dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²61 m² 3 654 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-105. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek położony przy głównych arteriach miasta - ul. Jagiellońska i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

33,22 zł/m²270 m² 8 969 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bm-90 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnia magazynowo - biurowe położone na pograniczu Targówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

75,20 zł/m²250 m² 18 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Bliskość centrum (około 5km) oraz dobrze rozwinięta komunikacja sprawia iż ul Jana Kazimierza dynamicznie się rozwija. Dodatkowo realizacja II linii metra oraz nowe drogi ułatwiające komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

64,94 zł/m²154 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal w ścisłym centrum, w bliskiej odległości do stacji metra. Lokal klimatyzowany. Składa się z dwóch pokoi po ok. 25m, pokoju 30m, dwóch pokoi po ok. 12m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

33,33 zł/m²600 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w budynku wolnostojącym. Nieruchomość jest położona w bardo dobrym punkcie z szybkim dojazdem do Centrum. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

893 000 zł81 m² 10 984 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²99 m² 5 958 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bl-105. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . . Lokal znajduje się przy ulicy Kłopotowskiego w rejonie Targowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²74 m² 2 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-48 07 - W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne (bez żadnych dodatkowych opłat). . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

41,83 zł/m²208 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Bardzo atrakcyjnie zlokalizowany lokal usługowo/biurowy, położony na Woli, bardzo blisko ścisłego Centrum Warszawy. Świetne połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Stolicy zapewnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

21,35 zł/m²370 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia piękny przestronny segment środkowy o powierzchni ok. 370 m2, 7 pokoi, na zamkniętym osiedlu, wjazd znajduję się od ulicy Pileckiego. Segment jest częściowo umeblowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²267 m² 24 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przestronny lokal o przeznaczeniu użytkowym w ścisłym centrum Warszawy, blisko skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich, o pow. 267 m2 z dużymi witrynami stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

40 zł/m²57 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-39 11 - Klimatyzacja. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . W cenie czynszu opłaty eksploatacyjne - obiekt dostosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

20 zł/m²280 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Rewelacyjna lokalizacja! Oferowana powierzchnia magazynowa znajduje się w sporym kompleksie magazynów położonym w industrialnej części warszawskiej Woli, zaledwie ok. 2 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

35 zł/m²24 m² 854 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

46,67 zł/m²60 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Najmujący nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal biurowy położony w ścisłym Centrum Warszawy. Nieruchomość jest przystosowana do działalności biurowej. Składa się z trzech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

25 zł/m²180 m² 4 502 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bm-106. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . . Budynek położony przy Radzymińskiej na wysokości Szwedzkiej. 10 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

958 000 zł87 m² 10 998,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

80,22 zł/m²226 m² 18 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia do wynajęcia. Adres: ul.Dzielna Powierzchnia całkowita: 225,64 m2 (U1 - 44,47 m2, U2 - 74,80 m2, U3 - 38,05 m2, U4 - 68,32 m2). Istnieje możliwość wynajęcia całej powierzchni, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

50 zł/m²110 m² 5 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bk-102. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . . Budynek położony przy głównych arteriach miasta - al. Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

96,82 zł/m²46 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Powierzchnia do wynajęcia. Adres: ul.Dzielna Powierzchnia: 46,48 m2 Wysokość kondygnacji: 3,7m do stropu. Świetna lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy. Rozbudowana sieć transportu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²179 m² 6 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-89 00 - Klimatyzacja. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnia biurowo - magazynowe, położone na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

67,11 zł/m²298 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal w ścisłym centrum, w bliskiej odległości do stacji metra. Lokal klimatyzowany. Składa się z 11 pokoi o wielkości od 10m do 30m pomieszczeń sanitarnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²544 m² 20 672 zł

 

 

 

Mokotów,Warszawa

3 000 000 zł350 m² 8 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedmiotem sprzedaży jest moduł o pow. 350 m2. Położony na pierwszym piętrze w budynku z 2002 roku. Moduł składa się z 20 pomieszczeń (między innymi posiada: kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²60 m² 3 630 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

17,30 €/m²210 m² 3 633 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale w reprezentatywnym biurowcu w centrum Warszawy. 22-kondygnacyjny budynek oferujący około 9 200 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. W standardzie wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

30,85 zł/m²47 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany w centrum Starej Pragi przy ul. Białostockiej. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na dużą loggię, mniejszego ale bardzo ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

45 zł/m²469 m² 21 105 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

6-kondygnacyjny budynek biurowy klasy B oferuje łącznie 3600 m2 powierzchni biurowej do wynajęcia. Budynek spełnia wszystkie podstawowe standardy nowoczesnej powierzchni biurowej. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²47 m² 1 782 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-89 00. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnia biurowo - magazynowe, położone na pograniczu Targówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

25 zł/m²359 m² 8 982 zł

 

 

 

Ochota,Warszawa

14 €/m²280 m² 3 920 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy klasy A, oferujący powierzchnie biurowe w wysokim standardzie. Układ piętra pozwala na elastyczną i efektywną aranżację powierzchni w formule open space , jak i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

15 €/m²130 m² 1 950 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek oferuje nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia, a konstrukcja budynku umożliwia dowolną ich aranżację. W samym sercu budynku znajduje się przeszklone, wypełnione zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Targówek

Targówek,Warszawa

38 zł/m²548 m² 20 824 zł

 

 

 

Wola,Warszawa

25,97 zł/m²385 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Atrakcyjnie zlokalizowany obiekt komercyjny znajdujący się na bliskiej Woli, zaledwie 3 kilometry od ścisłego centrum Warszawy. Bardzo dobry adres, położenie przy jednej z najważniejszych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

55,68 zł/m²88 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 88 m, położony w Al. Jerozolimskich, ścisłe Centrum Warszawy Lokal posiada 3 pokoje w tym jeden, środkowy (największy) w amfiladzie+ duża kuchnia służąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

56,67 zł/m²60 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolne od 1 kwietnia 2016, ścisłe Centrum - Wilcza pomiędzy E.Plater a Poznańską , 2 pokojowy lokal biurowy ok. 60m zlokalizowany na parterze eleganckiej przedwojennej kamienicy z nowszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Wola,Warszawa

209 000 zł18 m² 11 611,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kawalerka* po remoncie* wola* Polecam śliczne mieszkanie zlokalizowane na Woli. Mieszkanie ma 17.90m2, znajduje się na paterze , składa się z przedpokoju, łazienki oraz przestronnego i widnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

465 000 zł46 m² 10 108,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lub wynajęcia mieszkanie w ładnej 8. piętrowej kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji róg ulicy Jana Pawła II i Al. Solidarności na pierwszym piętrze. Sypialnia oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Okazja* pilnie sprzedam*centrum* Mieszkanie o wysokim standardzie w samym centrum Warszawy. Pilnie sprzedam, do zamieszkania od zaraz umeblowane,zabudowane szafami. Lokal gustownie urządzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

78,48 zł/m²165 m² 12 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 165 m2 znajduje się na VI (ostatnim) piętrze kamienicy z windą. Składa się z sześciu pokoi, dwóch toalet, łazienki z prysznicem, kuchni oraz serwerowni. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²413 m² 15 694 zł

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij