiada duże witryny od strony wewnętrznego dziedzińca. Wszystkie media rozprowadzone, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

15 €/m²2 852 m² 42 780 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy z częścią usługowo-handlową na poziomie parteru i piętra, położony na warszawskim Mokotowie, u zbiegu ulic Puławskiej i Rakowieckiej. Usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 684,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy 37 m, parter - Warszawa Ursus, skorosze Idealny pod działalność usługową lub handlową! Opis lokalu: duże przeszklenia i przestronna witryna - idealne do ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Centrum,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 906,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Emilii Plater w samym centrum Warszawy. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 58,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

73,53 zł/m²204 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo - handlowy w prestiżowej lokalizacji w apartamentowcu w sercu Saskiej Kępy. W galerii handlowej znajdują się sklepy sieciowe tj. Rossman oraz biura firm. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²262 m² 15 201 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prime elite Nieruchomości do wynajmu gotowe biuro na 6 piętrze o powierzchni 256,95 m2 netto (+2% add-on) w nowoczesnym biurowcu przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. Łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Nowolipki,Warszawa

160 zł/m²25 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 25m2, parter/13 w budynku z windą z 2000r, wola Nowolipki. Lokal znakomity na niewielki sklep lub punkt usługowy, salon kosmetyczny, fryzjerski, salon tatuażu. Cena: 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 600 000 zł132 m² 19 697 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal 132M2, z umową najmu, dostosowany do działalności medycznej lub kosmetologii, ursynów - natolin budynek: budynek mieszkalny pięciopiętrowy z lokalami usługowo-handlowymi na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

2 132 640 zł133 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy do sprzedaży biuro w budynku przy ul. Bukowińskiej 22a, warszawa Mokotów, przy stacji metro M1 Wilanowska. Dostępne Biuro ma obecnie układ pomieszczeń jak na prezentowanym planie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

66 zł/m²26 m² 1 742 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca. Do wynajęcia powierzchnia biurowa , jeden pokój o pow. ok. 26 m 2 na terenie obiektu komercyjnego , tylko z biurami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

13,50 €/m²522 m² 7 047 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy do najmu (właściciel bezpośrednio) biuro w budynku kliwer przy ul. Bukowińskiej 22b, warszawa Mokotów, przy stacji metro M1 Wilanowska. Piętro 10 522,20 m netto / 532,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Patriotów

Wawer,Warszawa

66 zł/m²211 m² 13 919 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 210 m 2 na terenie nowoczesnego budynku komercyjnego w dzielnicy Wawer. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

23,08 zł/m²13 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę miejsce postojowe w garażu podziemnym 300zł/msc pod budynkiem przy ul.Skierniewickiej 34 Dysponuje również komórką lokatorską do wynajęcia w tym budynku 250zł/msc Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Bemowo,Warszawa

94,35 zł/m²90 m² 8 510 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq wynajmie funkcjonujący lokal gastronomiczny o pow. 90.20 m2 zlokalizowany na Bemowie. Lokal znajduje się na parterze, w ciągu innych lokali usługowych. Od wielu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zdrojowa

Sadyba,Warszawa

25 zł/m²320 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bliźniak po remoncie w centralnej części Sadyby w bardzo atrakcyjnej cenie Spokojne klimatyczne miejsce na Sadybie; jednocześnie blisko komunikacji miejskiej, sadyba Best Mall, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Warszawa

Bielany,Warszawa

79 zł/m²70 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko u nas! Oferujemy do wynajęcia lokal doskonały na na cele szkoleniowe - nowy - wolnostojący -wyremontowany budynek. Lokalizacja 5 min od Stacji metro Słodowiec Samodzielny budynek o pow. 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Mokotów,Warszawa

13,50 €/m²257 m² 3 470 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy do najmu (właściciel bezpośrednio) biuro w budynku kliwer przy ul. Bukowińskiej 22b, warszawa Mokotów, przy stacji metro M1 Wilanowska. Piętro 6 256,95 m netto | 262,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bystrzycka

Falenica,Warszawa

118,28 zł/m²186 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 186 m2, zlokalizowany w centrum Falenicy. Lokal znajduje się w nowej inwestycji, usytuowanej w pobliżu innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

15 €/m²150 m² 2 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu biuro do wynajęcia w biurowcu z ochroną i recepcją przy Al. Jerozolimskich, obok Dworca Zachodniego. Powierzchnia lokalu wynosi 150m2 brutto. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

16,49 €/m²849 m² 13 999 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- lokal biurowy do wynajęcia! / Office area for rent! - - Unikalna lokalizacja nad samą stacją metra M1 - Metro Wierzbno! - Dojazd do Centrum - 8 min! Jako nowy właściciel biurowca Metron zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

48 zł/m²56 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal użytkowy w ścisłym centrum przy Al. Jana Pawła II Oferujemy do wynajmu przestronny lokal użytkowy ulokowany na pierwszym piętrze w prestiżowej lokalizacji przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

659 000 zł94 m² 7 048,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo - handlowy w suterenie. Oferując tę nieruchomość, stawiamy na jej potencjał i możliwości, jakie otwiera przed nowym właścicielem. Jest to zarówno doskonała inwestycja, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²574 m² 12 341 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjna przestrzeń biurowa w Śródmieściu do wynajęcia Do wynajęcia biuro 574 m2 / lub inne modyfikacje / w budynku Senator przy ulicy Bielańskiej 12, w samym centrum Warszawy. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

56,70 zł/m²97 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu w kamienicy z lat 30-tych, położonego w prestiżowej lokalizacji, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowa Praga,Warszawa

1 080 800 zł135 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwo do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu z rynku pierwotnego do samodzielnego wykończenia. Idealny pod dużą gastronomię lub inwestycje, jest możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

82,50 zł/m²120 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajmu powierzchnia biurowa w reprezentacyjnym budynku apartamentowo -biurowym położonym na Starym Mokotowie blisko stacji metra. Lokal znajduje się na wysokim parterze, posiada dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

50 zł/m²92 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam Państwa do wynajęcia lokalu handlowo-biurowego o powierzchni 92 m , zlokalizowanego w prestiżowej lokalizacji na warszawskiej Pradze-Południe, przy Rondzie Wiatraczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

135,51 zł/m²107 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szukasz przestronnego mieszkania na wynajem w samym sercu tętniącej życiem stolicy? Cenisz sobie wysoką jakość i wygodę? Zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu 4-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Warszawa

85 zł/m²100 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 m , zlokalizowane w zabytkowej kamienicy z 1911 roku przy ulicy Smolnej w Warszawie. Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

14 €/m²2 500 m² 35 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec do wynajęcia na Mokotowie przy metrze to kameralny budynek biurowy zlokalizowany w pobliżu al. Niepodległości. Biurowiec znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Centrum,Warszawa

86 zł/m²10 m² 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Do wynajęcia powierzchnia ok 10 m 2 , jeden pokój , w profesjonalnym budynku biurowym , w ścisłym Centrum Warszawy. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł550 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania świetnie zlokalizowana działka o powierzchni 560 m2, zabudowana budynkiem usługowym, położona w Warszawie przy ul. Grodkowskiej. Na działce posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

112,20 zł/m²62 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 61,5 m, zlokalizowany na warszawskich Bielanach, w budynku z 2016 roku. Lokal jest idealny pod piekarnię, biuro lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

92,86 zł/m²70 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji na zielonej Sadybie. Lokalizacja Urokliwa Sadyba cieszy uznaniem ze względu na bliskość i dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Warszawa

3 100 000 zł136 m² 22 861,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu lokal biurowy w topowej lokalizacji w Warszawie przy ul. Flory w przepięknej kamienicy z 1914 roku. Idealnie nadaje się pod działalność biurową tj. kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Warszawa

Szmulowizna,Warszawa

20 €/m²135 m² 2 692 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca jasny, przestronny lokal o powierzchni 134,6m2 usytuowany w prestiżowym kompleksie na Placu Konesera. Plac Konesera to znane miejsca na mapie Warszawy, łączy zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

92,86 zł/m²70 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować lokal biurowy w doskonałej lokalizacji na zielonej Sadybie. Lokalizacja Urokliwa Sadyba cieszy uznaniem ze względu na bliskość i dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Aleksandrów,Warszawa

35 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek na Białołęce, przy Trasie Toruńskiej. Wynajem lokalu składającego się z 3 pomieszczeń (100m2, 10m2, 10 m2) o łącznej powierzchni 120 m2, poziom -0,5. 6 schodków w dół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Reniferowa

Brzeziny,Warszawa

63,41 zł/m²82 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 3-pokojowe biuro 82m2, parter/0, w segmencie skrajnym. Białołęka Brzeziny. Idealne na potrzeby niewielkiej firmy, szkołę językową, firmę księgowo-podatkową, dla programistów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Saska Kępa,Warszawa

2 790 000 zł297 m² 9 394 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentujemy Państwu lokal biurowy w pięknej modernistycznej willi z 1932 roku, projektu Prof. Bohdana Pniewskiego - Willa Zalewskich. Oddzielne, bezpośrednie wejście do lokalu od strony ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Stara Praga,Warszawa

55,04 zł/m²91 m² 4 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biurowo-usługowy lokal o pow. 90,82 m2 , na poziomie -1 w starej kamienicy, zlokalizowanej w dzielnicy Praga-północ/stara Praga. W pobliżu znajdują się przystanki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij