dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wilanów

122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

38,89 zł/m²360 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu eleganckiego domu o pow. 360 m2 położonego w Wilanowie. Doskonała propozycja na siedzibę ambasady, rezydencję dyplomaty, reprezentacyjną siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²128 m² 11 507 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczpospolitej w nowo wybudowanym budynku apartamentowym. Lokal o łącznej powierzchni 127,86m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

68,33 zł/m²60 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynjęcia lokal użytkowy 60 m2 na parterze nowoczesnego apartamentowca w Miasteczku Wilanów. Doskonała ekspozycja, duże witryny. Lokal składa się z przestronnej sali sprzedażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 200 000 zł365 m² 16 986,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy wraz z cesją praw do umowy najmu zawartej na okres 10 lat (plus 5 lat) z bardzo znaną, ogólnopolską siecią handlową - umowa nie została jeszcze rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

103,57 zł/m²28 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową o powierzchni 28 m2 w lokalu dopiero co wykończonym nowocześnie i w wysokim standardzie. Łączna powierzchnia lokalu 60 m2. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

62,50 zł/m²8 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne biura coworkingowe z pełną obsługą biurową w miasteczku Wilanów. Cena za korzystanie ze strefy coworkingowej ( jedno stanowisko pracy) 500 zł netto, zawiera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

110 zł/m²168 m² 18 511 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miasteczko Wilanów., lokale usługowe, ( również oświata i gastronomia) różne powierzchnie np. 168,28 m2 , parter (86,38m2) piętro (81,90m2) wszystkie lokale dwupoziomowe, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łowcza

Wilanów,Warszawa

27,27 zł/m²220 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia segment środkowy w zabudowie szeregowej na Wilanowie. Dom po remoncie. 6 pokoi, dwie łazienki, garaż. Poziom O: garaż, przedpokój, garderoba, kotłownia. Poziom 1: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

35,96 zł/m²89 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjne wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, 3-pokojowe (89 m2), w wolnostojącym domu przy ul. Królewicza Jakuba w dzielnicy Wilanów. Składa się z pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

460 000 zł51 m² 9 053,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 50,81 m2 przy ul. Teodorowicza w Miasteczku Wilanów. Lokal składa się z powierzchni usługowej ( 48,23m2 ) oraz łazienki ( 2,58m2 ). Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²28 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 28 m/kw., na parterze nowoczesnego biurowca. Lokal narożny dobrze doświetlony z osobnym, niezależnym wejściem. Pomieszczenie typu open-space oraz zaplecze socjalne. Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Rutkiewicz

Wilanów,Warszawa

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne biuro 90 metrów w doskonałej lokalizacji na Wilanowie Wysokim. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Biuro umeblowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

74,14 zł/m²116 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuje do wynajecia : Lokal użytkowy w stanie deweloperskim, w bardzo rozwojowej dzielnicy Wilanow, przy ulicy Hlonda. Potencjalny nabywca urzadzi i zagospodaruje lokal wg wlasnych potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

50,93 zł/m²108 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro na parterze w budynku mieszkalnym przy ulicy Branickiego, składające sie z: -5 gabinetów w tym 1 przejściowy, -hollu (recepcji) -pom. socjalnego ( aneks kuchenny-umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²265 m² 23 859 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy z witrynami w Miasteczku Wilanów,i przy ul. Kazachskiej Lokal do adaptacji, w stanie surowym. Duże witryny. Lokal z przeznaczeniem na : - gastronomia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

91,67 zł/m²60 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz lokal 60m2 w Miasteczku Wilanów, blisko Al. Wilanowskiej. W skład lokalu wchodzą: - sala sprzedaży 43m, - zaplecze 11m, - przedsionek, - toaleta. Lokal wyeksponowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

87,76 zł/m²49 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w centrum Miasteczka Wilanów w pasażu handlowo-usługowym. Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją: - przy głównej arterii dzielnicy (ul. Branickiego) - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²99 m² 8 954 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal usługowy z witrynami w Miasteczku Wilanów, przy ul. Kazachskiej Lokal do adaptacji, w stanie surowym. Duże witryny. Lokal z przeznaczeniem na : - gastronomia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wolnostojący lokal gastronomiczny, handlowo-usługowy, w Wilanowie viz/viz sklepu "piotr i Paweł". Aktualnie prowadzona działalność gastronomiczna. Wyposażenie i instalacja wyciągowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

46,30 zł/m²108 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne biuro położone w Warszawie przy ulicy Branickiego, składające się z: - pięciu pomieszczeń biurowych, - pomieszczenia socjalnego, - sekretariatu, - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

34,26 zł/m²93 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 93.40 m2 w stanie deweloperskim w Wilanowie przy ul. Św. U.Ledóchowskiej z przeznaczeniem na cele biurowe. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynjęcia atrakcyjny lokal użytkowy,o pow. 60 m2, położony na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego w Miasteczku Wilanów. Wyeksponowany, z dużymi witrynami. Dostępny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów

Wilanów,Warszawa

28,57 zł/m²105 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia Wilanów Biuro do wynajęcia Wilanów, duże, jasne i w atrakcyjnej cenie. - powierzchnia biurowa położona na iip, wyremontowana, - biuro do wynajęcia Wilanów, położone na iip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

80 zł/m²75 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal usługowy w nowym budynku położony przy Al. Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Powierzchnia 74m2, położony na parterze, duża witryna 4,4m szerokości. Rozkład: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł84 m² 13 095,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 84 mkw na parterze z dużymi witrynami usytuowany w budynku mieszkalnym .Wysokość lokalu w stanie surowym 3 metry (bez sufitów podwieszanych, które tam w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

85,71 zł/m²105 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy, 105m2, ul. Lentza. Dobra lokalizacja - stary Wilanów - komunikacja miejska w odległości ok. 200m wzdłuż osi alei Wilanowskiej lub Sobieskiego. Szukasz gotowego lokalu na gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy, 105m2, wilanów Dobra lokalizacja na starym Wilanowie - komunikacja miejska w odległości ok. 200m wzdłuż osi Alei Wilanowskiej lub Sobieskiego. - lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

85,71 zł/m²105 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

4 800 000 zł400 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. Biuro na sprzedaż Warszawa Wilanów 400 m2 Dom 400m2 z przeznaczeniem na cele biurowe lub mieszkalne. Nieruchomość podzielona na 4 kondygnacje.Ogółem budynek podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

44,44 zł/m²180 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Przestronny wykończony w dobrym smaku dom idealnie nadaje się na miejsce pracy dla prężnie rozwijającą się firmy. Wynajmujący nie płaci prowizji. 0% prowizji Układ pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

830 000 zł118 m² 7 033,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal 118 m z witrynami w Miasteczku Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Lokal obecnie zaaranżowany pod Klub Malucha. Wysokość lokalu od 2,8 do 3,3m. Możliwość nabycia lokalu z najemcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

890 000 zł105 m² 8 476,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

45 zł/m²200 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

W sercu elitarnej i historycznej dzielnicy Wilanów mamy dla Państwa dom który pozostawia niezatarte wrażenie. Wynajmujący nie płaci prowizji. 0% prowizji Budynek idealnie nadaję się na wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

85,44 zł/m²103 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesny lokal w Miasteczku Wilanów, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Lokal składa się z trzech dużych pomieszczeń, łazienki oraz pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

71,15 zł/m²52 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy przy wejściu do świeżo oddanego nowego Osiedla na Wilanowie. Przejście przez Recepcję Osiedla przy samym wejściu do lokalu, brak konkurencyjnych sklepów w okolicznym powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

81 zł/m²74 m² 6 000 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

103,20 zł/m²125 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w Miasteczku Wilanów Warszawa przy al. Rzeczypospolitej, narożny, duże witryny na całą wysokość lokalu na dwóch ścianach. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

59,83 zł/m²234 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stary Wilanów, lokal użytkowy - wysoki standard, o powierzchni 234 m2, z wejściem i witryną od ulicy. Duża sala 128,63m2, na piętrze 3 pokoje ( 32,94 m2, 20,34m2, i 10,59m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów

Wilanów,Warszawa

80,81 zł/m²99 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy, wilanów , 99m2. - lokal handlowo usługowy w pasażu handlowym, wykończony, - duże witryny, wejście bezpośrednio z ulicy, - przestronna sala sprzedaży, dwa mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 500 000 zł1 355 m² 9 225 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży oferowany jest wysokiej jakości budynek biurowy usytuowany w prestiżowej części dzilenicy Wilanów. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Powierzchnia całkowiat 1350 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów

Wilanów,Warszawa

90 zł/m²139 m² 12 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z możliwością prowadzenia gastronomii,139m 2 , Wilanów. - bardzo dobrze widoczny lokal handlowo usługowy, położony przy jednej z głównych ulic, - lokal ustawny, z dużymi.