dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 860 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

42 zł/m²37 m² 1 562 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-48 07 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne (bez żadnych dodatkowych opłat). . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

58,14 zł/m²86 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia narożny lokal 86m2. Idealny pod gastronomię lub inną działalność. Lokal z wejściem od strony ulicy w stanie deweloperskim o wysokości pomieszczeń 335cm do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

62 zł/m²602 m² 37 318 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bl-98 00 Lokale usługowo - handlowe z dużymi witrynami na ulicę. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

68 zł/m²144 m² 9 792 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy 144 m2 w pasażu handlowym. Doskonały punkt miasta, duży przepływ ludzi. Lokal na piętrze pasażu handlowego, powierzchnia okien zapewnia możliwość umieszczenia doskonale widocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

50 zł/m²600 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny budynek apartamentowo- biurowy usytuowany w warszawskiej dzielnicy Żoliborz. Ten 9-kondygnacyjny budynek powstał w 2015 roku i oferuje 1520 m2 wysokiej klasy powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

50 zł/m²16 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 16 m2 położony przy jednej z głównych ulic na Wawrze. W kamienicy znajdują się inne powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

42 zł/m²112 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-7800 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek tuż przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ochota

Ochota,Warszawa

14,50 €/m²2 000 m² 29 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec oferuje blisko 10 tys. m2 powierzchni biurowej na 8 kondygnacjach oraz 100 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Budynek zlokalizowany jest na Starej Ochocie, w sąsiedztwie Placów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

46 zł/m²300 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biurowiec klasy B zlokalizowany na Żeraniu przy obwodnicy S8. Budynek jest położony w pobliżu linii tramwajowych i autobusowych. Bliskość obwodnicy S8 ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

20,50 €/m²790 m² 16 195 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podzielony na 4 niezależne części nowoczesny biurowiec klasy A oferuje 33.750 m2 powierzchni biurowej na 12 kondygnacjach oraz ponad 500 miejsc postojowych w garażu podziemnym i na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

158,97 zł/m²39 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Topowa lokalizacja. Trasa turystyczna. Doskonały lokal pod galerię. Bardzo blisko placówek dyplomatycznych. Lokal składa się z sali handlowej, zaplecza i toalety. Znajduje się na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

65,13 zł/m²24 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy położony w bardzo dobrym punkcie w Warszawie. Nieruchomość jest dostosowana pod działalność biurową. W lokalu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wjazdowa

Ursynów,Warszawa

60 zł/m²42 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia Ursynów Lokal do wynajęcia Ursynów, 42m 2 central park ursynów - do wynajęcia lokal w nowym osiedlu Central Park Ursynów, położony przy głównej ulicy wjazdowej na osiedle, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

54,02 zł/m²31 m² 1 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia biuro o powierzchni 30,82 położone w ścisłym Centrum w budynku biurowym. Na parterze recepcja oraz ochrona. Na każdym piętrze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

41 zł/m²91 m² 3 743 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-98 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja położona przy Alejach Jerozolimskich oraz Łopuszańskiej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²186 m² 7 087 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-89 00 - Klimatyzacja. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnia biurowo - magazynowe, położone na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 €/m²2 000 m² 24 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec oferuje ponad 5700 m2 powierzchni biurowej oraz niemal 400 miejsc postojowych w garażu podziemnym i na parkingu naziemnym. Budynek zlokalizowany jest w Nowym Wilanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

36 zł/m²125 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia 125 m2 powierzchni biurowej położonej w bardzo dobrym punkcie na Bemowie. Lokal składa się z pięciu pomieszczeń biurowych, zaplecza socjalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

40 zł/m²215 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia Mokotów Jeśli szukasz nietypowej powierzchni na biuro, pracownię, studio, to zapraszam Cię do zapoznania się z poniższą propozycją. Lokal do wynajęcia Mokotów, ok 215m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

36,24 zł/m²160 m² 5 799 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia Ursynów Biuro do wynajęcia Ursynów, 160m 2 - powierzchnia biurowa na II piętrze i poddaszu, w reprezentacyjnym budynku biurowym , - niezależna powierzchnia składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Targówek

Targówek,Warszawa

38 zł/m²38 m² 1 448 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-89 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnia biurowo - magazynowe, położone na pograniczu Targówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²206 m² 4 532 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

32-kondygnacyjny wieżowiec oferuje ok. 50 tys. m2 powierzchni biurowej oraz 333 miejsca postojowe w garażu. Biurowiec zlokalizowany jest warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu, w pobliżu Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Targówek

Targówek,Warszawa

38 zł/m²179 m² 6 787 zł

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

42 zł/m²404 m² 16 964 zł

 

 

 

Żerań,Warszawa

46 zł/m²113 m² 5 198 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-93 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Annopol zlokalizowany jest w północnej części Warszawy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

41 zł/m²201 m² 8 257 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

99 zł/m²77 m² 7 633 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk- 50 05 - Idealna na kancelarię notarialną, kancelarię prawną itp. - k L I M A T Y Z A C J A. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ursynów

Ursynów,Warszawa

45,50 zł/m²326 m² 14 833 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia Ursynów 326m2 Biuro do wynajęcia Ursynów, w wysokim standardzie. powierzchnia w kameralnym biurowcu, składa się z: 8 przestronnych pokoi biurowych, sala konferencyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Wilanów

Wilanów,Warszawa

87,91 zł/m²91 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferuję lokal narożny z witrynami z dwóch stron w bardzo dobrej lokalizacji. Przed lokalem znajduje się parking z dużą ilością miejsc. Inwestycja znajduje się bardzo ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Jana Pawła II

Wola,Warszawa

50 zł/m²30 m² 1 485 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb- 23 00 - biuro klimatyzowane. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek położony przy głównych arteriach miasta - al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Annopol

Annopol,Warszawa

27 zł/m²143 m² 3 853 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bm-81 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Annopol zlokalizowany jest w północnej części Warszawy, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

16 €/m²537 m² 8 592 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny, 14-kondygnacyjny budynek biurowy oferujący prawie 20000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Przeszklona fasada zapewnia optymalny dopływ światła dziennego. Powierzchnie biurowe wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

66,15 zł/m²65 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal parterowy na biuro lub usługi, o powierzchni 65m2 na Mokotowie, w kompleksie budynków apartamentowych. Wejście od wewnętrznej ulicy, lokal idealny na kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Żerań,Warszawa

46 zł/m²1 126 m² 51 796 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

37,50 zł/m²200 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mokotów - Do wynajęcia od 1 kwietnia 2016 dwa piętra domu jednorodzinnego. Każda kondygnacja po ok. 100m / piętro + druga kondygnacja. Na każdym pietrze 3 duże pokoje + kuchnia + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²36 m² 1 267 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek w pobliżu Rondza Starzyńskiego w kierunku Białołęki. Na przeciwko przystanek tramwajowy, przystanki autobusowe na Rondzie Starzyńskiego i tylko cztery przystanki do metra przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Białołęka,Warszawa

35 zł/m²306 m² 10 696 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-81 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Szanowni Państwo mamy zaszczyt podjąć się wynajmu powierzchni komercyjnych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ursynów

Ursynów,Warszawa

42,86 zł/m²105 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Lokal Ursynów 105m2 Biuro Lokal Ursynów, w cenie miejsca parkingowe powierzchnia biurowa na Ip kameralnego biurowca, składa się z 3 pomieszczeń (open space + 2 mniejsze gabinety), wc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

292 zł/m²68 m² 19 856 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-handlowy usytułowany w samym Centrum, 68m2. Duże witryny wychodzą na ulicę, o dużym natężeniu zarówno ruchu pieszych jak i samochodowy. Powierzchnia w tej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

38 €/m²420 m² 15 960 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Opis Kamienica biurowa zlokalizowana w ścisłym Śródmieściu. W bezpośredniej bliskości lokalu znajduje się stacja metra oraz ciąg handlowy przebiegający Traktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²37 m² 2 412 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 01. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy - przy.