dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

43,23 zł/m²58 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu, idealnie skomunikowane z finansowym centrum miasta, położone w prestiżowej okolicy, blisko Nowego Światu. Zlokalizowane na trzecim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ursus

Ursus,Warszawa

11,80 €/m²105 m² 1 239 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 105 mkw w Diamond Business Park Ursus położony jest w dzielnicy Ursus zaledwie 600 m od popularnego outletu Factory oraz 8 km od centrum Warszawy, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

46 zł/m²358 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal po generalnym remoncie o powierzchni 358 m2 mieści się w drugiej linii zabudowy przy ulicy Wiertniczej. Idealnie nadaję się na elegancką kancelarię, biuro, agencję reklamową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

127,05 zł/m²122 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na wynajem przestronny i luksusowo wykończony lokal o łącznej powierzchni 122 m2. Lokal znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w zabytkowej kamienicy warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wola

Wola,Warszawa

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pokój biurowy, w biurowcu! bez dodatkowych kosztów eksploatacyjnych!. W w/w cenie zawarta: obsługa recepcji, ochrona Woda, centralne ogrzewanie prąd, koszytsanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marsa

Wawer,Warszawa

47,59 zł/m²145 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia dla firmy dwa identyczne lokale biurowe o powierzchni 145m2 każdy. Zlokalizowane w Wawrze na pograniczu Pragi-Południe niecały 1 km od Ronda Ignacego Mościckiego i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

32,47 zł/m²77 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 77 m2 na Gocławku przeznaczony na cele biurowo- handlowo-usługowe do wynajęcia - lokal składa się z pomieszczenia głównego + trzy oddzielne pomieszczenia + zaplecza + toalety (77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Młociny

Młociny,Warszawa

23,33 zł/m²300 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dla firmy dom o powierzchni 300m2 położony jest w spokojnym i cichym miejscu Młocin. Działka o powierzchni 1128m2 Trzy kondygnacje. Przyziemie: garaż 38m2, hydrofornia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

64,47 zł/m²38 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal położony w ścisłym centrum Warszawy przy Pl. Konstytucji. Lokal składa się z dwóch niezależnych, zamykanych pokoi ( 14 i 12 m.kw), oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wawer

Wawer,Warszawa

50 zł/m²75 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro w doskonałej lokalizacji w Centrum Międzylesia o powierzchni 75m2,światłowód, klimatyzacja, wentylacja mechaniczna Możliwa także większa powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

54,55 zł/m²33 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Doskonałe na małe biuro Do wynajęcia biuro , dwupokojowe na Woli, w Biurowcu. 33m2 (w tym dwa pokoje 14m2 oraz 19m2) bez dodatkowych opłat eksploatacyjnych. Atrakcyjna cena Recepcja, szybki internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Jana Pawła II

Centrum,Warszawa

160 zł/m²100 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu na parterze - warszawa centrum! nowoczesne pawilony handlowe lokal użytkowy Z witrynami 100 M2 na parterze! wejście bezpośrednio Z ulicy! duży ruch pieszych! Lokal od ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²40 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomieszczenie biurowe w biurowcu w centrum Warszawy. Czynsz najmu za 1mkw. 60pln + 18pln za koszty eksploatacyjne. Do podanych cen należy doliczyć podatek vat. Lokal dostępny od zaraz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Okęcie

Okęcie,Warszawa

4,10 €/m²1 496 m² 6 134 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 1496 m2 wydzielona z hali magazynowej, z dostępem do bramy 0 i rampy (rozładunek samochodów ciężarowych i tir). Powierzchnia widna, ogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Wola

Wola,Warszawa

51,20 zł/m²35 m² 1 792 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecamy Biuro w centrum Woli. W dobrej cenie! Doskonały na tzw start lub dla małej kilkuosobowej Firmy Składa się z dwóch pokoi Biurowych w Biurowców. Opłaty z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Gocławek

Gocławek,Warszawa

43,24 zł/m²74 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia powierzchnię biurową 74 m2 (64 m 2 powierzchni biurowej i 10 m 2 powierzchni wspólnej): 2 pomieszczenia + współdzielona kuchnia + współdzielone wc. Zaznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

97,14 zł/m²18 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mały lokal przeznaczony na działalność usługową, drobny handel lub biuro. Lokal posiada dużą witrynę (ok.5mb) Wysokość lokalu 2,8m, oświetlenie rastrowe, na podłodze jest gres, w oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

70,28 zł/m²498 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Samodzielny budynek biurowy w willowej części Wilanowa ul. Królowej Marysieńki. Powierzchnia całkowita 615 m2, powierzchnia użytkowa 498 m2. 3 poziomy biurowe + piwnica. Na każdym poziomie 3 lub 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Ursynów,Warszawa

37,27 zł/m²1 100 m² 41 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępny od zaraz. Do wynajęcia w całości nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy 1100m2 na Ursynowie -pyry. Budynek magazynowo-biurowy ( 500 m2 biura, 600 m2 magazyny), posadowiony na odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, Ochota

Ochota,Warszawa

79,55 zł/m²220 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z witrynami. czynsz najmu do negocjacji. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Mokotów Madalińskiego 50/52 lok.1 02-581 Warszawa Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

36 zł/m²250 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny narożny segment na cichym i strzeżonym osiedlu segmentów na Ursynowie. Całkowita powierzchnia domu to ok. 340 m2, na działce o pow. ok. 260 m2. Każdy poziom domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Oferujemy do wynajęcia bardzo klimatyczną powierzchnię ok 120 m2, może być z przeznaczeniem zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Stara Praga,Warszawa

105 zł/m²20 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze z witryną.Nadaje się na wiele działalności.Pokój z zapleczem -kuchenka i łazienka(prysznic)dodatkowo antresola zaadoptowana na sypialnię. Koszt 2100/mies plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²40 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

40 m2 powierzchni biurowo-usługowej Hoża róg Poznańskiej rozkład Biuro składa się z obszernego pokoju, pomieszczenia recepcyjnego, holu i łazienki standard Możliwość wykończenia zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, al. Jana Pawła II

Wola,Warszawa

52,50 zł/m²80 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 80m2 przy Al. Jana Pawła II, na styku Woli i Śródmieścia. Znakomita lokalizacja przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowy Świat

Nowe Miasto,Warszawa

70 zł/m²150 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Lokal biurowy w reprezentacyjnej kamienicy w centrum Warszawy. Lokal mieści sie na 2 piętrze pięknie odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy vis a vis Muzeum Narodowego. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Wola

Wola,Warszawa

113,33 zł/m²75 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal mieści się w ścisłym centrum, bardzo czysty w pełni wyposażony i gotowy do działalności wraz z pracownikami. Składa się z 4 pomieszczeń holu (recepcja) toalety dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

11,50 €/m²400 m² 4 600 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec położony jest u zbiegu ulic Rzymowskiego oraz Puławskiej. Dzięki bezpośredniemu położeniu przy trasach wylotowych z Warszawy dojazd do budynku jest dogodny i szybki. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

31 zł/m²128 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronne czteropokojowe mieszkanie o pow. ok. 130 m2 na pograniczu Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie składa się z salonu, 3 sypialni, kuchni, łazienki, wc, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

54 zł/m²59 m² 3 208 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 59,4 m2, piętro 5. Budynek znajduje się przy Al. Solidarności, śródmieście. Doskonała lokalizacja. Lokal biurowy. Liczba pomieszczeń 3. Cena: 3207,6 zł netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Starościńska

Mokotów,Warszawa

104,44 zł/m²45 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Działająca restauracja ze stałą bazą klientów, niewysoki czynsz, w tym woda, ogrzewanie i ogródek. Zgoda na piwo i wino. Czynsz 4700 Odstępne 45tys

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kierbedzia

Dolny Mokotów,Warszawa

45 zł/m²56 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Budynek biurowy. 3 pomieszczenia biurowe; na podłodze wykładzina dywanowa, ściany odmalowane na biało; 2 wspólne toalety na piętrze; ochrona 24h na parterze przy wejściu; parkowanie we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

41,10 zł/m²73 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy dwupoziomowy 73 m z oddzielnymi wejściami i sanitariatami oraz komunikacją wewnętrzną wynajmę na biuro lub biuro i magazyn. Wejście z ulicy Sady Żołiborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

81,08 zł/m²74 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestrzenny lokal położony na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Smolne, w samym centrum. Lokal idealny na biuro - agencję pr, kancelarię itd. Kamienica znajduje się obok ronda de.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

44,44 zł/m²450 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro należy do zespołu trzech, unikalnych, stylowych budynków położonych na jednej posesji w historycznym parku, w pobliżu Traktu Królewskiego, z łatwym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

47,59 zł/m²145 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal 145 m2 na pograniczu Pragi Południe i Wawra. Doskonała komunikacja: 21 lini autobusowych, bezpośrednie połączenie z centrum koleją miejską (stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

83,30 zł/m²138 m² 11 495 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy 138 m2 , zlokalizowany w nowo wybudowanym, kompleksie nowoczesnych budynków, położonych w Śródmieściu Płn,na Muranowie przy ulicy Pokornej, na parterze. 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Wola

Wola,Warszawa

110 zł/m²162 m² 17 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

103 zł/m²58 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal użytkowy z witrynami od Al.KEN o pow.57,52m2 , stacja metra KABATY! Lokal usytuowany na parterze w eleganckim budynku bezpośrednio z wejściem i witrynami od AL.KEN , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Wola

Wola,Warszawa

68,57 zł/m²350 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia parter wejście od ulicy trzy niezależne wejścia. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego. Czekam na Kontakt i zapraszam na Prezentacje Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 50 mkw, piętro 4/6 w budynku z windą u zbiegu ul Marszałkowskiej i Wilczej, śródmieście. Okna wychodzą na podwórko, dzięki czemu lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek