dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 528 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

35,71 zł/m²140 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal użytkowy do wynajęcia znajdujący się w Miasteczku Wilanów w parterze budynku mieszkalnego. Lokal ma powierzchnię 140m2 (wysokość 2,85,) i jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

21 €/m²154 m² 3 238 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na parterze w części usługowo-handlowej nowego budynku apartamentowego w centrum Żoliborza. Do wynajęcia od zaraz. Witryny i wejście do lokalu z głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

13,75 €/m²335 m² 4 606 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany jest w samym sercu dzielnicy Mokotów Słuzewiec w bliskiej odległości do środków komunikacji miejskiej oraz centrum handlowego Galeria Mokotów. Lokalizacja umozliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²250 m² 5 500 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec W centrum. Biuro o powierzchni netto 250 m kw. Świetny widok z 11 piętra na panoramę Warszawy. Możliwość przearanżowania podziału lokalu. Dostęp do części socjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł145 m² 14 482,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

145m2, 1 sypialnia, 1 duzy salon ( mozna zrobic jeszcze 1 lub 2 pokoje lub sypialnie). 2 miejsca parking na poziom -1 , -2 Jaccuzzy z duza wanna. klimatyzacja,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

15,50 €/m²166 m² 2 573 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nowy, nowoczesny 8-kondygnacyjny budynek biurowy, który zaoferuje ok. 12 500 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Biurowiec zapewnia także do dyspozycji swoich najemców 316 podziemnych i 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

58,83 €/m²1 408 m² 82 837 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Marynarska Point II to budynek biurowy klasy A, który oferuje biura o powierzchni najmu 12.000 m2 oraz 460 podziemnych miejsc parkingowych. Usytuowanie Marynarska Point II w nowym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 130 000 zł164 m² 6 869,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 164,5m2 na parterze, dwa niezalezne wejścia. Usytuowany blisko centrum Warszawy, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. możliwość reklamy zewnętrznej, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

29 €/m²53 m² 1 537 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Saski Point znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej, naprzeciw Parku Saskiego - jednego z najstarszych i najpiękniejszych parków miejskich w Europie. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

55 zł/m²498 m² 27 418 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura w kamienicy, lokal na kacelarię, lokal na przychodnię Do sprzedaży lub wynajęcia lokal na parterze zrewitalizowanej kamienicy w Centrum. Lokalizcja - ścisłe Centrum, okolica ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

45 zł/m²223 m² 10 027 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowo - biurowy zlokalizowany na parterze w nowym apartamentowcu (ok. 511 mieszkań). Dodatkowym atutem lokalu jest bliska odległość od Centrum biurowego i stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

55 zł/m²4 011 m² 220 605 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Siedmio kondygnacyjny biurowiec klasy B+ stanowiący część kompleksu biurowego.Wysokiej jakości wykończenia wnętrz w kamieniu naturalnym oraz egzotycznym drewnie. Powierzchnie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²1 084 m² 23 848 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Skylight zlokalizowany z centrum Warszawy przy ch Złote Tarasy, dworcu kolejowym Warszawa Centralna. W bliskiej odległości znajdują się hotele: holiday Inn, mariott.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

5 900 000 zł400 m² 14 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w doskonale lokalizacji - ścisłe centrum Warszawy! do sprzedaży: lokal o powierzchni 400 m2 w pięknej, wyremontowanej kamienicy, przystosowany na hostel. Nieruchomość powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

16 €/m²197 m² 3 144 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o ogólnej powierzchni 196,51 m2, w Centrum Warszawy Dostępny od (do ustalenia z najemcą). Lokal biurowy w Warszawie Centrum na 6 piętrze Apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zgrupowania AK Radosław

Śródmieście,Warszawa

15,50 €/m²160 m² 2 480 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek apartamentowo-biurowy o wysokim standardzie, oferujący ponad 13 500 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Lokalizacja na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Zygmunta Słomińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 €/m²171 m² 1 539 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biuro o powierzchni 179m2 w nowoczesnym budynku biurowym, zlokalizowanym na warszawskim Mokotowie w niedalekim sąsiedztwie Galerii Mokotów, ok. 5 min. od lotniska Okęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

22 €/m²837 m² 18 414 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: atrakcyjnie położony obszar 2 ha zlokalizowany w ramach tzw. Zachodniego Centrum Warszawy na terenie Woli, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic miasta. Niegdyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

40 zł/m²31 m² 1 236 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-61 03 1p. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek położony przy głównych arteriach miasta - ulicy Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

630 300 $191 m² 3 297,41 $/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal wynajęty Dostępny od (do ustalenia z najemcą). Lokal biurowy w Warszawie Centrum na 6 piętrze Apartamentowca -murano w pobliżu dworca kolejowego i przystanku metra Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

10,50 €/m²1 061 m² 11 136 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu podnajem powierzchni biurowej 1060,59 m2 netto na parterze budynku biurowego na Służewcu. Oferowany moduł posiada 4 niezależne wejścia do biura, a obecny układ powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Daszyńskiego

Wola,Warszawa

12,50 €/m²638 m² 7 979 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek klasy B zlokalizowany na Woli w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy biznesu w Warszawie. Atuty lokalizacji budynku to bliskość centrum miasta(ok. 800 m od dworca Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

35 zł/m²401 m² 14 028 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum Żoliborza, kompleks biurowo-magazynowy. Budynek monitorowany, chroniony, parking naziemny przy budynku. Proponujemy wynajem powierzchni biurowej na drugim piętrze, biuro podzielone na pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wola

Wola,Warszawa

18 €/m²500 m² 9 000 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec w Centrum Woli to nowoczesne, zielone biura usytuowane w centrum Warszawy przy ulicy Chłodnej. Energooszczędny, nowoczesny i funkcjonalny biurowiec klasy A o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Trzech Krzyży

Śródmieście,Warszawa

26 €/m²315 m² 8 190 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Royal Trakt Offices to odrestaurowana reprezentacyjna kamienica oferująca eleganckie biura do wynajęcia. Budynek składa sie z czterech kondygnacji naziemnych typowo biurowych charakteryzujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

21,50 €/m²410 m² 8 815 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, kameralny budynek biurowy klasy A zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Liczne przystanki komunikacji miejskiej, stacja metra, w sąsiedztwie hotele, lokale gastronomiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²131 m² 8 515 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal 131m2, który jest przeznaczony na działalność handlowo-usługową. Lokal jest po kapitalnym remoncie. Obecnie składa się z trzech pomieszczeń (głównej sali,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

16,29 €/m²7 616 m² 124 032 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro o powierzchni 7616 m2 - siedem pięter, w tym 6 kondygnacji od 12 do 16 i jedna kondygnacja 8, po 1088 m2 w biurowcu klasy A, liczącym 40 kondygnacji naziemnych oraz 3 podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

11 €/m²78 m² 858 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentowana powierzchnia znajduje się w kompleksie dziewięciu budynków biurowych stanowiących największy kompleks biurowy w Polsce. Oferuje ponad 110,000 mkw powierzchni netto. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Powstańców Warszawy

Śródmieście,Warszawa

18,80 €/m²504 m² 9 467 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Doskonała lokalizacja w historycznym centrum stolicy , w pobliżu ulicy Świętokrzyskiej i placu Powstańców Warszawy (dojazd metrem: stacja Świętokrzyska). Budynek biurowy klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

15,50 €/m²790 m² 12 245 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis: w budynku znajduje się kantyna oraz centrum konferencyjne na parterze. Budynek zlokalizowany jest w pobliżu ulic Kasprzaka i Wolskiej, przy których znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

12,50 €/m²795 m² 9 940 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Adgar Business Center wchodzi w skład kompleksu Adgar Plaza. Biurowiec usytuowany w jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Warszawy w sąsiedztwie kompleksu Empark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

14 €/m²402 m² 5 628 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w biurowcu klasy A. Siedmiokondygnacyjny budynek oferujący 14600 m2 powierzchni biurowej w centrum Warszawy. Atutem budynku jest bardzo lokalizacja i ekspozycja która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Stacja Metra Stare Bielany

Bielany,Warszawa

12 000 000 zł1 800 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży biudynek biurowy na Starych Bielanach - inwestycja biurowa w miejscu znakomicie skomunikowanym z całym miastem. Stacja metra Młociny, kilkanaście linii tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

73,39 zł/m²109 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal położony przy ul. Ryżowej w Warszawie w jednej z najbardziej zaludnionych dzielnic Warszawy - Ursus, ok 600 m od Al. Jerozolimskich i ok 200 m od skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

89 zł/m²256 m² 22 772 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 255,87 m2 na parterze budynku mieszkalnego o podwyższonym standardzie na Mokotowie. Wyjątkowa lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

57,65 zł/m²170 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku wolnostojącym usytuowanym w centrum miasta, w pobliżu ronda Radosława. Położenie zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne. Budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

100 zł/m²140 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal na bank. Opis budynku Poniżej oferujemy Państwu lokal handlowo-usługowy znajdujący się w ciągu handlowym usytuowanym na parterze kompleksu mieszkaniowego. Budynek kaskadowy od 3 do 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

2 144 000 zł269 m² 7 970,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do zakupu lokal biurowy położony w centrum Warszawy przy Al. Jana Pawła II przy ul. Anielewicza. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Lokal ma powierzchnię 269 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

16,50 €/m²144 m² 2 376 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonała I prestiżowa lokalizacja: w samym Centrum - Budynek klasy A - 10 minut piechotą od Dworca Warszawa Centralna. - 15 minut samochodem od Lotniska Okęcie. - główna linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

958 000 zł87 m² 10 998,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij