dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 861 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

100 zł/m²830 m² 83 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokale usługowe w powstającej inwestycji w Miasteczku Wilanów. Zakończenie prac jest przewidziane na pierwszy kwartał 2017 roku. - lokale usytuowane vis a vis nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, stacja metra Rondo ONZ

Śródmieście,Warszawa

80 zł/m²28 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany jest w centrum stolicy, w Centralnym Obszarze Biznesu. Położony jest na granicy Śródmieścia i Woli, tuż przy Rondzie onz. Taka lokalizacja gwarantuje prestiż, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²390 m² 5 460 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrium Plaza jest siedmiokondygnacyjnym budynkiem biurowym ze strzeżonym parkingiem podziemnym na 172 miejsca. Sześć górnych pięter zajmują biura, natomiast na parterze zlokalizowane są sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

12,50 €/m²234 m² 2 925 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny obiekt biurowy oferujący blisko 6 tys. m2 powierzchni biurowej na wynajem. Doświetlona powierzchnia, elastyczność aranżacji, świetna ekspozycja oraz liczne miejsca parkingowe to niewątpliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

69,44 €/m²207 m² 14 375 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym biurowcu, bardzo dobra lokalizacja, dobre doświetlenie, aranżacja pod potrzeby najemcy. W budynku recepcja, ochrona, system kontroli dostępu, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Żabczyńskiego

Mokotów,Warszawa

90 zł/m²186 m² 16 784 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy przy ul. Postępu na Mokotowie. Lokal o powierzchni 186,49m2 znajduje się na parterze nowego apartamentowca w sąsiedztwie biurowców i osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Ursynów

Ursynów,Warszawa

13 zł/m²890 m² 11 570 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nieogrzewany magazyn o powierzchni 890m2 położony w okolicach Służewca. Wysokość 5m, wjazd z poziomu 0, jedna brama wjazdowa 4,5x5m, doświetlenie światłem dziennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²121 m² 2 063 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec W centrum. Oferowana powierzchnia to moduł 121,35 m kw. (netto) Obecny podział: pięć pokoi biurowych o powierzchni netto po ok. 24 m kw. każdy. Oferowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

9,90 €/m²689 m² 6 821 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dane ogólne - budynek biurowy klasy B+ - łatwa i funkcjonalna aranżacja wnętrz - duży dostęp światła dziennego lokalizacja/transport - Ursynów, płd Warszawa, 2,7 km za Wyścigami - 4 autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²106 m² 4 770 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowy z lat 50-tych, ołożony w świetnej lokalizacji w Śródmieściu. Zaledwie 2 minuty pieszo od stacji metra Politechnika. Ponadto w okolicy liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

44 zł/m²550 m² 24 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajecia powierzchnia biurowa 550 m2. Biurowiec gruntownie wyremontowany w latach 1997-99. Powierzchnia działki, na której jest położony wynosi 1.877 m2. Do dyspozycji Najemców oddano naziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pańska

Wola,Warszawa

17,50 €/m²300 m² 5 250 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu powierzchnię w nowoczesnym obiekcie biurowym klasy A. Powierzchnia przeznaczona na biura to ok. 19.000 mkw. Bryła budynku pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Młodzieńcza

Targówek,Warszawa

37,22 zł/m²227 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokale biurowo-usługowe na Targówku. Dobra lokalizacja, przy ulicy. W niewielkiej odległości przystanki autobusowe. Największa powierzchnia możliwa do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

27 €/m²160 m² 4 320 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia z witrtynami i niezależnym wejściem, nadaje się na każdą działalność usługową sklep, restaurację, bank. Położonie w centralnej części miasta przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stacja Metra Dworzec Gdański

Śródmieście,Warszawa

18 €/m²300 m² 5 400 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany w północnej części Śródmieścia zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra i dworca kolejowego Warszawa Gdańska. Bardzo dogodny dojazd komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Stacja Metra Dworzec Gdański

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²305 m² 19 814 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec na pograniczu Śródmieścia i Żoliborza. Bardzo dobra lokalizacja, sąsiedztwo stacji metra i dworca kolejowego. Na terenie biurowca znajdują się: sala konferencyjna, oddział poczty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

12,95 €/m²740 m² 9 583 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec zlokalizowany w al. Jerozolimskich w okolicy ulicy Popularnej. Oferowana powierzchnia to moduł 740 m2. Standard: klimatyzacja, wykładzina, podwieszany sufit, okablowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

21 €/m²136 m² 2 856 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warsaw Towers - to nowoczesny budynek klasy A, dysponujący nowoczesną powierzchnią biurową, która jest jednocześnie efektywna i łatwa do podziału. Położenie budynku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

55 zł/m²1 640 m² 90 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Siedmio kondygnacyjny biurowiec klasy B+ stanowiący część kompleksu biurowego.Wysokiej jakości wykończenia wnętrz w kamieniu naturalnym oraz egzotycznym drewnie. Powierzchnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

28 €/m²1 619 m² 45 332 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec położony jest w ścisłym centrum Warszawy przy zbiegu ulic Świętokrzyskiej i Jana Pawła II w pobliżu Dworca Centralnego. Centralna lokalizacja inwestycji, linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

33,33 zł/m²360 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia piętrowy, murowany pawilon z antresolą o łącznej powierzchni 375 m? (210 m? parter + 165 m? antresola). Pawilon handlowy posiada bardzo ekonomiczne i wydajne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Krakowska

Włochy,Warszawa

12 €/m²618 m² 7 416 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany w nowym kompleksie Okęcie Business Park w sąsiedztwie portu lotniczego im.Fryderyka Chopina. Prezentujemy do wynajęcia powierzchnię biurową o powierzchni 618 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²100 m² 6 024 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bl-105. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . . Lokal znajduje się przy ulicy Kłopotowskiego w rejonie Targowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

30 zł/m²44 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA biuro Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40 m2 - jeden pokój - usytuowana na II piętrze (bez windy) budynku usługowo-biurowego. Warunki najmu: cena: 30zł /m2 netto do negocjacji. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

75,47 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Górny Mokotów - lokal na biuro Świetnie położony lokal o powierzchni 106 m2 z przeznaczeniem biurowym, na I pietrze w klimatycznej mokotowskiej niewielkiej kamienicy. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Skorupki

Śródmieście,Warszawa

91,52 €/m²19 m² 1 739 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 19 metrów kwadratowych na poziomie -3. Stratos to budynek klasy A oferujący elastyczny układ pięter na ośmiu kondygnacjach naziemnych. Obiekt ten oferuje biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stacja Metra Dworzec Gdański

Śródmieście,Warszawa

48 zł/m²142 m² 6 816 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec na pograniczu Śródmieścia i Żoliborza. Bardzo dobra lokalizacja, sąsiedztwo stacji metra i dworca kolejowego. Na terenie biurowca znajdują się: sale konferencyjne, oddział poczty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Targówek

Targówek,Warszawa

40 zł/m²350 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa nowego biurowca na warszawskim Targówku. Winda towarowa. Możliwość wynajęcia części lub całości. Miejsca parkingowe płatne 100 zł za miejsce/miesiąc. Biuro to niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

14,99 €/m²210 m² 3 148 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w budynku biurowym, na parterze z niezależnym wejściem i duzymi witrynami z możliwością reklamy na ulicę. Bardzo dobra ekspozycja. Lokal jest podzieolony zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Opatowska

Bielany,Warszawa

60 zł/m²1 385 m² 83 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolnostojący budynek o całkowitej powierzchni ok. 2000 m2 ok. 400 m od stacji metra Słodowiec. Opis inwestycji:Powierzchnia rozlokowana jest na trzech kondygnacjach naziemnych i jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

120 zł/m²126 m² 15 120 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję lokal W wilanowie Lokal użytkowy na parterze budynku apartamentowo- usługowego położonego w Warszawie, dzielnicy Wilanów, na rogu jednej z dwóch głównych ulic Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

10,80 €/m²2 609 m² 28 177 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Samodzielny, niezależny budynek biurowy. Lokalizacja na Warszawa Praga, 10 min spacerem od stacji metra, parter: recepcja winda, pietra : układ korytarzowy z podzieloną przestrzenią na pokoje, poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²165 m² 2 805 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta: wynajęcia powierzchni biurowej w kamienicy przy Trakcie Krółewskim. Lokalizacja- ścisłe Centrum, trakt Królewski Opis Lokalu: *trzecia kondygnacja w kamienicy usługowo-biurowej, *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kiwerska

Bielany,Warszawa

45 zł/m²110 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia powierzchnię biurową 110 m2 w budynku biurowo-mieszkalnym. Powierzchnia na 2 piętrze. Lokal usytuowany jest w okolicy skrzyżowania ulicy Klaudyny z Kiwerską, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

200mkw na wynajem w lokalnym centrum budowlano-usługowym. Przestrzeń podzielona obecnie na 2 pawilony wystawiennicze, oraz pokoje biurowe i magazynowe. Istnieje możliwość zamiany jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

13,50 €/m²220 m² 2 966 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nowy, nowoczesny budynek biurowy z częścią handlowo-usługową na parterze zlokalizowany w sercu warszawskiego Wilanowa. Zbudowana z wykorzystaniem najlepszych materiałów wykończeniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leszno

Wola,Warszawa

80 zł/m²60 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Czteropiętrowy budynek biurowy o łącznej powierzchni najmu ponad 2.600 m kw., zlokalizowany w dzielnicy Wola, nieopodal skrzyżowania ulic Leszno i Okopowej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

33,94 zł/m²439 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia dom na Biuro w doskonałym miejscu Mokotowa duży dom (połowa bliźniaka) w czterech kondygnacjach. Na każdej kondygnacji są pokoje biurowe o różnej wielkości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

14,75 €/m²925 m² 13 644 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek jest trzecią fazą kompleksu obiektów biurowych zlokalizowanego w sąsiedztwie ulicy Domaniewskiej i Rodziny Hiszpańskich. Oferuje on nowoczesne powierzchnie biurowe na wynajem (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

9,50 €/m²882 m² 8 379 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajmu w formie podnajmu biuro 881,60m2 na okres 2 lat od pażdzienika 2014 do października 2016. Do powierzchni przypisane 9 miejsc parkingowych. Biurowiec jest położony bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

47,62 zł/m²105 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo- biurowy na Pradze Południe. Bardzo dobra lokalizacja i punkt komunikacyjny. Lokal znajduje się niedaleko jednej z głównych ulic Pragi Południe-.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij