dowolna

Lokale w centrum Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

1 529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 529 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

25 zł/m²570 m² 14 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bm-106. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . . Budynek położony przy Radzymińskiej na wysokości Szwedzkiej. 10 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

48,65 zł/m²74 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Trzypokojowy lokal o pow 74m2 w ścisłym centrum Warszawy w sąsiedztwie Placu Konstytucji. Lokal doskonale nadaje się na biuro, kancelarię. Budynek usytuowany jest u zbiegu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²62 m² 3 732 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-105. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Budynek położony przy głównych arteriach miasta - ul. Jagiellońska i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

49,23 zł/m²65 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia na biuro trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie ul. Francuska( centrum tej ulicy). Świetna lokalizacja, blisko centrum. W pobliżu przystanek autobusowy (ok. 50m.), liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

60 zł/m²62 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Mariensztat

Śródmieście,Warszawa

57,69 zł/m²208 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Odstapie dobrze funkcjonujaca i w pełni wyposazona restauracje w centrum Warszawy przy Starym Miescie. Odstepne do negocjacji. Aktualny podzial powierzchni: parter: 130 m2 piwnica: 78m2 Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

51,69 zł/m²89 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament 3 pokojowy, 89,29 m2 - dwustronny. Miasteczko Wilanów osiedle ostoja wilanów- ul. Hlonda. Na terenie osiedla 2-hektarowy park z jeziorkiem, mostkami, alejkami, zamknięty park leśny ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Targówek

Targówek,Warszawa

42 zł/m²71 m² 2 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bl-89 00 - Lokal handlowo usługowy ogrzewany oraz klimatyzowany na parterze o powierzchni 74 m2. . Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²35 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 35m2, piętro 1, w biurowcu 8 kondygnacyjnym klasy B, położonym przy Pl. Zawiszy, w centrum Warszawy, w pobliżu dworca pkp i pks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śliska

Warszawa,mazowieckie

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Centrum ul. Śliska 3 Dwupokojowe mieszkanie samym centrum Warszawy tuż obok hotelu Continental. pokoje są niezależne z osobną kuchnią. W łazience kabina prysznicowa i pralka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek wybudowany przez Pirelli super standard wykończenia elementów wspólnych, dwie windy. Budynek jest ogrodzony, z ochroną i monitoringiem. Mieszkanie przestronne oraz przeszklony balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

409 000 zł36 m² 11 521,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 w znakomitej lokalizacji w Śródmieściu,ścisłe centrum. Położone na 5 piętrze w 7 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

71,79 zł/m²39 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ścisłe centrum, pomiędzy ul. Chmielną A alejami jerozolimskimi. Okna wychodzą na ulicę kruczą I bracką, wejście od ulicy widok. Lokal znajduje się na 1 piętrze W sześciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Sadyba

Sadyba,Warszawa

619 000 zł136 m² 4 534,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO własnej aranżacji, atrakcyjna cena nieruchomości! polecam na biuro,gabinet,kancelarię oraz do celów mieszkalnych, super lokalizacja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 136,5 m2 na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Targówek

Targówek,Warszawa

38 zł/m²182 m² 6 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta numer: bb-89 00 - Klimatyzacja. Przy wynajmie tej nieruchomości nie pobieramy prowizji. Prowizję pośrednika płaci właściciel. . Powierzchnia biurowo - magazynowe, położone na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

84 zł/m²1 000 m² 84 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesny obiekt biurowy klasy A oferujący ok. 14000 m2. na 15 kondygnacjach naziemnych, w trakcie realizacji, planowane zakończenie budowy i oddanie w użytkowanie Najemcom koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

38 zł/m²532 m² 20 205 zł

 

 

 

Stegny,Warszawa

4 476 320 zł560 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa na Dolnym Mokotowie. Budynek z 2004 r, apartamentowo-biurowy, oddalony od ulicy, cichy,położony wśród zieleni. Przy Torze Łyżwiarskim Stegny,z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łucka

Wola,Warszawa

54,58 zł/m²120 m² 6 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetny lokal na Łuckiej, z dużą antresolą i dwiema łazienkami. Schody, witryny, na usługi, gabinet medyczny, biuro, sklep. W lokalu do niedawna znajdujdowała się działająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

409 000 zł36 m² 11 521,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²11 m² 557 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 11 m2, piętro 6, w biurowcu 8 kondygnacyjnym klasy B, położonym przy Pl. Zawiszy, w centrum Warszawy, w pobliżu dworca pkp i pks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

10,70 zł/m²187 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta najmu lokalu O powierzchni 187 M2 - ul. Wiejska 14, warszawa 1. Lokalizacja: lokal znajduje się w samym Centrum Warszawy, na jednej z bardziej prestiżowych ulic. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Kasztelański

Bemowo,Warszawa

25,53 zł/m²235 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Dom jednorodzinny (3 kondygnacje + suterena) w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia na nieuciążliwą działalość gospodarczą (najchętniej biuro) lub cele mieszkalne (nie hostel). Dom po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

2 000 000 zł227 m² 8 810,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży segment na Saskiej Kępie, osiedle z niebieskimi dachami, blisko centrum miasta, garaż na jedno auto, na osiedlu duży parking. Dom posiada na Ip 4 sypialnie ( 15m2, 13m2, 13m2, 16m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

958 000 zł87 m² 10 998,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Sadyba

Sadyba,Warszawa

619 000 zł136 m² 4 534,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

113,64 zł/m²22 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Podróży podnajmie pół lokalu - 22 m2 (łaczna powierzchnia 44 m2) do wspolnego użytkowania, na spokojną działalność (usługi, biuro). Podana cena nie zawiera vat, poza tym zawiera wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²236 m² 11 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia (od 1 lipca) powierzchnia biurowa 236,19m2, piętro 2, w 8 kondygnacyjnym biurowcu klasy B, położonym przy Pl. Zawiszy, w centrum Warszawy, w pobliżu dworca pkp i pks,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

63,04 zł/m²46 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

lokal użytkowy/mieszkanie na wynajem. Lokal znajduje się przy Al. Jerozolimskich 29/2. Lokal dostępny od połowy kwietnia/ początku maja 2016. Cena za wynajem to 2900 pln netto/miesiąc do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

250 zł/m²120 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal handlowo - usługowy, wykończony w wysokim standardzie, w ścisłym centrum miasta; wejście od frontu budynku, od ulicy Marszałkowskiej; istnieje możliwość wynajęcia sąsiedniego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

50 zł/m²220 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

P owierzchnia do wynajęcia pod lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy na granicy dwóch dzielnic Woli i Śródmieścia.Budynek usługowy na Grzybowskiej, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śliska

Warszawa,mazowieckie

55 zł/m²40 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

110 zł/m²4 444 m² 488 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najwyzszej jakości budynek biurowy z lokalami usługowymi na parterze, w samym centrum stolicy. Cał. pow. biura 4444m2 (możliwość wynajęcia dowolnego modułu na dowolnym piętrze). pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

70 zł/m²60 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 60m2 w Centrum ul.Wspólna 1 piętro z windą, 3 pokoje Duży hall, kuchnia, łazienka, oddzielne WC. Lokal dobrze widoczny z ul. Marszałkowskiej i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

37,93 zł/m²64 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Idealne miejsce na biuro. Lokal o powierzchni 64m2 składa się z 3 pokoi o powierzchni: 18m2 z otwartym na pokój dawnym aneksem kuchennym o pow. 8.5m2 (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

42 zł/m²72 m² 3 003 zł

 

 

 

Śródmieście,Warszawa

409 000 zł36 m² 11 521,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

410 000 zł36 m² 11 549,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

72,92 zł/m²48 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwu pokojowe mieszkanie z przeznaczeniem na biuro, położone na II piętrze z przepięknym widokiem na centrum Warszawy. Wszystkie trzy pomieszczenia wychodzą na ul. Świętokrzyską / widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Włochy

Włochy,Warszawa

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 105 m + 50 m pow. użytkowej (dotychczas serwerownia i magazyn) dostęp z biura i od zewnątrz, niskie koszty eksploatacji ok. 800 zł. m-c, na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

90 zł/m²110 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 110 m2 zlokalizowany w centrum Warszawy. Jest to prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Siennej Lokal usytuowany jest.