dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

62,99 zł/m²250 m² 15 748 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnie biurowe na Stadionie Narodowym. Stadion Narodowy to bardzo atrakcyjna lokalizacja z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy. Obiekt łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²193 m² 8 694 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę biuro w samym Centrum Warszawy. Biurowiec znajduje się w pobliżu stacji Metra Arsenał w dobrze skomunikowanym miejscu, co umożliwia szybką komunikację z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

54,86 zł/m²400 m² 21 944 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynki Mistral A i Mistral B znane wcześniej jako Mistral i Passat charakteryzują się bardzo atrakcyjną lokalizacją, w szczególności dla firm potrzebujących dużej liczby miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Patriotów

Wawer,Warszawa

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0 % prowizji. Do wynajęcia lokal biurowy (II piętro) o powierzchni 30 m2 na terenie Centrum Usługowo-Biurowego w Warszawie (miedzeszyn) przy ul. Patriotów. Rozliczenia z wynajmującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 zł/m²288 m² 288 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia od już powierzchnię biurową w biurowcu w Centrum Warszawy. Czynsz najmu jest do potwierdzenia. Każdy klient otrzyma indywidualną ofertę. Powierzchnia netto 288.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

96,59 zł/m²163 m² 15 705 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu powierzchnię biurową do wynajęcia 162,60m2 brutto. Powierzchnia jest podzielona szklanymi ściankami plus jeden pokój oddzielony ścianką gk. Istnieje możliwość zmiany aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

74,07 zł/m²108 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolne od listopada 2015 r. Oferujemy Państwu biuro do wynajęcia, zaaranżowane i umeblowane w samym Centrum Warszawy. 108 m2: recepcja, gabinet, salka konferencyjna oraz open space, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kredytowa

Śródmieście,Warszawa

57,50 zł/m²40 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w kamienicy, w samym centrum Warszawy. Parter. W lokalu znajdują się dwa przestronne pokoje, przedpokój, mała kuchnia i łazienka. Na klatce domofon. Lokal doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

102,89 zł/m²1 084 m² 111 528 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy państwu powierzchnię biurową w samym Centrum Warszawy. Biurowiec oferuje wysokiej klasy powierzchnie biurowe. Układ budynku zapewnia elastyczność podziału. Reprezentacyjne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

98,69 zł/m²609 m² 60 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe w biurowcu klasy A w Ścisłym Centrum Warszawy, wykończone w wysokim standardzie. Właściciel oferuje, podział powierzchni ściankami gk, okablowanie elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

75,59 zł/m²86 m² 6 531 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Cena do negocjacji. Powierzchnia handlowo-usługowa, wysoka na ok. 5 m, na parterze z witrynami, wejście od ul. Ogrodowej. Lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dojazd do Centrum. Czynsz 18 eur/m2,.

Szczegóły ogłoszenia