dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

133,86 zł/m²127 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia świetnie położony lokal w pobliżu ulicy Świętojerskiej, w ścisłym centrum Warszawy! Lokal może być otwarty do 22.00 oraz nie może w nim funkcjonować ciężka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

53,24 zł/m²152 m² 8 093 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy o łącznej powierzchni 152,69 m2 w stanie deweloperskim. Duże witryny, wysokość 3,30 m2, zaplecze wys. 2,70 m2. Lokal mieści się na osiedlu w otoczeniu wielu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia ładna kawiarenka znajdująca się w małej Galerii Handlowej, nad którą znajdują się pomieszczenia biurowe. Brak witryn od strony ulicy. Tel.:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

200 zł/m²63 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w świetnej lokalizacji, o dużym natężeniu ruchu pieszego. Ogromne witryny. Istnieje również pomieszczenie socjalne. Świetnie nadaje się na butik lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

85,71 zł/m²105 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Apartament z możliwością przekształcenia na biurowo-usługowy z racji jego położenia. Lokal znajduje się na parterze i posiada blisko 200m2 ogródka przylegającego bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

150 zł/m²30 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 30m2 z witrynami i wejściem bezpośrednio z ulicy w Wilanowie. Miejsca parkingowe zarówno przed jak i za budynkiem. Lokal wysoki na ponad 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

190 zł/m²140 m² 26 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal idealny na siedzibę banku lub usługi finansowe.W sąsiedztwie instytucji finansowych. Bardzo wysoki standard wykończenia.Przed lokalem parking,łatwy dostęp z ulicy ,duże witryny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

60 zł/m²60 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pięciopiętrowy budynek biurowy z własnym parkingiem na 19 pojazdów, całodobową ochroną z monitoringiem. Każde z pięter posiada sanitariaty oraz pomieszczenie kuchenne. Na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

48,74 zł/m²1 550 m² 75 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek usługowy w Wilanowie składający się z: piwnicy z powierzchniami magazynowymi o metrażu 210m2, socjalnymi oraz windą towarową połączoną z lokalem na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²500 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy w ścisłym centrum Warszawy do lekkiego remontu w sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej, stacji metra. Duży ruch samochodowy i pieszy. Preferowany profil najemcy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

70 zł/m²101 m² 7 070 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy przy Rondzie Wiatraczna. Powierzchnia ok. 100 m2. Wymiary lokalu 5x20 metrów. Wysokość 3,5 metra. Piękne witryny na całej długości lokalu. Okna pcv i wszystkie instalacje niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konwiktorska

Śródmieście,Warszawa

350 zł/m²130 m² 45 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piękny, nowy lokal w prestiżowym miejscu W-wy. Istnieje możliwość zabudowy i urządzenia według potrzeb. Zaopatrzony w duże witryny, klimatyzację i wentylację. Całk. pow. 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

140 zł/m²96 m² 13 440 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek w otoczeniu osiedla zamieszkałego przez 22.000 mieszkańców, doskonale skomunikowany licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi ze ścisłym centrum Warszawy (10 minut), jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

50 zł/m²134 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy do sprzedania lub do wynajęcia w mieszkalnej części Bemowa z dużymi witrynami od ulicy. Lokal przy witrynie ma ponad 5m wysokości, natomiast w drugiej części znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

187,36 zł/m²174 m² 32 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na parterze z witrynami o d ulicy, posiadający dwa wejścia, wysoki na 3.6m, w stanie deweloperskim o metrażu 174m2. Lokal dostępny od I kw. 2011 roku. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

87 zł/m²330 m² 28 710 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy z dużymi witrynami w nowym budującym się osiedlu 700mieszkań,dookoła inwestycje developerskie.Lokal dostępny od ulicy,miejsca parkingowe przed lokalem.Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek usługowy o powierzchni 300m2. 240m2 to powierzchnia w pełni użytkowa (130m2 parter i 130m2 piętro), dodatkowo 40m2 to poddasze, które może służyć jako biuro. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

90 zł/m²70 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w ruchliwej części osiedla mieszkaniowego zachodniej Warszawy - obręb ul, powstańców Śł. Stan deweloperski lokalu pozwala na dowolną aranżację, jak również na powiększenie powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

123,81 zł/m²105 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo- handlowy położony przy Al. Solidarności o powierzchni 105 m. Duży ruch samochodowy i pieszy- w pobliżu obiekty generujące ruch oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

100,17 zł/m²420 m² 42 070 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o metrażu 420,7m2 w budynku apartamentowym, składających się z trzech odrębnych lokali (51m2, 166m2, 202m2). Trzy wejścia, parter. Doskonały na sklep spożywczy. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

112 zł/m²141 m² 15 792 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy do sprzedaży, jak również do wynajęcia w centrum Starego Mokotowa. Lokal może zostać sprzedany z najemcą, ponieważ jest zdecydowany klient, umowa 10 lat, 11.500 zł/m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

115,85 zł/m²82 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na nowowybudowanym luksusowym osiedlu na Mokotowie, w rejonie ulicy Rzymowskiego. Powierzchnia typu open space. Lokal posiada duże witryny i okno. Wszystkie media doprowadzone. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

90 zł/m²130 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal umiejscowiony w ruchliwej części wielkiej dzielnicy Warszawy typu mieszkalnego o dużym skupisku bloków. Przeznaczony pod każdą działalność z gastronomią włącznie. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

85 zł/m²240 m² 20 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal powierzchnia 240mkw, wyskość 4,24 w nowym dużym osiedlu do lokalu trzy wejścia ,duże witryny,klimatyzacja miejsca parkingowe usytuowane na przeciwko lokalu. Lokal zanjduje sie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

86,54 zł/m²104 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy z dużymi witrynami w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 104,8 m2. Sala sprzedażowa 99,1 m2 + zaplecze 5,7 m2. Lokal mieści się w ciągu handlowym na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

100,39 zł/m²77 m² 7 730 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na parterze nowoczesnego kompleksu apartamentowego na skraju Doliny Służewieckiej z widokiem na Park. Powierzchnia 77,3m2 w cenie 9300zł netto. Lokal wysoki na ponad 3m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

100,07 zł/m²884 m² 88 460 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 884,6m2, dwupoziomowy, parte: 553m2, piętro: 331,6m2. Lokal wykończony, posiada duże witryny z trzech stron, nad lokalem świetlik i brak innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bielany

Bielany,Warszawa

84,82 zł/m²112 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na parterze nowo powstającego apartamentowca na Bielanach w Warszawie przy ruchliwej ulicy o powierzchni 112,31m2 z czego 29,8m2 znajduje się na antresoli. Wejście oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

60 zł/m²5 707 m² 342 420 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek o powierzchni 5707m2 na Żoliborzu w świetnej lokalizacji. Przeznaczenie na usługi, handel i biura. Składa się z 5 kondygnacji naziemnych i garażu podziemnego. Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²330 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lub wynajęcia lokal usługowy w stenie deweloperskim w bardzo dużym osiedlu apartamentowców , możliwość obsługi inwestycji z zewnątrz , lokal ma duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

110,17 zł/m²118 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 118,4m2 z możliwością połączenia o 87m2 (narożny) oraz 118,2m2, co razem daje 323,6m2. Możliwość zakupu lub najmu także osobno 87m2. Lokale w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

97,22 zł/m²72 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji , bardzo przyszłościowa okolica! Stan lokalu- deweloperski, do własnej aranżacji.Lokal może być przeznaczony pod gastronomię lub inne usługi. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

100,32 zł/m²63 m² 6 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 63,2m2 bezpośrednio przy ulicy Grójeckiej w Warszawie w stanie deweloperskim.Lokal posiada jedno wejście od ulicy. Witryny od ulicy. Zespół nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

100 zł/m²115 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na Starych Bielanach, blisko Stacji Metra, o powierzchni 115m2. Trzy witryny od ulicy, dodatkowe wejście od zaplecza. Pomieszczenie biurowe, sala sprzedaży i mała piwniczka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

78 zł/m²780 m² 60 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo- usługowy do wynajęcia lub sprzedania przy bliskiej Centrum Górczewskiej. Idealny pod handel, fitness, klinikę medyczną, szkołę tańca itd. W sąsiedztwie sieciowy market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

120 zł/m²570 m² 68 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia na parterze o łącznej powierzchni ok 570m2, doskonałej na gastronomię, placówki finansowe itd. Cena za parter 120zł/m2 wynajem oraz 17 000zł/m2 sprzedaż. Powierzchnia dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

100,42 zł/m²120 m² 12 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 120,5m2 bezpośrednio przy ulicy Grójeckiej w Warszawie w stanie deweloperskim. Możliwość podzielenia na dwa lokale: 51,4m2 oraz 64,5m2. Dwa wejścia. Witryny od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

80 zł/m²62 m² 4 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowy w bardzo dużym osiedlu bloków , możliwość obsługi inwestycji z zewnątrz ,lokal ma duże witryny i łatwy dostęp z zewnątrz .Możliwa różnego typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

90 zł/m²260 m² 23 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal w nowym osiedlu ,w pobliżu liczne inwestycje developerskie.Lokal idealny na klinikę stomatologię,aptekę,może tez być na klub malucha. Przed lokalem parking W okolicy sama nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

90 zł/m²200 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod wszelką działalność handlowo-usługową z gastronomią włącznie. Jest możliwa koncesja na alkohol. Lokal w stanie deweloperskim do zabudowy według potrzeb. Umiejscowienie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

100 zł/m²75 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo przestronny lokal o metrażu 75m2 w podwórku prestiżowego apartamentowca w Wilanowie. Wejście do lokalu przez domofon. Duże okna na całości trzech stron, zielona okolica. Lokal.