dowolna

Lokale użytkowe Warszawa Wilanów

121 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

121 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

86,10 zł/m²75 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Warszawa, ul. Sarmacka Przedmiot: lokal usługowy Powierzchnia: 75,49 m2 o Usługi: 43,27 m2 o Zaplecze: 32,22 m2 o Powierzchnia reklam: 3,69 m2 Opłaty: o 6 500 zł/mc/netto czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

67,54 zł/m²28 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek biurowy usytuowany w cichej okolicy w sercu Wilanowa, pomiędzy ul. Sobieskiego, a ul.Wiertniczą. Wnętrza cechuje wysoki standard wykończeń, a zastosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

80,23 zł/m²35 m² 2 808 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

63,14 zł/m²40 m² 2 557 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

76,95 zł/m²80 m² 6 156 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

75,53 zł/m²19 m² 1 435 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

62,83 zł/m²30 m² 1 885 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

15 €/m²833 m² 12 495 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek biurowo-handlowy klasy A, usytuowany w prestiżowej części Wilanowa (w pobliżu zespołu pałacowo-parkowego króla Jana III Sobieskiego). Powierzchnie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

63,61 zł/m²44 m² 2 767 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

87,19 zł/m²31 m² 2 703 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

73,23 zł/m²47 m² 3 442 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

13,50 €/m²500 m² 6 750 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wysokiej klasy budynek w wchodzący w skład kompleksu biurowego znajdującego się w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się okolicy Wilanowa. Unikalną cechą obiektu są ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

61,48 zł/m²53 m² 3 243 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

70,51 zł/m²75 m² 5 320 zł

 

 

 

Wilanów,Warszawa

69 zł/m²100 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kameralny budynek na warszawskim Wilanowie o ponadczasowej, niebagatelnej architekturze, na terenie kompleksu Wilanów Office Park. Zielone otoczenie, stojaki na rowery, miejsca parkingowe i lokalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł89 m² 13 483,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowy położony w centrum Miasteczka Wilanów, w budynku przy ul. Klimczaka. Obecnie podzielony na dwie niezależne części i wynajęty na sklep i barbera. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Arbuzowa

Wilanów,Warszawa

2 000 000 zł1 000 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działka przy ul. Arbuzowej, przeznaczona pod usługi z zakresu gastronomii, rekreacji, rehabilitacji, wszystkie media przy działce. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna 50%, maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

52,54 zł/m²67 m² 3 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia narożny lokal o powierzchni 67 m2 składający się z trzech pokoi biurowych w tym jeden ponad 40m2. Istnieje również możliwość powiększenia biura o kolejne 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

77,52 zł/m²129 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy z przynależnym ogródkiem na parterze budynku apartamentowego, narożny z dużymi witrynami. Doskonale nadaje się pod handel, usługi, gastronomię, placówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł104 m² 12 019,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy, 104m2, wilanów Obecnie przystosowany na potrzeby medyczne, ale nie ma problemu, co do zmiany profilu działalności. Dobra lokalizacja na starym Wilanowie - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

77,52 zł/m²129 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy z ogródkiem, na parterze budynku apartamentowego w Miasteczku Wilanów, narożny z dużymi witrynami. Doskonały pod działalność gastronomiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

80 zł/m²125 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Miasteczko Wilanów Warszawa przy al. Rzeczypospolitej, narożny, duże witryny na całą wysokość lokalu na dwóch ścianach. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej takiej jak: handel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

2 510 000 zł238 m² 10 524,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o pow. 238,5 m2, z dużymi witrynami od strony chodnika i ulicy. Lokal dwupoziomowy. Lokal do dowolnej aranżacji, duże możliwości zmiany ilości i wielkości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

1 390 000 zł112 m² 12 444 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o pow. 112 m2, z dużymi witrynami od strony chodnika i ulicy. Lokal do dowolnej aranżacji, dostosowany na usługi medyczne, wyposażony m.in. w instalacje: - wentylacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, al. Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

80 zł/m²271 m² 21 706 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej, pow. 271 m2, przestronny lokal, od zaraz. Lokal posiada duże szklane witryny i sprawdzi się w niemal każdym rodzaju działalności - gastronomia, biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 590 000 zł233 m² 6 824,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w Miasteczku Wilanów Warszawa przy al. Rzeczypospolitej, narożny, duże witryny na całą wysokość lokalu na dwóch ścianach. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

81,73 zł/m²104 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy, 104m2, wilanów Dobra lokalizacja na starym Wilanowie - komunikacja miejska w odległości ok. 200m, wzdłuż osi Alei Wilanowskiej lub Sobieskiego. Lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

22,86 zł/m²350 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę : 19882. Połowa bliźniaka, położona w poblizu trasy z Wilanowa do Konstancina. Budynek o pow. 350 m2, moze byc uzytkowany na cele biurowe lub mieszkaniowe. Opisywanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilanów

Wilanów,Warszawa

31,82 zł/m²220 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wilanów; połowa bliźniaka - 5 pokoi, 2 łazienki, taras, garaż: dom na cele biurowe. Składa się z trzech kondygnacji po 70 mkw każda; piwnica: pralnia (prysznic), kotłownia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 346 000 zł204 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Royal City ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny lokal usługowy na Wilanowie w trzypiętrowym budynku z 2019 r. Nieruchomość usytuowana jest na parterze z bezpośrednimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

49,02 zł/m²51 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupokojowe mieszkanie bez mebli z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Kuchnia widna częściowo otwarta na salon. Wyposażona: lodówka, zmywarka, piecyk z płytą. Salon 18 m, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

975 000 zł89 m² 10 955,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usługowy 88,5 m2, znajdujący się na parterze budynku, do którego przynależy ogródek 76 m2.Lokal znajduje się wewnątrz strzeżonego osiedla w Miasteczku Wilanów. Wyjście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

55,90 zł/m²388 m² 21 715 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Nowoczesna powierzchnia biurowa usytuowana na drugim piętrze z trzech, w nowoczesnym budynku przystosowanym pod prowadzenie działalności biurowej i handlowo-usługowej. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy, biurowy lub mieszkalny w budynku jednorodzinnym. Niezależny lokal na parterze, z własnym wejściem z terenu zamkniętej monitorowanej posesji. 3 pokoje np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Wilanów

Wilanów,Warszawa

21,67 zł/m²300 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy, wolnostojący budynek na Sadybie na granicy Wilanowa. 5 pokoi o różnej powierzchni, duża sala konferencyjna, recepcja, pomieszczenia socjalne na poziomie wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

55,87 zł/m²158 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

46 zł/m²358 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal po generalnym remoncie o powierzchni 358 m2 mieści się w drugiej linii zabudowy przy ulicy Wiertniczej. Idealnie nadaję się na elegancką kancelarię, biuro, agencję reklamową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

70,28 zł/m²498 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Samodzielny budynek biurowy w willowej części Wilanowa ul. Królowej Marysieńki. Powierzchnia całkowita 615 m2, powierzchnia użytkowa 498 m2. 3 poziomy biurowe + piwnica. Na każdym poziomie 3 lub 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 000 zł365 m² 9 589,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Dom 10 letni na Miasteczku Wilanów. 1/2 bliźniaka. Idealny na biuro powierzchnia 365m2. Piwnica urzytkowa dodatkowo 128m2, 1 łazienka, kuchnia, jadalnia ,pomieszczenia gospodarcze. Parter: łazienka 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

52,79 zł/m²358 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 358 m2 na działce o powierzchni ok. 600 m2 przy ul. Wiertniczej w Wilanowie. Nieruchomość przeznaczona na działalność gospodarczą: biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

80 zł/m²271 m² 21 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem doskonale położony lokal usługowy w stanie deweloperskim w Miasteczku Wilanów, aleje Rzeczypospolitej 20. Rok budowy: 2018. Lokal posiada duże szklane witryny i sprawdzi się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij