dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 857 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

47,65 zł/m²500 m² 23 825 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia do wynajęcia w nowoczesnym budynku wchodzącym w skład kompleksu biurowego w biznesowej części Mokotowa. Obiekt został zaprojektowany przy użyciu nowoczesnych metod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70,10 zł/m²395 m² 27 657 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie do wynajęcia w 10-kondygnacyjnym budynku biurowo-usługowym w prestiżowej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta. Budynek został wybudowany w 1993 roku i był jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

54,71 zł/m²4 000 m² 218 847 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny projekt kompleksu biurowego składającego się z czterech kaskadowych biurowców zlokalizowany w samym sercu biznesowej części Mokotowa. Kształt bryły ma nawiązywać do dawnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

62,70 zł/m²2 400 m² 150 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stadion Narodowy to bardzo atrakcyjna lokalizacja biurowa z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy. Obiekt łączy w sobie wiele różnorakich funkcji. Obok areny sportowo widowiskowej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

75 zł/m²36 m² 2 724 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

-oferta bez prowizji od Najemcy- lokal biurowy 36,32m2 (2 pokoje) na 1 piętrze w zabytkowej, doskonale odremontowanej i utrzymanej kamienicy w centrum Warszawy; niedaleko Pałacu Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

91,91 zł/m²166 m² 15 256 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia handlowo-usługowa w budynku apartamentowo-biurowym na Warszawskim Mokotowie w dogodnej lokalizacji. Powierzchnie wykończone w wysokim standardzie przy zastosowaniu ciekawych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

107,27 zł/m²266 m² 28 534 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia usługowa w A-klasowym nowoczesnym kompleksie biurowy, który składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 47 000 m kw. Kompleks oddaje do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

61,94 zł/m²450 m² 27 872 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy powierzchnia biurowa zlokalizowana w nowo powstającym kompleksie komercyjnym tuż przy dworcu Zachodnim. Wysokiej klasy biura zapewnią wszystkie dogodności. Projekt będzie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

62,15 zł/m²3 500 m² 217 533 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy powierzchnia biurowa w nowoczesnym kompleksie biurowym zlokalizowanym w południowej części Warszawy, bliskość tras wylotowych oraz lotniska czyni to miejsce idealnym dla biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

41,56 zł/m²500 m² 20 779 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa oraz centrum wystawiennicze w sercu Warszawy. Jedną z zalet jest lokalizacja przy jednej z głównych arterii Warszawy. Dzięki bogatej ofercie komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

192,28 zł/m²222 m² 42 686 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek unikalnie łączący nowoczesność i tradycję, zlokalizowany w odrestaurowanej ponad stuletniej zabytkowej kamienicy. Obiekt usytuowany jest w dogodnej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przyokopowa

Młynów,Warszawa

66,06 zł/m²659 m² 43 534 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

pow.biurowa 659 m2/ 2 piętro/ Wola/ okolice ul.Przyokopowej ******************nie pobieramy prowizji od Najemcy***************** - Lokal biurowy w budynku klasy A na warszawskiej Woli,będącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

57,47 zł/m²375 m² 21 553 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w kompleksie biurowym klasy A, składający się z dwóch budynków, które łącznie stanowią ponad 35 000 m kw. powierzchni biurowej. Dzięki oryginalnej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

101,78 zł/m²479 m² 48 751 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku biurowym znajdującym się w centralnej lokalizacji Śródmieścia, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Centralnego. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

57,81 zł/m²991 m² 57 288 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek to 5-kondygnacyjny obiekt klasy A oferujący biura na wynajem o powierzchni około 7.000 m2. Wyposażony jest m.in. w: poczwórny system klimatyzacji, szybkobieżne windy, podwójne szyby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

69,32 zł/m²800 m² 55 452 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa wysokiej klasy w nowoczesnym budynku oferującym około 14 700 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Biurowiec gwarantuje zielone i bezstresowe środowisko pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

95,59 zł/m²200 m² 19 117 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Warszawy. Planowana jest modernizacja budynku, co spowoduje że centrum będzie oferował powierzchnię dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

50 zł/m²840 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia na parterze nowoczesnego budynku biurowego zlokalizowanego na Woli, jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy. W pobliżu znajdują się duże węzły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

70,13 zł/m²250 m² 17 536 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Promocja: 1 miesiąc wakacji czynszowych w roku! powierzchnia dostępna od 05.2015 - Lokal biurowy o powierzchni brutto 250,04 m2 na 14 piętrze biurowca liczącego 27 kondygnacji ( wysokość 115.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4,14 zł/m²6 500 m² 26 908 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo nowoczesny kompleks biurowy, którego otwarcie planowane jest na 2017 rok. Biurowiec będzie zlokalizowany w strategicznym punkcie miasta, blisko jednej z głównych arterii miasta, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

334,40 zł/m²72 m² 24 076 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Luksusowa, jedna z nielicznych elitarna Galeria Handlowa w Centrum Stolicy. Dom Handlowy usytuowany w ścisłym Centrum. Powierzchnie handlowe usytuowane są na 4 piętrach w budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

75,24 zł/m²183 m² 13 768 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal idealny pod klub muzyczny, pub, bar lub zbliżoną działalność. Lokal przy ul. Marszałkowskiej, blisko Placu Konstytucji, w zabytkowej kamienicy. Lokal jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Grochów

Grochów,Warszawa

34,78 zł/m²46 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na Grochowie w pobliżu Pl.Szembeka. Budynek jednorodzinny, ogrodzony, blisko do komunikacji miejskiej. Cicha, spokojna okolica. Lokal mieści się na parterze, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

47,79 zł/m²250 m² 11 948 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy zlokalizowany przy jednej z głównych arterii wylotowych stolicy - Alei Karkowskiej. Przeszklona fasada budynku zapewnia doskonałą ekspozycję. Dla najemców przeznaczone jest 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

72,73 zł/m²1 800 m² 130 910 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny 9-kondygnacyjny budynek składający się z trzech połączonych ze sobą części z odrębnymi wejściami i recepcjami. Takie rozwiązanie, w połączeniu z efektywnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

62,15 zł/m²2 600 m² 161 596 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Śródmieście,Warszawa

64,97 zł/m²20 m² 1 293 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

***tani lokal biurowy przy metrze świętokrzyska*** Samodzielny lokal biurowy o pow. 19,9 m2 na 4 piętrze biurowca, z wejściem z korytarza. Wyjątkowa lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

89,87 zł/m²126 m² 11 368 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w kameralnym i ekskluzywnym budynku biurowym oferującym ok 3 500 mkw powierzchni do wynajęcia. Lokalizacja w centrum Warszawy zapewnia dogodną komunikacje z każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bielany

Bielany,Warszawa

4,18 zł/m²191 m² 797 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w nowoczesny budyneku biurowym, zlokalizowanym niedaleko najnowszego mostu im. Marii Curie-Skłodowskiej. Położenie budynku gwarantuje dobre połączenie z portem lotniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

68,93 zł/m²312 m² 21 472 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w wysokiej klasy budynku biurowym zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy. Lokalizacja obiektu zapewnia dogodny dostęp do transportu miejskiego oraz wielu usług zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

68,93 zł/m²1 143 m² 78 789 zł

 

 

 

Żoliborz,Warszawa

104,50 zł/m²132 m² 13 815 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze budynku apartamentowego na Żoliborzu. Lokal wykończony, charakteryzujący się bardzo dobrą ekspozycją od ulicy oraz dużymi witrynami. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

57,40 zł/m²211 m² 12 099 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy powierzchnia biurowa w obiekcie, który będzie symbolem nowej, nowoczesnej, biurowej Woli. Biurowiec będzie wyróżniał się bardzo dogodną lokalizacją, tuż przy al. Prymasa, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

99,35 zł/m²1 000 m² 99 352 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zrewitalizowana powierzchnia biurowa w samym centrum Warszawy. Budynek stanowi połączenie tradycji i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Biurowiec będzie oferował powierzchnię biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

54,34 zł/m²650 m² 35 321 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

9-kondygnacyjny budynek biurowy oferujący ponad 10 000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia, w odległości 800m od Dworca Centralnego. Obiekt idealny dla firm szukających atrakcyjnych cenowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

55 zł/m²162 m² 8 910 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponowana powierzchnia to ideale wyważenie ceny oraz standardu. Budynek posiada wszystkie udogodnienia określające nowoczesne biuro i oferuje je w przystępnej cenie. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

62,15 zł/m²2 300 m² 142 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia handlowo-usługowa w nowoczesnym kompleksie biurowym; zlokalizowanym w południowej części Warszawy, bliskość tras wylotowych oraz lotniska czyni to miejsce idealnym dla biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

58,34 zł/m²287 m² 16 742 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Siedmiokondygnacyjny nowoczesny kompleks biurowo-handlowy oferujący ponad 30 000 m kw powierzchni. Do dyspozycji najemców oddany jest parking podziemny i naziemny na ponad 800 miejsc. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

48 zł/m²167 m² 8 016 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna powierzchnia na 6 piętrze w budynku biurowym położonym w centrum Warszawy, bezpośrednio przy jednej z największych arterii komunikacyjnych. Lokalizacja ta zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

58,52 zł/m²526 m² 30 781 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro na warszawskiej Ochocie z dobrym dostępem do środków komunikacji publicznej - komunikacja miejska oraz wkd i Koleje Mazowieckie. W bliskiej odległości znajduje się Dworzec Zachodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ochota

Ochota,Warszawa

54,34 zł/m²232 m² 12 606 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa w kompleksie biurowym będącym siedzibą wielu zagranicznych koncernów. Dużym atutem budynku jest lokalizacji przy jednej z głównych arterii Warszawy co zapewnia.