dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Warszawa - Oferty wynajmu lokali użytkowych

2 858 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 858 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

11 €/m²874 m² 9 614 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeden z dziewięciu budynków należacym do największego kompleksu biurowego na Mokotowie. Budynek oferuje ponad 13000 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Na terenie kompleksu znajduje się szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kremowa

Wilanów,Warszawa

34,62 zł/m²260 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy w budynku wolnostojącym położonym w bardzo dobrej lokalizacji w Powsinie. Powierzchnia biurowa składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

35 zł/m²360 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Nieruchomość jest zlokalizowana na Żoliborzu w pobliżu ulicy Krasińskiego. Na ogrodzonym i chronionym terenie znajduje sie budynek magazynowo-biurowy oraz obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

13 €/m²257 m² 3 341 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 1776/7077. Opis Biuro w biurowcu zlokalizowanym na bliskiej Woli w rejonie ulicy Towarowej. Biurowiec ma reprezentacyjną elewację. na parterze przy głównym wejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

100,86 zł/m²198 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy o pow. 198,3 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, skrzyżowanie ulic Siennej i Żelaznej, posadowiony w atrakcyjnym apartamentowcu na parterze, z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

35,24 zł/m²105 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, nieopodal metra Pole Mokotowskie. Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z niezależną, widna kuchnią. Łazienka z osobnym wc. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

42 zł/m²57 m² 2 381 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-48 07 - powierzchnia na gabinet: lekarski, rehabilitacji, kosmetyczny. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

38 zł/m²573 m² 21 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gruntownie zmodernizowany w 2006 roku budynek biurowy oferujący niemal 9000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej do wynajęcia. Obiekt zapewnia do dyspozycji najemców 250 miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

42 zł/m²701 m² 29 425 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-98 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja położona przy Alejach Jerozolimskich oraz Łopuszańskiej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²55 m² 1 911 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-8500 Miejsce postojowe w cenie wynajmu. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Jagiellońska za Rondem Starzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

42 zł/m²111 m² 4 654 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-7800 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek tuż przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

18 €/m²113 m² 2 034 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Nowy budynek klasy A. Doskonała lokalizacja oraz położone w niewielkiej odległości przystanki metra, tramwajowe i autobusowe zapewnią wygodną komunikację środkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²704 m² 15 488 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

32-kondygnacyjny wieżowiec oferuje ok. 50 tys. m2 powierzchni biurowej oraz 333 miejsca postojowe w garażu. Biurowiec zlokalizowany jest warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu, w pobliżu Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

35 zł/m²212 m² 7 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Lokal Mokotów 212m2 Biuro Lokal Mokotów Górny, biurowiec - przestronna powierzchnia biurowa, open space + 4 mniejsze pomieszczenia, - na podłodze wykładzina biurowa, infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

196,80 zł/m²34 m² 6 770 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na dworcu centralnym! Wzmożony ruch pieszych kilkadziesiąt tysięcy osób dziennie Bardzo duża ilość klientów z ulicy (pracownicy pobliskich biurowców, osoby przesiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

47,78 zł/m²90 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia przestronne biuro w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość jest przeznaczona na cele biurowe. Składa się z trzech pomieszczeń biurowych, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

42 zł/m²603 m² 25 334 zł

 

 

 

Włochy,Warszawa

42 zł/m²504 m² 21 160 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

43,75 zł/m²160 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia Mokotów Biuro do wynajęcia Mokotów, 160m 2 , segment, spokojna okolica. - wykończona powierzchnia biurowa w segmencie (okoliczne segmenty wynajmowane na biura i usługi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

45,89 zł/m²185 m² 8 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy położony w dobrej lokalizacji na Mokotowie. Powierzchnia biurowa znajduje się w budynku wolnostojącym. W sąsiedztwie dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

45 zł/m²47 m² 2 106 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk-56 05. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnie biurowe położone na Starym Mokotowie w cichej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

42 zł/m²503 m² 21 139 zł

 

 

 

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²129 m² 4 522 zł

 

 

 

Warszawa,mazowieckie

41 zł/m²202 m² 8 294 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²13 m² 645 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

32 zł/m²180 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany w dzielnicy Mokotów, przy ul. Cybernetyki. Budynek składa się z 2 kondygnacji podziemnych oraz 7 naziemnych. Podzielony jest na 2 niezależne bloki z dwoma osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

40 zł/m²164 m² 6 564 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-7900 Cena do negocjacji. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Jagiellońska za Rondem Starzyńskiego w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²126 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia handlowa 126 m2 i biurowa na Mokotowie w najwyższym standardzie wykończenia. Dostępne powierzchnie handlowe, biurowe i magazynowe, biurowe 34-2000 m2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²115 m² 4 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-81 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Szanowni Państwo mamy zaszczyt podjąć się wynajmu powierzchni komercyjnych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

60 zł/m²200 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Oferowana do wynajęcia powierzchnia biurowa mieści się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku biurowego zlokalizowanego na Służewiu. Dystans od stacji metra wynosi kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

62 zł/m²402 m² 24 918 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bl-98 00 Lokale usługowo - handlowe z dużymi witrynami na ulicę. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Lokal Mokotów 130m2 Biuro Lokal Mokotów Górny, przy ulicy, doskonale widoczny. lokal położony bezpośrednio przy ulicy, blisko skrzyżowania, wokół bardzo duża liczba bloków oraz biura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

38 zł/m²329 m² 12 502 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

54 zł/m²21 m² 1 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-74 04 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mokotów

Mokotów,Warszawa

55 zł/m²60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na biuro Warszawa Lokal na biuro Warszawa, mokotów, - powierzchnia biurowa w kameralnym budynku biurowym, - lokal na biuro Warszawa, położony na parterze, w spokojnej okolicy, bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

100,86 zł/m²198 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 198,3m2 w bardzo ładnym reprezentacyjnym apartamentowcu. Lokal umiejscowiony jest od frontu budynku, na parterze z witrynami oraz dużą ilością okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Annopol

Żerań,Warszawa

46 zł/m²822 m² 37 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-93 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Annopol zlokalizowany jest w północnej części Warszawy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

46,90 zł/m²210 m² 9 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Kameralny biurowiec zlokalizowany na Bielanach w pobliżu stacji metra. Parter jest zajmowany przez działalności usługowe. Oferowany lokal to połowa 3 piętra budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

97,06 zł/m²34 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal handlowy / usługowy na Kabatach, w sąsiedztwie Parku Przy Bażantarni. Lokal w odległości 400m od wejścia do metra, na trasie z przedszkoli i szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

42 zł/m²37 m² 1 562 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-48 07 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne (bez żadnych dodatkowych opłat). . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

58,14 zł/m²86 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia narożny lokal 86m2. Idealny pod gastronomię lub inną działalność. Lokal z wejściem od strony ulicy w stanie deweloperskim o wysokości pomieszczeń 335cm do indywidualnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij