dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 861 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ratuszowa

Praga-Północ,Warszawa

42 zł/m²20 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokale biurowe w atrakcyjnej lokalizacji - Praga Pn. 5 min od stacji metra Dworzec Wileński i przystanków tramwajowych, autobusowych, dworca pkp. . Lokale gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

48 zł/m²294 m² 14 112 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 294 metrów kwadratowych na 1 piętrze. Solec 22 to budynek biurowy klasy B oferujący biura do wynajęcia usytuowane na siedmiu kondygnacjach. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

67,85 zł/m²252 m² 17 097 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek ma 27pieter łącznie z parterem. Powierzchnia typowego pietra to 600m2. Idealne położenie doskonała komunikacja metro, tramwaj, autobusy. W okolicy Piękne parki Saski i Krasiński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

70,71 zł/m²1 685 m² 119 148 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Karolkowa to nowy projekt apartamentowo - usługowy oferujący nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia (łącznie 15.000 m2). Biurowiec wyposażony będzie m.in. w klimatyzację, nowoczesny system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

42,74 zł/m²117 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 117 m2, mieszczący się na parterze, w kompleksie "kaskada na woli", ul. Sokołowska 9 (pomiędzy ulicami wolską i górczewską) Kompleks został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

20 zł/m²135 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na ponad 7 ha działce posiadamy gotowe do wynajęcia budynki poprzemysłowe w różnym standardzie. Pomieszczenia biurowe, pod produkcję lub z przeznaczeniem na pracownie artystyczne np. ceramika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

57,25 zł/m²610 m² 34 920 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Antares to 13-kondygnacyjny budynek oferujący powierzchnie biurowe do wynajęcia (około 9.000 m2) wraz z 95 podziemnymi miejscami parkingowymi. Posiada o m.in. nowoczesny system klimatyzacji, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Żaba

Targówek,Warszawa

30 zł/m²270 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Do wynajmu powierzchnia 270m2 stanowiąca całe 1 piętro budynku. Lokal ma niezależne wejście z holu budynku. Biuro podzielone jest na 6 pokoi + 2 sale konferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

48,89 zł/m²45 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy znajduję się w sercu Woli na parterze budynku. Przestronny lokal posiada 45 mkw. Koszty eksploatacyjne na miesiąc wynoszą około 150 zł za miesiąc. Parking jest bezpłatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

57,25 zł/m²585 m² 33 489 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Marynarska Point I to budynek biurowy klasy A, który oferuje biura o powierzchni najmu 11.400 m2 oraz 460 podziemnych miejsc parkingowych. Fasada budynku zaprojektowana jest w taki sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

80,02 zł/m²190 m² 15 203 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w bardzo reprezentatywnym biurowcu blisko centrum. Na powierzchniach biurowych wykorzystano m.in. takie rozwiązania jak: okna na pełną wysokość pomieszczeń, sterowane strefowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

67,85 zł/m²144 m² 9 770 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Eurocentrum Office Complex to nowa inwestycja na warszawskiej Ochocie oferująca atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia (łącznie około 63 618. m2). Eurocentrum to nie tylko doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Syta

Zawady,Warszawa

33,33 zł/m²210 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wilanów Zawady, ul. Syta do wynajęcia na cele biurowe dom o pow 200m2, 3 kondygnacje, piwnica z oknami, parter i poddasze, dużo miejsc parkingowych, w pokojach na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

50,54 zł/m²268 m² 13 544 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale w reprezentatywnym biurowcu w biznesowej dzielnicy. Warszawski biurowiec Trinity Park III jako pierwszy w Polsce uzyskał popularny w Europie certyfikat ekologiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w stanie deweloperskim (działalność handlowo - usługową lub biuro) na parterze 4 piętrowego apartamentowca (z 2010 r). Wysokość pomieszczenia to 380 cm i 280 cm. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

105,22 zł/m²280 m² 29 463 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 280 metrów kwadratowych na 2 piętrze. Wolf Marszałkowska to elegancki, nowoczesny budynek oferujący atrakcyjne powierzchnie biurowe do wynajęcia. Przeszklony parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

57,25 zł/m²157 m² 8 987 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Adgar West Park I to budynek klasy B+ oferujący biura na wynajem o łącznej powierzchni 10.500 m2 na pięciu kondygnacjach. Kompleks posiada łącznie 449 podziemnych oraz 663 naziemne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

47,62 zł/m²630 m² 29 997 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec stanowi część nowoczesnego projektu biurowo-magazynowego. Składa się z 2 części biurowych o powierzchni ok. 30.000 m2 oraz magazynowych- ok. 31.000 m2. Kompleks zapewnia 661 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Daimlera

Włochy,Warszawa

54,95 zł/m²317 m² 17 420 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy na ul. Daimlera. Dostępna powierzchnia to tylko 317m2. Świetny dojazd. Dookoła restauracje serwujące naprawdę dobre potrawy. Dostępne miejsca parkingowe zarówno naziemne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prosta

Wola,Warszawa

78,42 zł/m²1 100 m² 86 260 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prosta Office Centre to 11-kondygnacyjny budynek oferujący biura na wynajem o łącznej powierzchni 18.200 mkw. Biurowiec posiada trzypoziomowy podziemny garaż z 282 miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

45 zł/m²37 m² 1 665 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek. Znajduje się miedzy ch klif a skrzyzowaniem z wolską I solidarnosci. Poza strefą płątnego parkowania. Doskonała komunikacja. Pod budynkiem znajdują sie przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szkolna

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²90 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

3 lokale użytkowe w budynku klasy B z jednym wejsciem 67,43m2+ 1 lokal 17,48m2. W sumie 90m2. Standard - gładzie scienne oraz podwieszane sufity z klimatyzacją. Listwy przypodłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

38,05 zł/m²917 m² 34 887 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro na al.Jerozolimskich to budynek klasy B położony tuż przy obwodnicy Warszawy. Komunikacja miejska przy budynku to przystanki autobusowych 189, 401, 187. Rozmaite powierzchnie biurowe. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

52,15 zł/m²441 m² 22 998 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. iNeruchomość jest zlokalizowana w dzielnicy Ochota na zapleczu Alej Jerozolimskich i Parku Szczęśliwickiego w sąsiedztwie terenów zielonych Fortu Szczęśliwice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Janka Muzykanta

Włochy,Warszawa

50,94 zł/m²71 m² 3 617 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Aktualnie posiadamy w nowoczesnym biurowcu klasy B+ z 2008r.do wynajmu 12 powierzchni biurowych oznaczonych jako B1-B13 i 2 lokale użytkowe L1 i L2 Niezależnie od zaproponowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

48,77 zł/m²270 m² 13 166 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przepiękna inwestycja na warszawskiej Woli. Dostępne w sumie 3859m2 w całym budynku. Doskonała komunikacja praktycznie z każdą dzielnicą Warszawy. Dokoła sklepy i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

39 zł/m²447 m² 17 433 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mokotów , Biznes Park - okolica Galerii Mokowów - do wynajęcia ( podnajem ) pow. biurowa 447m spełniajaca wszystkie wymagania biur klasy A. Możliwy podnajem części powierzchni. Nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niski, dawniej mieszkalny, budynek biurowy na ogrodzonej działce przy ul. Pilchowickiej. Lokalizacja zapewnia spokojne warunki pracy, a jednocześnie bliskość Al. Krakowskiej i ul. 17 Stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

96,81 zł/m²283 m² 27 396 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 283 metrów kwadratowych na 13 piętrze. (Możliwość negocjacji ceny). Warsaw Financial Center jest wysokiej jakości 33-kondygnacyjnym budynkiem, który posiada biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

38,16 zł/m²89 m² 3 396 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek amerestate oferuje nowoczesną przestrzeń biurową zlokalizowaną na warszawskim Mokotowie. Położenie w pobliżu międzynarodowego lotniska oraz drogi ekspresowej zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

33,92 zł/m²31 m² 1 041 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

78,70 zł/m²908 m² 71 456 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks trzech obiektów klasy A+, nowoczesne powierzchnie, wykonane w nowoczesnej technologii odznaczają się wysoką jakością wykonania i zapewniają komfortowe warunki pracy. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

61,49 zł/m²1 825 m² 112 214 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Nefryt jest trzecią fazą kompleksu obiektów biurowych zlokalizowanego przy ul. Domaniewskiej. Oferuje on nowoczesne powierzchnie biurowe na wynajem (łącznie 15.000 m2) wraz z 264 podziemnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

68 zł/m²110 m² 7 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny dwupiętrowy budynek przy jednej z głównych ulic warszawskiego Ursynowa. Standard wykończenia wysoki. Duże, przeszklone witryny w całym budynku i na wszystkich poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

44,53 zł/m²624 m² 27 783 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bokserska Office Center to nowoczesny budynek biurowy o powierzchni najmu 6.600 m2, zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami wykończeń i specyfikacji technicznych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

68 zł/m²100 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WB-3461 Biuro w kamienicy w Śródmieściu w atrakcyjnej cenie. Lokal o pow. 100 m2 znajduje się na 2 piętrze, składa się z 4 pokoi biurowych. Bardzo dobry punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

44,53 zł/m²1 726 m² 76 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mars to 8-kondygnacyjny budynek oferujący biura do wynajęcia o powierzchni 21.000m2. Należy on do kompleksu biurowego - Mokotów Business Park, który jest największym kompleksem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

72,09 zł/m²600 m² 43 253 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mokotowska to odrestaurowany kompleks biurowo - usługowy oferujący ok. 3 000 mkw powierzchni biurowej na wynajem. Do dyspozycji najemców jest również 20 podziemnych miejsc parkingowych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

78,70 zł/m²791 m² 62 249 zł

 

 

 

Praga-Południe,Warszawa

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Kameralny dom w zabudowie szeregowej przystosowany na cele biurowe oddaje 100 m2 do wynajęcia. Budynek zapewnia możliwość elastycznej aranżacji powierzchni, zarówno w układzie gabinetowym jak.