dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

89,27 zł/m²109 m² 9 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesne biuro w centrum miasta I 109 m2. Nowoczesny biurowiec jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy stanowiącego doskonałe połączenie wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

65,93 zł/m²106,17 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m , położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal usytuowany jest na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

119,05 zł/m²63 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

doskonały, w pełni wykończony lokal po żabce z rozprowadzoną klimatyzacją w ciągu innych działających lokali usługowych. Przed lokalem parking na 8 samochodów. Podłoga odporny gres,.

Szczegóły ogłoszenia

57,69 zł/m²260 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

DO wynajęcia wolno stojący dom na cele biurowe. Lokalizacja - Pyry, okolica wjazdu na obwodnicę s2. Powierzchnia - 260 mkw Powierzchnia działki- 420 mkw Stan techniczny - bardzo dobry, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²21,36 m² 1 068 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 21,36 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach w okolicach ul. Jutrzenki, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

69,44 zł/m²72 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 5000 pln miesięcznie Opłaty administracyjne - 720 pln miesięcznie (10 pln/m2) Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja -.

Szczegóły ogłoszenia

106,06 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 165 m2, który mieści się na szóstym (ostatnim) piętrze w części frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal posiada taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

97,16 zł/m²97,78 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 97 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu na prestiżowym warszawskim Wilanowie. Lokal wyróżnia się dużą, przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

21,50 €/m²60 m² 1 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem przykładowe biuro o powierzchni 60m2 na 13 piętrze w Warszawie. Wolne biura mieszczą się na różnych piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²671 m² 40 260 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:-

Adres: ul. Myśliborska 102, warszawa Powierzchnia uż.: 671 m2 Liczba pomieszczeń: 17 Grunt: dz. ewid. nr 18 obręb 4-03-03 Cena: 60 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²27 m² 1 755 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy 27 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro ). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

86,33 zł/m²30 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro serwisowane 2-4 os. | ul. Puławska | Warszawa, mokotów Powierzchnia: ok. 20 m | Cena: 2 590 zł netto/miesiąc + vat Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²80 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 80m2, parter/1 bez windy, w budynku z 2005r., Białołęka Tarchomin, Gotowy do użytkowania, idealny na nieuciążliwą działalność, siedzibę niewielkiej firmy, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

19,24 €/m²211 m² 4 059 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilsons nieruchomości komercyjne Powierzchnie biurowe w budynku Atlas Tower. Powierzchnia 1500 m2 zajmująca całe czternaste piętro w biurowcu przy Placu Zawiszy. Moduły biurowe gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

17,90 €/m²486 m² 8 699 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w przedwojennej odrestaurowanej kamienica oferującej ok.3500 m2 powierzchni użytkowej do wynajęcia o wysokim standardzie wykończenia. Do dyspozycji najemców są naziemne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²505,30 m² 42 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy w sercu dynamicznej Woli - idealna lokalizacja dla biznesu! Powierzchnia: 505,3 m netto | parter (4-kondygnacyjny budynek po remoncie) Lokalizacja: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²36,30 m² 2 178 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 36 m2 w budynku biurowym w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy ,.

Szczegóły ogłoszenia

109,90 zł/m²86,58 m² 9 515 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 86,5 m2, który znajduje się na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Stacja Nowy Ursus. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy - 130 m2 w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus.

Szczegóły ogłoszenia

55,39 zł/m²74,63 m² 4 134 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Czynsz za lokale biurowe: netto 55,39 zł/m2/m-c (w tym koszty eksploatacyjne) + opłaty licznikowe. Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe netto 165 zł/m-c. Możliwy podział lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²91,99 m² 6 899 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowy 91,99 m.kw. w Centrum Warszawy. 4m pokoje z możliwością powiększenia. Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

246,76 zł/m²34 m² 8 390 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieduży, bardzo dobrze wyeksponowany lokal z witrynami i wejsciem od głównej ulicy. Posiada 2 duże witryny od ruchliwej ulicy Konwiktorskiej w prestiżowej inwestycji Konwiktorska.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²57 m² 4 332 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 3 pokojowy z możliwością powiększenia na Mokotowie Czynsz 76 zł/m2 netto + vat + prąd Kaucja: 2-miesięczna w kwocie brutto. Miejsce parkingowe netto 280 zł/m-c. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

72,77 zł/m²96,20 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Prestiżowe Biuro w Sercu Górnego Mokotowa | ul. Asfaltowa 8 Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu biurowego o pow. 96,2 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²193,80 m² 9 496 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne biuro w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na pierwszym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

77,95 zł/m²109,99 m² 8 574 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy o powierzchni 109,99 na Mokotowie. Parter - 65,8 m.kw. Antresola 44,2 m.kw. Więcej informacji pod tel.   Doskonale skomunikowana okolica, bliskość centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

76,33 zł/m²169 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro, ewentualnie lokal usługowy w dobrej lokalizacji; ul.Krakowiaków, blisko do ul.Łopuszańskiej, al.Krakowskiej. wejście z ulicy,miejsca parkingowe przed lokalem,cicha okolica,przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

23 €/m²144 m² 3 312 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura, które nie tylko zapewni komfort Twojemu zespołowi, ale też zachwyci Twoich klientów? Przedstawiamy wyjątkową powierzchnię 144 m na 11 piętrze nowoczesnego biurowca w samym.

Szczegóły ogłoszenia

61,49 zł/m²81,80 m² 5 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 81 m.kw.- w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum). 6 pomieszczeń. Oddzielny moduł biurowy z pokojami, z kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

305 zł/m²24 m² 7 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.   , mail:.

Szczegóły ogłoszenia

13,60 €/m²193,33 m² 2 629 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biurowiec zlokalizowany jest na Żoliborzu, w bliskiej odległości od centrum miasta, a także w sąsiedztwie centrów handlowych Arkadia oraz Klif. Posiada doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²600 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

wynajmę bardzo ładną powierzchnie 600m2 po produkcji leków 4m wysoką podłoga bezpyłowa, płytki na ścianach super lokalizacja woda,prąd ogrzewanie okolice ulicy Modlinskiej,ochrona parter dobry.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²147 m² 11 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 147 m.kw. w Centrum Warszawy ( 5 pokoi + recepcja). Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. (300 m.

Szczegóły ogłoszenia

25,75 €/m²420 m² 10 815 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witam Współpracujemy ze wszystkimi budynkami biurowymi także z prywatnymi właścicielami. Mamy ponad 2500 ofert, nie jesteśmy w stanie zamieścić informacji o każdej lokalizacji, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

13,50 €/m²377,99 m² 5 103 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 377, 99 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym klasy A. To idealne miejsce na biuro dla firm i instytucji szukających szczególnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

70,30 zł/m²22 m² 1 547 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia kilka mniejszych i większych lokali, w biurowcu na Pradze Południe z przeznaczeniem na biuro, sklep internetowy, kancelarię itp Budynek wyposażony jest w podstawowe media.

Szczegóły ogłoszenia

119,05 zł/m²189 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal po medycynie estetycznej na Mokotowie : - Metraż 189.

Szczegóły ogłoszenia

76,32 zł/m²190 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

: krótko: piarter w oddzielnym niezależnym budynku w świetnej lokalizacji na Mokotowie. Wyjątkowo duża przestrzeń pod usługi, produkcję, showroom czy biuro. : dla kogo? Dla.

Szczegóły ogłoszenia

74,32 zł/m²133,20 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal użytkowy wykorzystywany aktualnie na usługi medyczne w apartamentowcu na ul. Łuckiej - w bliskim sąsiedztwie Centrum Biurowego Rondo Daszyńskiego Doskonałe miejsce na siedzibę firmy Rok.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²120 m² 8 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferuję na wynajem, atrakcyjny lokal biurowy o pow. 120m2 zlokalizowany w Śródmieściu Południowym tuż przy ulicy Kruczej. 3 pokojowy lokal znajduje się na 6 piętrze w budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²65 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| polecam do wynajęcia na cele biurowe, biurowo- usługowe powierzchnię ok. 65 m2. Dwa pokoje, taras, kominek, aneks kuchenny, łazienka z wanną. Alarm, ochrona, klimatyzacja, internet. Parking przy.